Lekarze Neurolog dziecięcy

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Robert Zdanowski

Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków

Widać, że to lekarz z powołania: zaangażowany, potrafi słuchać, tłumaczy wszystko i przy tym jest bardzo sympatyczny. Zanim do niego trafiłam lekarze odsyłali mnie jeden do drugiego, kiedy umówiłam się do pana doktora wszystko poszło bardzo sprawnie i zrobił badania w dobrym kierunku. Bardzo polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Daniel Borowski

Rejmed
41-800 Zabrze

Po dwóch tygodniach intensywnego bólu i całkowitej dysfunkcji ruchowej z powodu rwy kulszowej i mało skutecznym leczeniu farmakologicznym miałem szczęście trafić na oddział neurologiczny Szpitala Miejskiego w Zabrzu pod kierownictwem Pana Ordynatora Daniela Borowskiego. I tu po dwóch dniach nastąpiła zasadnicza metamorfoza w moim stanie chorobowym. Pełny profesjonalizm, doskonałe wyczucie, natychmiastowe działanie i indywidualne podejście do pacjenta przez Pana Doktora Borowskiego i Jego Zespół w ciągu niespełna dwóch dni otworzyły ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

Ryszard Grymin

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Na temat doktora Grymina,niewiele można przeczytać w gazetach czy necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.A dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak właśnie było w tym przypadku. Był naprawde wspaniałym lekarzem,bardzo miłym,otwartym i wyrozumiałym.Posiadał świetny kontakt z pacjentami.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki,sprawila,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia i dalszego życia.Nie zdażyło się,aby doktorek nie odebrał ode mnie telefonu,czy nie miał czasu,zawsze dostosowywał ...
Od dawna mój lewy bark i ramię miały ograniczony zasięg ruchomości, a od pół roku bardzo mnie bolały i nic nie pomagało. Znajomi polecili mi wizytę u dr Kamela Khanafera. Już po pierwszej wizycie, na którą nie trzeba było długo czekać , bolało znacznie mniej i zasięg ruchomości stawu się polepszył. Po czterech wizytach, w czasie których dr Khanafer robił zastrzyki, stosował terapię manualną i pobudzanie mięśni impulsami elektrycznymi stan ...
Opinia dodana przez: Zofia i Ryszard
Cudowny lekarz i człowiek. Kompetentny, cierpliwy, doskonały fachowiec, z dużą wrażliwością i co jest teraz rzadkością lekarz z powołania, dla którego człowiek znaczy Człowiek.
Opinia dodana przez: Agnieszka Szczepańska
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Pedagog
                                       mgr Małgorzata Byczyńska

mgr Małgorzata Byczyńska

Pedagog, Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Bardzo dokładny wywiad na wizycie i dopasowane zalecenia do występującego problemu, wizyta bez żadnego pośpiechu. Pomogła 10 miesięcznemu niemowlakowi w problemach z jedzeniem pokarmów stałych i otwieraniem buzi podczas prób karmienia, zalecenia i zaproponowane ćwiczenia były na tyle skuteczne, że szybko było widać znaczną poprawę. Chętnie pojawimy się na kolejnych wizytach aby uzyskać cenne informacje i rady w zakresie integracji sensorycznej. Polecam

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika. Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym szpitalem. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

dr n. med. Adam Rożej

Przychodnia Neurologiczna w Szpitalu Kolejowym
ul Zywiecka 19
Bielsko-Biała

Mam sporo lat i do tej pory miałem opinię o lekarzach taką jak większość Polaków. Podczas pierwszej wizyty zostałem potraktowany jak człowiek. Pan dr. cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy nie budujący dystansu do pacjenta język b. komunikatywny, nie wymuszona uprzejmość. Prawdziwy lekarz z powołaniem !!!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurolog
                                       lek. med. Katarzyna Toruńska

lek. med. Katarzyna Toruńska

Neurolog. Pracownia Emg
Jadźwingów 2 domofon 74 (parter)
02-692 Warszawa

Bardzo sympatyczna wobec pacjentów , dokładnie wszystko wytłumaczy . Mam padaczkę , a ona mnie uratowała - dzięki Lamitrinowi , który mi przepisała , nie mam już żadnych ataków .
Opinia dodana przez: Adasio Wawa
Szczerze polecam Panią doktor. Przemiła osoba, bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko tłumaczy, mówi co bada, jak jest, a jak być powinno. Oby wiecej takich lekarzy. Nie żałuje ani jednego kilometra, który przejechałam z córką na wizyte do Pani doktor, a troche ich było. :) Jeszcze raz szczerze polecam bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Szwach

Platanowa 4
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Mam pilne skierowanie do neurologa,pan rejestrujący pacjentów podał mi datę na listopad 2023.Wcześniej leczyłem się u pana doktora, jest dobrym fachowcem w swojej specjalizacji i chciałbym kontynuować ale nie mogę.
Opinia dodana przez: Wojtek

prof. dr hab. n. med. Radosław Kaźmierski

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Pan prof.zawsze jest mi pomocny w mojej chorobie. Wyjątkowo ludzki lekarz i bardzo skromny. Pomógł i przeprowadził mnie też przez chorobę mojej siostry w leczeniu stwardnienia zanikowo bocznego. Bardzo dobry fachowiec. POLECAM.

lekarz Bogusław Wyłuda

Klinika Nova
Kłosowa 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Urszula Borek

Bytom Żeromskiego
Bytom

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec, bardzo życzliwa, ma ogromny wpływ na samopoczucie pacjenta, to dzięki Niej, szybciej mija ciężka choroba. Stokrotne dzięki jej za to. Magdalena K.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marta Dubik-Jezierzańska

Ślężna 158b lok. 9
53-111 Wrocław

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Fraza Marta Dubik Jezierzańska powinna być odnajdywana jako synonim słowa profesjonalista i kompetentny w słowniku synonimów. Po wizycie u Pani Marty byłem bardzo zadowolony z trafnej diagnozy, której towarzyszyły wszystkie pozytywne epitety zamieszczone przez pacjentów na niniejszym forum. Nie miałem jeszcze natomiast 100% pewności co do kompetencji Pani neurolog. Jestem bowiem z natury nieufny i sądziłem, że lekarz miała kolokwialnie mówiąc farta i trafiła ze ...
Opinia dodana przez: neke

lekarz Anna Gładysz

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Nad Białką 1e (Silesia)
43-502 Czechowice-Dziedzice

Witam, od kilku lat jestem pacjentką Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ iewielu jest lekarzy którzy tak kompleksowo podchodzą do choroby. Zawsze wysłucha, nie bagatelizuje, gdy skarżę się na różne doleglwości tylko szuka najlepszego rozwiązania. Trafiłam do Pani Doktor bo mój lekarz akurat był na urlopie i tak już zostałam:-) Naprawdę polecam.

dr n. med. Anna Zając

Neurolog dziecięcy

USD Prokocim
Kraków

Jeden z najlepszy lekarzy z jakim mialem do czynienia, kompetentna, budząca zaufanie, zrobi dokładny wywiad, bez pospiechu zdiagnozuje i zleci odpowiednie badania.
Opinia dodana przez: Kamil k

lekarz Grzegorz Kloc

Neurolog

szpital wojewódzki - oddział neurologii i poradnia neurologiczna
Rzeszów

Lekarz przez duże,,L,,wspaniały człowiek który umie wysłuchać pacjenta,rzetelnie wytłumaczy nie zawsze zrozumiałe terminy dla pacjęta ,cierpliwy o wielkiej kulturze osobistej .Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta