Lekarze Neurolog dziecięcy

lekarz Maria Szczepańska-Kasprzak

ulica Gen.Sowińskiego 37/35
40-018 Katowice

Na początku wizyty prosiła o zrobienie wszystkich potrzebnych wyników, dodatkowo miałam robione eeg oraz Tomografię komputerową głowy, po czym dobrała mi odpowiednie leki, które bardzo mi pomogły. bez problemu wypisuje potrzebne zaświadczenia oraz odpowiada na wszystkie pytania .

lekarz Paweł Stachowiak

os. Powstańców Warszawy 1F lok. 54
61-656 Poznań

Neurolog którego warto polecić, szczególnie osobom po wylewach, jak moja babcia, postawił ją na nogi.

dr n. med. Tadeusz Guz

Ślężna 204 lok. 5
53-113 Wrocław

świetny lekarz i dobry fachowiec, do pacjenta odnosi grzecznie,poświęcił mi 75 min.czasu-co stanowi swoisty rekord u lekarza.
To najlepszy i najbardziej kompetentny neurolog z jakim miałem do czynienia, Zwłaszcza chorym na epilepsję.

lekarz Joanna Krużel-Mendrek

AGMED
Morcinka
Katowice

Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Bardzo kompetentna. Poświęca dużo czasu dla pacjentów. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Iwona Rościszewska-Żukowska

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Lekarz z powołania, godny polecenia, specjalista w dziedzinie stwardnienia rozsianego. Stawia właściwe diagnozy i leczenie daje efekty.

lekarz Jakub Mowiński

Prywatny Gabinet Lekarski
Chełmońskiego 17
83-110 Tczew

Pan Doktor godny polecenia . Dziękuję za to co zrobił Pan dla mojej córki. Super podejście ,teraz możemy iść już dalej.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Katarzyna Madejska

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Bardzo miła, życiowa, życzliwa Pani doktor. Pracuje również w szpitalu na zawodziu. Polecam wszystkim dr. Jest na prawdę miłą osobą, która wysłucha każdego pacjenta, poradzi, skieruje i rozpozna leczenie. Młoda lekarka której się chce leczyć i nie podchodzi do każdego pacjenta rutynowo lecz indywidualnie. P O L E C A M G O R Ą C O ! ! ! ! Pracuje również na zawodziu w częstochowie.

Witold Sołtan

Poradnia Dietetyki Medycznej
Al.Niepodległości 648 lok.3
81-854 Sopot

to wspaniały lekarz, który jest bardzo cierpliwy i łagodny. Nie spiesząc się tłumaczy dokładnie wszystko o co się pacjent pyta. Mam parkinsona i już miałam trudności z poruszaniem się, mową, nim trafiłam do dra Sołtana. Teraz po kilku wizytach, po odpowiednim dobraniu leków, lepiej chodzę i pokonuję dłuższe dystanse. Lepiej wyglądam i czuję się lepiej. Dziękuję p. Doktorze za trafną diagnozę i za uprzejmość. Bardzo cenię p. doktora i życzę ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Lucyna Makarska

gabinet
Wierzbowa34m6
90-245 Łódź

to jest kobieta anioł polecam udać się do Pani doktor na leczenie jest przesympatyczna uśmiechnięta i bardzo poważnie podchodzi do każdego chorego człowieka wiem co mówię bo leczy się u Pani doktor mój mąż chory na SM

lekarz Elzbieta Cieślak

Neurolog

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Leczę się u Pani dr już parę lat. Zawsze mogę liczyć na troskę i oddanie.Nigdy nie słyszałam,żeby narzekała na dużą ilość pacjentów,którzy zawsze siedzą pod jej gabinetem.Przyjmuje zawsze po godzinach przyjęć, czasami wychodzi z przychodni bardzo późno.Jest bardzo dobrym specjalistą. Irena T

Leszek Lubos

Neurolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II AMBULATORIUM
Medyków 16
Katowice

Z całego serca polecam Pana doktora. Poświęca pacjentom wiele czasu, potrafi słuchać i przede wszystkim rozmawiać tak, aby podnieść pacjenta na duchu. Widać, że jest doświadczonym neurologiem, a jednocześnie bardzo uprzejmym i kulturalnym człowiekiem. Takich lekarzy nam trzeba!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Alina Wieczorek

Gabinet neurologiczny
63-600

Wspanialy lekarz, przyjąl chociaz to nie dzień wizyt. serdeczna i uprzejma, zaangażowana . Prawdziwy lekarz! I przede wszystkim Pani doktor pomogła!

dr n. med. Beata Tarach

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Uważam że dr Tarach jest wspaniałym specjalistą neurologiem, leczyłem się u niej po wypadku i bardzo mi pomogła. Zleciła tomograf i specjalistyczne badania potem ustaliła mi skuteczne leczenie. Ma dobre podejście do swoich pacjentów, nie spotkałem się jeszcze z sytuacja aby odmówiła mi przyjęcia.

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

lekarz Bogusława Zelwiańska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Kustronia 72
30-433 Kraków

Witam jak mozna dostac kontakt do Pani Doktor? Czy mozna sie umowic na teleporade? Czy mozna umowic wizyte domowa?
Opinia dodana przez: Łukasz

prof. dr hab. Walenty Nyka

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Do Pana Doktora napisałam maila pełna obaw i niepokoju przed trudną operacją neurochirurgiczną usunięcia nerwiakowłokniaków u syna. Zadzwonił, długo ze mną rozmawiał - dał mi wsparcie. Jestem wdzięczna, że Pan Doktor poświęcił czas nie " swojemu" pacjentowi, gdy tylko przeczytał mail. Bardzo miło, że są tacy empatyczni lekarze. I tacy wspaniali fachowcy ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, którzy potrafili pomóc mojemu dziecku- Doktorzy Wasilewski i Libionka.

lekarz Małgorzata Góral

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

super lekarz , pelna wiedza , dobre zalecone leczenie skutek poprawa stanu zdrowqia'

lekarz Anna Mistarz

Mickiewicza Adama 32/20
15-232 Białystok

Polecam z całego serca! Po roku w końcu trafiłam na lekarza który nie olał problemu. Wszystko dokładnie wytłumaczone, super podejście do pacjenta.

lekarz Barbara Szal-Karkowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gardenii 16
04-649 Warszawa

Bardzo dziękuję, poprostu kłaniam.sie nisko i moje.slowa. uznania dla. Pani Profesor .Pani wyleczyła mojego.syna i córkę - dwoje dzieci za co będę wdzięczny Pani do końca. życia .Bardzo Pani dziękuję