Lekarze Neurolog dziecięcy

lekarz Dariusz Kordiak

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

lekarz wspanialy wg mojej opinii profesjonalista dokladny wywiad i badanie zycze sobie wiecej takich lekarzy
Opinia dodana przez: JOLANTA

lekarz Alicja Czerkasow

Wańkowicza 8
Jelenia Góra

Pierwszy raz spotkałam się z tak uprzejmą p.doktor,która wzbudza zaufanie. Jest kompetentna i wzbudza zaufanie do siebie . Polecam wszystkim pacjentom i znajomym.

lekarz Barbara Grendus-Tota

Pilnikarska 15 B
Wrocław

Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.
Profesjonalista w każdym calu konkretny i zdecydowany w leczeniu diagnoza stawia błyskawicznie.

lekarz Aleksander Michałowski

Pomorska 15b/19
14-300 Morąg

Dr.Michałowski jest lekarzem, ktory poswieca duzo czasu pacjentowi i rodzinie. Potrafi wszystko spokojnie i dokladnie wytlumaczyc. Zawsze mozna na niego liczyc.

prof. zw. dr hab. Jan Trąbka

Grochowska 25
31-516 Kraków

Ceniony specjalista, kompetentny, prawdziwy lekarz z powolania, dobro pacjenta na miejscu pierwszym.Znam kilkanaście przypadków skutecznego wyleczenia pacjentów Pana Doktora

lekarz Ewa Jóźwiak

Rehabilitant, Neurolog

Roosevelta 66
Gniezno

Kompetentna, przemiła i ciepła Pani doktor. Serdeczne dla niej podziękowania za to co robi dla pacjentów. Proszę o więcej takich lekarzy!!!
Bardzo kompetentny lekarz bardzo miła i rzeczowa,polecam Panią doktor zwłaszcza chorym na SM .

lekarz Grażyna Lesyng-Pawłowska

Medyczna 8
09-408 Płock

Małgorzata Gołembiewska

Neurolog, Rehabilitant

Poznań

Prawdziwy specjalista w swojej branży, który potrafi podejść do pacjenta kompleksowo.

dr Halina Kajka

dolmed
białystok
Białystok

Pierwszy lekarz,króry nie zbagatelizował moich zmian szyjnych, dostałam skierowanie na rehabilitację. Polecam !

lekarz Katarzyna Macek

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z badania i podejścia pani dr do mnie jako pacjentki. Bardzo zaangażowana , sympatyczna, wnikliwa. Serdecznie dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta
Pani Doktor jest kobietą, która rozumie ludzi. Jest miła, uprzejma, ma dużą wiedzę i traktuje pacjentów jak LUDZI. Polecam wszystkim wizytę u Pani Doktor. Takich lekarzy powinno być więcej!!!!!!!!!

Krystyna Niewinowska

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Do Pani Doktor trafiłam z silnymi bólami głowy. Doktor przeprowadziła bardzo obszerny wywiad i badanie neurologiczne. Zostało podjęte skuteczne leczenie. Pani Doktor bardzo mi pomogła.

lek. med. Dagmara Sobczyńska

Neurolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Moim zdaniem i chyba nie tylko, z tego co słyszałam, bardzo dobry lekarz, konkretny, nie mówi o pierdołach, nie nagania sobie pacjentów, tylko stwierdza fakty i proponuje leczenie czy diagnostykę. Diagnoza trafiona.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Małgorzata Wichlińska-Lubińska

Św. Józefa 72/1
87-100 Toruń

Wywiad profesjonalny. Badanie również. Najlepsze badanie neurologiczne jakie miałam dotychczas. Polecam bardzo dobra specjalistka!

lekarz Marcin Grzesik

Neurolog

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
27-600 Sandomierz

Bardzo sympatyczny i przyjemny lekarz, a przede wszystkim wszystko dokładnie sprawdza. Badanie EMG niebolesne, lekki przerywany dyskomfort. Polecam
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Lucyna Michałek

Wojnickie Centrum Medyczne
ulica Rolnicza 3
32-930 Wojnicz

Jest bardzo miła i uprzejma. Na początku wizyty prosiła o zrobienie wszystkich potrzebnych wyników, dodatkowo miałam robione eeg oraz Tomografię komputerową głowy, po czym dobrała mi odpowiednie leki, które bardzo mi pomogły. bez problemu wypisuje potrzebne zaświadczenia oraz odpowiada na wszystkie pytania . Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim !!!

lekarz Ewa Gumuła-Sadowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

Kiedyś jak byłem pacjentem Pani Dr Ewy Sadowskiej to bardzo mi pomogła. Więc nie długo odwiedzę ponownie Panią Dr E.Sadowską bo mam znowu problemy zdrowotne

lekarz Anna Wasielewska

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Pani Doktor to godny polecenia fachowiec. Miła, uprzejma, kompetentna. warto jej zaufać