Lekarze Neurolog dziecięcy

bardzo miły i uprzejmy..........................................................................................................................................................................!
Doktor Kobylarek to lekarz z powołania! poswiecil mojej mamie duzo uwagi i pokierowal na dalsze badania, dostala leki, ktore pomogly z jej bolami głowy , dziekujemy!!!
Opinia dodana przez: Pan Jan

lekarz Dorota Piwczyk-Holona

Karłowicza 7b
44-200 Rybnik

bardzo dobra, kompetentna, zawsze uśmiechnięta o złotym sercu.

dr n. med. Wiesław Bujalski

Młyńska 48b
28-100 Busko-Zdrój

Za tak niską cenę wykazał duże zainteresowanie moimi problemami zdrowotnymi oraz starał się pomóc
Opinia dodana przez: Walus

dr n. med. Andrzej Skomra

Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny dr n. med. Andrzej Skomra
Kościelna 1/2, lok. 4
Żary

Kompetentny, pomocny i godny zaufania. Obecnie mało który lekarz przejawia takie zainteresowanie pacjentem. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
Opinia dodana przez: G.Tokarz

lekarz Jacek Dyk

Szpital Polski Połczyn-Zdrój Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Gwardii Ludowej 5
78-320 Połczyn-Zdrój

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Możliwość konsultacji telefonicznych. po prostu świetny specjalista.
Wspaniały lekarz, Doskonały Wnikliwy Diagnosta,traktuje pacjenta jak człowieka a nie numer statystyczny, Bardzo Dokładnie analizuje schorzenie informuje o chorobie i Formach leczenia. Zasługuje na Szczególny Szacunek i Polecenie. Darmio.
Opinia dodana przez: Darmio

Jolanta Ziolkowska drab

zwycieswa
Czeladź

Jestem bardzo zadowolony. Wiem, że staranne badanie i dalsze informacje po rtg będą owocowały poprawą mojego kręgosłupa. No i dawno wchodząc do gabinetu nie byłem zestresowany. Oby tak dalej.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Wiesław Sobczyk

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Wspaniały człowiek i lekarz. Gdyby nie On, to bym już nie chodziła. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu i do każdego pacjenta podchodzi z sercem.

lekarz Anna Wieczorek

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11
01-445 Warszawa

Lekarz po prostu, nie trzeba by pisać o Pani doktor pochwał gdyby większość tak profesjonalnie i z empatią podchodziła do swojej pracy i przede wszystkim pacjentów. Polecam jak najbardziej i z czystym sumieniem.

lekarz Jolanta Zakrzewska

Rehabilitant, Neurolog

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1
64-920 Piła

Pani dr Zakrzewska jest osoba o wysokich kwalifikacjach zawodowych, ktore laczy empatia i umiejetnoscia poswiecenia pacjentowi swojej uwagi. W trakcie wizyty nie waha sie pokazywac na wlasnym przykladzie ukladu cwiczen rehabilitacyjnych. Ma zradka wsrod lekarzy umiejetnosc wysluchania pacjenta. Mam bardzo dobre wspomnienia z czasow, kiedy bylem pacjentem Pani Doktor
Opinia dodana przez: marek

lekarz Iwona Binek

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" Spółka z o.o.
Adama Mickiewicza 56
34-200 Sucha Beskidzka

Pani doktor est niesamowita, spokojnie i życzliwie tłumaczy wyniki badań. Chętnie kieruje na kolejne badania w celu poszerzenia diagnostyki. Będąc w gabinecie Pani dr nie miałam poczucia, że Pani dr się spieszy czy moje pytania są denerwujące. Warto dodać, że przyjmuje od wczesnych godzin porannych i żadne zewnętrzne czynniki nie psują humoru Pani doktor. Gdyby każdy lekarz był tak nastawiony do pacjenta, jak Pani dr Binek, to mimo długich kolejek, ...

lekarz Andrzej Dziubiński

Daszyńskiego 6
Wołomin

Najlepszy neurolog w Polsce. Jego podejście do pacjenta jest genialne. Świetnie umie wytłumaczyć pacjentowi czym jest dana choroba, jak się ją leczy oraz poświęca tyle czasu choremu ile potrzebuje.

dr n. med. Maria Ejma

Katedra i Klinika Neurologii Akademii Medycznej we Wrocławiu
Głowackiego 5a
50-556 Trzebnica

Pani Doktor jest niezwykle kompetentna, życzliwa, uprzejma, z troską podchodzi do pacjenta. Nie sugeruje się dotychczasowym leczeniem i wynikami badań zleconych przez innych lekarzy choć bierze je pod uwagę Badanie prowadzi szczegółowo, dokładnie i od podstaw. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu (wywiad i pierwsze badanie trwało 1 godz. 20 min.mimo, iż poczekalnia była pełna pacjentów) Drobiazgowo i cierpliwie tłumaczy chorobę i zastosowane leczenie. Wyczerpująco informuje o działaniu przepisywanych leków i ...

Jakub Sienkiewicz

Poradnia stomatologiczno -ortodontyczna
Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Dr Sienkiewicz przyjmuje w Klinice Psychomedic w Warszawie na ul. Kasprowicza 48 tel. 22 253 88 88 https://psychomedic.pl/dt_portfolios/dr-n-med-jakub-sienkiewicz-neurolog-warszawa/
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Grzegorz Chabik

instytut psychiatrii i neurologii
Warszawa

Wspaniały lekarz i Człowiek! Bardzo się cieszę, że trafiłam pod Jego opiekę, wiem, że jestem bezpieczna! Ma świetne podejscie do pacjenta, podczas badania wprowadza miłą, bezstresową atmosferę, co jest niesamowicie ważne zwłaszcza w przypadku chorych neurologicznie. GORĄCO POLECAM ! Pacjentka - Beata O.
Opinia dodana przez: Beata

Barbara Gurda

Neurolog dziecięcy

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Bardzo pozytywnie oceniam p. doktor. Moje dziecko miało bardzo częste bóle głowy. Myśleliśmy, że może od wzroku - taką diagnozę postawiła pierwsza lekarka. Po zrobieniu okularów nic się nie zmieniło. Dopiero p. Gurda odkryła, że dziecko powinno nosić gorset korekcyjny. Dzięki niemu moje dziecko już się nie męczy. Bardzo dobra lekarka, szeroko patrząca na chorobę, a nie próbująca wróżyć czy opierać się na utartych przekonaniach.

dr Magda Franczuk

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
Partyzantów 2/4
05-802 Pruszków

Nie czaruje, że wie, jeśli nie wie. Widać jednak, że ma solidną wiedzę, dużą praktykę i zaskakującą nieraz intuicję. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. awil

lekarz Barbara Mołodecka

Gabinet neurologiczny
ul. Kołłątaja 3
Lublin

Pani doktor ma duza wiedze. Kazdego pacjenta traktuje indywidualnie. Pomogla mi wyjsc z ciezkiej choroby. Jestem w 100% zadowolona. Lekarz z powolaniem.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Elżbieta Mokrosz

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1
41-800 Zabrze

Dziś byłam u Pani Doktor pierszy raz, byłam razem z babcią.Jestem pod wielkim wrażeniem Pani Doktor,pierwszy raz spotkałam się z lekarzem który z taką cieerpliwością i zaangazowaniem podchodził do pacjenta.Pani Doktor jest bardzo miłą i uśmiechniętą osobą.Udzieliła mi naprawdę wystarczającej odpowiedzi na temat zdrowia mojej babci. Naprawdę gorąco polecam Panią Doktor.Napewno każdy będzie zadowolony po wizycie u niej;-)