Lekarze Neurolog dziecięcy

lekarz Marek Przytarski

Pszczyński Ośrodek Reh.-Terapeutyczny
Pszczyna u. Antesa 1
43-200 Pszczyna

Profesjonalista z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo dużą wiedzę, nie przepisuje niepotrzebnie leków jeżeli nie widzi takiej potrzeby a pod względem tłumaczenia choroby i leczenia nie ma sobie równych. Ponadto bardzo sympatyczny człowiek. Leczyłem się u wielu neurologów (w tym u profesorów zwyczajnych), ale to Pan dr Przytarski jest zdecydowanie najlepszy. Zdecydowanie polecam.

lekarz Wojciech Wernecki

Anestezjolog, Neurolog

ul. Armii Krajowej 37
76-200 Słupsk

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, sympatyczny, kompetentny polecam serdecznie naprawdę godny polecenia
Opinia dodana przez: Marta
Na podstawie pozytywnych opinii innych użytkowników zdecydowałem się umówić na wizytę u pana doktora. W pełni potwierdzam pozytywne opinie o tym lekarzu. Bardzo miły człowiek i dobry specjalista. To lekarz, który naprawdę słucha pacjenta i chce mu pomóc. Nie wiem czy leki, które mi zostały zapisane będą skuteczne, ale już sama rozmowa u pana doktora dużo mi pomogła. Zdaję sobie sprawę, że stan mojego zdrowia (częściowy niedowład po całkowitym paraliżu ...
Opinia dodana przez: Jacek

dr Margaritta Goldin

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

lekarz o wielkim sercu dla pacjentów, życzliwy, pracę swoją wykonuje profesjonalnie...

lekarz Jacek Serwan

Neurolog, Rehabilitant

DENTAL CLINIC
Łódzka 3
40-216 Częstochowa

Polecam. Miły i kompetentny lekarz.Zna się na swojej pracy.
Lekarz CZłowiek....podchodzi do pacjenta całościowo.Umie słuchać .

lekarz Jarosław Pojda

Neurolog dziecięcy, USG

Axomed Praktyka Lekarska
Al. Wolności 46 lok. 95 i 96
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Jest bardzo kompetentny i zawsze pomocny. Córka miała padaczkę, ale już od ponad 9 lat jest bez napadów i od 4-5 lat nie bierze żadnych leków i uczy się bardzo dobrze.

lekarz Zygmunt Dzija

Ks.Wyszyńskiego 54/121
39-100 Ropczyce

Dziękuję Panie Doktorze za przede wszystkim Ludzkie podejście do pacjenta, do mnie. Jeśli dodam merytoryczność i traktowanie pacjenta jako jednostki bio psycho społecznej a nie tylko jednostki chorobowej. Unikatowe w dzisiejszych czasach.

lekarz Maria Bała-Słodowska

ulica Batorego 17
32-400 Myślenice

Bardzo dobry lekarz z perfekcyjnie opanowaną znajomością sztuki lekarskiej. Idealna osoba na stanowisku które wymaga kompetencji zawodowych i dużo empatii do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Krystyna Sidor

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Tucholska 28/1
01-618 Warszawa

Co można powiedzieć o Pani Profesor- sam tytuł o Niej świadczy. Doświadczona Pani Doktor, zatroskana o małego pacjenta, dobrze zdiagnozowała dziecko i pilnie skierowała do szpitala. Tam wszystko się potwierdziło i zaczęto leczenie. Inny lekarz nie widział nic dziwnego w zachowaniu dziecka, dobrze że go nie posłuchaliśmy i znaleźliśmy Panią Doktor. Polecam i Bardzo Dziękuję Pani Doktor z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Ann

lekarz Zofia Boczkowska-Pollo

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Najlepszy neurolog w mieście od zawsze. Chodziłem do pani doktor 20 lat temu,potem już przestała przyjmować na NFZ,teraz jak widzę tylko prywatnie niestety,a szkoda,bo bardzo to byłoby dobre dla pacjentów gdyby powróciła do przyjmowania na NFZ.

lekarz Maria Małowidzka-Serwińska

Białostocka 9/53
03-741 Warszawa

Pani Doktor jest świetnym, bardzo doświadczonym lekarzem o ogromnej wiedzy. Wizyta trwała dwie godziny. Dokładnie analizowała dokumentację i zdjęcia rezonansu magnetycznego. Sama wykonala EEG. Zaleciła leczenie i dała mi mnóstwo dobrej energii. Wyszłam szczęśliwa i uspokojona. bardzo dziekuję Pani Doktor i polecam innym pacjentom z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Sebastian Szuster

Medic-R Sp. K. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ulica Mylna 27/1
60-856 Poznań

Uprzejmy i zaangażowany by pomóc pacjentowi. Konkretnie i rzetelnie tłumaczy chorobę, leczenie i ewentualne jej powikłania. Polecam. Lidia.
Opinia dodana przez: Lidia
Super lekarz. Wyjaśnił, przedstawił za i przeciw. Udzielił porad jak postępować. Zaproponował dalszą diagnozę. Miły w obyciu. Z zasadami
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jan Gąsiorowski

ul. Wiosenna 8
33-300 Nowy Sącz

rewelacyjny neurolog wkoncu trafilam na kogos kto sie zna! polecam wszystkim borykajacym sie z bolem kregosłupa

lekarz Małgorzata Kandefer

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Besku
ulica Błonie 3
38-524 Besko

Pani Doktor jest bardzo kompetentnym specjalistą w swojej dziedzinie, ma bardzo dobre podejście do pacjenta ,zawsze pomocna . Bardzo Polecam

lekarz Ryszard Pietras

ulica Letniskowa 33D
26-001 Wola Kopcowa

To jest oburzające!!! Dlaczego do tej pory w nagłówku widnieje lekarz ?Proszę spojrzeć choćby na pieczątkę.! Dlaczego osoba z tego portalu umieszczająca nagłówki, w pierwszej kolejności nie zorientuje się co do umiejętności, doświadczenia, praktyki, tudzież ocen oraz opinii pacjentów, którzy trafiali i wciąż trafiają do Tego Doktora. Wobec powyższego nalegam a wręcz Żądam jak najszybszej zmiany treści nagłówka, usuwając nieadekwatne do tej osoby słowo - Lekarz.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Mirosław Borkowski

Poradnie Specjalistyczne
Władysława Jagiełły 27
14-400 Pasłęk

Wspaniały, profesjonalny Lekarz... Będę mu dozgonnie wdzięczna za opiekę i leczenie, którym mnie otoczył. Poza tym bardzo ciepły i wyrozumiały człowiek
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Jerzy Dekundy

Psychiatra, Neurolog

Gabinet
ul Czechowska 4/1
Lublin

Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów, poświęca im dużo uwagi i bardzo dobrze dba o ich zdrowie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Andrzej Chmielecki

Cechowa 5
77-400 Złotów

Wspaniały, kompetentny lekarz. Już sama rozmowa z nim w dużym stopniu podniosła mnie na duchu, choć powinnam powiedzieć "uleczyła mnie". Jeszcze w swoim niekrótkim już życiu nie spotkałam tak sympatycznego lekarza.