Lekarze Neurolog

lekarz Krystyna Malinowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Leczenia Uzależnień
Dzielna 7
00-154 Warszawa

Pani doktor kompetenta. Wysłucha rodzica a także uspokoi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci jak i rodzica. Wszystko wytłumaczy i co najważniejsze badanie przeprowadzi bardzo szczegółowo. Najlepsza pani doktor
Opinia dodana przez: Ewelina
Przede wszystkim to wspaniały człowiek z dużą wiedzą . Pan doktor leczył mojego syna prawie od narodzin i tylko dzięki niemu dziś może normalnie funkcjonować . Jesteśmy mu niezmiernie wdzięczni i zawsze serdecznie Pana doktora wspominamy. Takich lekarzy jak Pan Napiórkowski niestety dziś coraz mniej . Każdemu z całego serca mogę Pana doktora polecić. Wielki szacunek dla Pana Doktora. Pozdrawiamy ze Szprotawy.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Renata Kuczkowska

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Od dwóch lat leczy mnie Pani Dr. To włąsnie Pani Dr. słusznie podejrzewając skierowała mnie do Kliniki na botaniczna ,gdzie zdiagnozowano to co Pani Dr.podejrzewała.Od tamtego czasu jestem pod stałą opieką P.Doktor . Oczywiście choroba postępuje, ale w znacznie wolniejszym tempie. Bardzo kompetentna osoba, miła i szczerze oddana pacjentowi Nigdy nie spotkałem sie z przejawami zniecierpliwienia. Nawet nie będąc zrejestrowany na dany dzień - poproszona P.Dr. o przyjecie nigdy nie ...
Opinia dodana przez: jerzy47

lekarz Marcin Dudzic

Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Bytomska 5
41-600 Świętochłowice

Lekarz z powolania! Cierpliwy, rzetelny i bardzo kompetentny. Az zal ze po przeprowadzce za granice nie moge juz sie u niego leczyc.
Opinia dodana przez: zofia

dr n. med. Maria Wieczorkiewicz

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Bardzo dokładnie przeprowadzone badanie, wywiad. Pani doktor bardzo pomocna cierpliwa. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Małgorzata Bocianiak

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Pani doktor jest absolutnym zaprzeczeniem stereotypowego polskiego lekarza. Miła, angażuje się w swoją pracę. Jedyne zastrzeżenie mam co do czasu wizyty, ale patrząc na kolejki i górę papierów do wypełnienia jestem świadomy, że to nie jej wina.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Aleksandra Benedykcinska

Staszica 10 lok. 36
99-300 Kutno

zdecydowanie polecam Pania doktor, pacjentow wita usmiechem, jest przemila, do tego w pelni profesjonalna, dociekliwa, pomocna i odpowiedzialna
Opinia dodana przez: G

Katarzyna Chibowska

gen. Berlinga 48
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Jakis czas temu trafiłam do Pani dr z pewnego rodzaju niedowładem.Pomimo,że w poczekalni czekało kilku pacjentów ,nie odczułam presji czasu...Na wywiad i bardzo dokładne badanie Pani dr poswięciła co najmniej 40 min.Za wszelką cenę chciała mi pomóc...Nie zostałam wówczs zdiagnozowana,ale tylko dlatego,bo...( jak się pózniej okazało),moje dolegliwosci nie miały podłoża neurologicznego...

lekarz Zbigniew Słowiński

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Doktor wyjechal z Polski 14 lat temu. Obecnie mieszka i pracuje w Anglii. Nie znam danych kontaktowych.

lekarz Andrzej Wiak

Bezpieczna 5a
Wrocław

Polecam, bardzo doświadczony, mądry lekarz. Uważnie słucha pacjenta, empatyczny i skuteczny. Z leczenia jestem bardzo zadowolona.

lekarz Andrzej Koppa

Farna 19
63-100 Śrem

Prawdziwy lekarz z powołania-Doktor Judym naszych czasów/których już tak niewielu w tym XXI wieku/.Cierpiliwy,uprzejmy a przede wszystkim przemiły w stosunku do pacjenta.Bardzo wysoko oceniam jego wiedzę i fachowość jako lekarza w tak moim zdaniem trudnej dziedzinie medycyny jaką jest neurologia.Dziękuję Panu za każdy poświęcony mi czas i życzę wszystkiego co najlepsze a najwiecej dużo dobrego zdrowia.

lekarz Mirosława Okowińska

Medyk
os. Tęczowe 5 g
Dzierżoniów

bardzo pozytywnie Pani dr to bardzo dobry specjalista neurologii i wspaniały człowiek , stawia trafne diagnozy wiem coś na ten temat bo się leczę u niej

prof. dr hab. n. med. Robert Juszkat

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Cudowny lekarz i człowiek. Przy nim pacjent odzyskuje spokój i zaufanie. Warto przejechać setki km, żeby do Niego trafić. Pacjentka z Gdańska.

lekarz Rafał Koczorowski

Rehabilitant, Neurolog

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Krystyna Hulanicka-Pełczyńska

Karłowicza 34
51-610 Wrocław

Doskonała lekarka. Bardzo wnikliwie prowadzi wywiad i badania.

lekarz Alicja Krzywak

Szpital
Szczecińska 31
77-300 Człuchów

Lekarz godny polecenia, kompetentny oddany swojej pracy i pacjentom, bardzo sympatyczna, wyjaśniła istotę problemu oraz jego rozwiązania, polecam każdemu takiego lekarza
Opinia dodana przez: Jarek
bardzo miły i uprzejmy..........................................................................................................................................................................!
Doktor Kobylarek to lekarz z powołania! poswiecil mojej mamie duzo uwagi i pokierowal na dalsze badania, dostala leki, ktore pomogly z jej bolami głowy , dziekujemy!!!
Opinia dodana przez: Pan Jan

lekarz Dorota Piwczyk-Holona

Karłowicza 7b
44-200 Rybnik

bardzo dobra, kompetentna, zawsze uśmiechnięta o złotym sercu.

dr n. med. Wiesław Bujalski

Młyńska 48b
28-100 Busko-Zdrój

Za tak niską cenę wykazał duże zainteresowanie moimi problemami zdrowotnymi oraz starał się pomóc
Opinia dodana przez: Walus