Lekarze Neurolog

lekarz Joanna Krużel-Mendrek

AGMED
Morcinka
Katowice

Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Bardzo kompetentna. Poświęca dużo czasu dla pacjentów. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Iwona Rościszewska-Żukowska

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Lekarz z powołania, godny polecenia, specjalista w dziedzinie stwardnienia rozsianego. Stawia właściwe diagnozy i leczenie daje efekty.

lekarz Jakub Mowiński

Prywatny Gabinet Lekarski
Chełmońskiego 17
83-110 Tczew

Pan Doktor godny polecenia . Dziękuję za to co zrobił Pan dla mojej córki. Super podejście ,teraz możemy iść już dalej.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Katarzyna Madejska

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Bardzo miła, życiowa, życzliwa Pani doktor. Pracuje również w szpitalu na zawodziu. Polecam wszystkim dr. Jest na prawdę miłą osobą, która wysłucha każdego pacjenta, poradzi, skieruje i rozpozna leczenie. Młoda lekarka której się chce leczyć i nie podchodzi do każdego pacjenta rutynowo lecz indywidualnie. P O L E C A M G O R Ą C O ! ! ! ! Pracuje również na zawodziu w częstochowie.

Witold Sołtan

Poradnia Dietetyki Medycznej
Al.Niepodległości 648 lok.3
81-854 Sopot

to wspaniały lekarz, który jest bardzo cierpliwy i łagodny. Nie spiesząc się tłumaczy dokładnie wszystko o co się pacjent pyta. Mam parkinsona i już miałam trudności z poruszaniem się, mową, nim trafiłam do dra Sołtana. Teraz po kilku wizytach, po odpowiednim dobraniu leków, lepiej chodzę i pokonuję dłuższe dystanse. Lepiej wyglądam i czuję się lepiej. Dziękuję p. Doktorze za trafną diagnozę i za uprzejmość. Bardzo cenię p. doktora i życzę ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Lucyna Makarska

gabinet
Wierzbowa34m6
90-245 Łódź

to jest kobieta anioł polecam udać się do Pani doktor na leczenie jest przesympatyczna uśmiechnięta i bardzo poważnie podchodzi do każdego chorego człowieka wiem co mówię bo leczy się u Pani doktor mój mąż chory na SM

lekarz Elzbieta Cieślak

Neurolog

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Leczę się u Pani dr już parę lat. Zawsze mogę liczyć na troskę i oddanie.Nigdy nie słyszałam,żeby narzekała na dużą ilość pacjentów,którzy zawsze siedzą pod jej gabinetem.Przyjmuje zawsze po godzinach przyjęć, czasami wychodzi z przychodni bardzo późno.Jest bardzo dobrym specjalistą. Irena T

Leszek Lubos

Neurolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II AMBULATORIUM
Medyków 16
Katowice

Z całego serca polecam Pana doktora. Poświęca pacjentom wiele czasu, potrafi słuchać i przede wszystkim rozmawiać tak, aby podnieść pacjenta na duchu. Widać, że jest doświadczonym neurologiem, a jednocześnie bardzo uprzejmym i kulturalnym człowiekiem. Takich lekarzy nam trzeba!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Alina Wieczorek

Gabinet neurologiczny
63-600

Wspanialy lekarz, przyjąl chociaz to nie dzień wizyt. serdeczna i uprzejma, zaangażowana . Prawdziwy lekarz! I przede wszystkim Pani doktor pomogła!

dr n. med. Beata Tarach

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Uważam że dr Tarach jest wspaniałym specjalistą neurologiem, leczyłem się u niej po wypadku i bardzo mi pomogła. Zleciła tomograf i specjalistyczne badania potem ustaliła mi skuteczne leczenie. Ma dobre podejście do swoich pacjentów, nie spotkałem się jeszcze z sytuacja aby odmówiła mi przyjęcia.

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

lekarz Bogusława Zelwiańska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Kustronia 72
30-433 Kraków

Witam jak mozna dostac kontakt do Pani Doktor? Czy mozna sie umowic na teleporade? Czy mozna umowic wizyte domowa?
Opinia dodana przez: Łukasz

prof. dr hab. Walenty Nyka

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Do Pana Doktora napisałam maila pełna obaw i niepokoju przed trudną operacją neurochirurgiczną usunięcia nerwiakowłokniaków u syna. Zadzwonił, długo ze mną rozmawiał - dał mi wsparcie. Jestem wdzięczna, że Pan Doktor poświęcił czas nie " swojemu" pacjentowi, gdy tylko przeczytał mail. Bardzo miło, że są tacy empatyczni lekarze. I tacy wspaniali fachowcy ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, którzy potrafili pomóc mojemu dziecku- Doktorzy Wasilewski i Libionka.

lekarz Małgorzata Góral

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

super lekarz , pelna wiedza , dobre zalecone leczenie skutek poprawa stanu zdrowqia'

lekarz Anna Mistarz

Mickiewicza Adama 32/20
15-232 Białystok

Polecam z całego serca! Po roku w końcu trafiłam na lekarza który nie olał problemu. Wszystko dokładnie wytłumaczone, super podejście do pacjenta.

lekarz Barbara Szal-Karkowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gardenii 16
04-649 Warszawa

Bardzo dziękuję, poprostu kłaniam.sie nisko i moje.slowa. uznania dla. Pani Profesor .Pani wyleczyła mojego.syna i córkę - dwoje dzieci za co będę wdzięczny Pani do końca. życia .Bardzo Pani dziękuję

lekarz Dariusz Kordiak

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

lekarz wspanialy wg mojej opinii profesjonalista dokladny wywiad i badanie zycze sobie wiecej takich lekarzy
Opinia dodana przez: JOLANTA

lekarz Alicja Czerkasow

Wańkowicza 8
Jelenia Góra

Pierwszy raz spotkałam się z tak uprzejmą p.doktor,która wzbudza zaufanie. Jest kompetentna i wzbudza zaufanie do siebie . Polecam wszystkim pacjentom i znajomym.

lekarz Barbara Grendus-Tota

Pilnikarska 15 B
Wrocław

Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.
Profesjonalista w każdym calu konkretny i zdecydowany w leczeniu diagnoza stawia błyskawicznie.