Lekarze Neurolog

lekarz Anna Daszkowska-Gorząd

Słowackiego 98 (Medyk)
97-300 Piotrków Trybunalski

Doskonała Pani Doktor. Polecam wszystkim , bardzo rzetelnie przeprowadza wywiad i bardzo chce pomóc.

lekarz Marcin Plaszczak

Marii Konopnickiej 5
34-480 Jabłonka

LEKARZ KTORY MA CZAS IWYROZUMIALOSC DLA PACJETAPOTRAFI WYSLUCHAC I SKIEROWAC NA KONKRENTNE BADANIA PO KTORYCH WYSTAWIA TRAFNA DIAGNOZE DZIEKI TEMU ZE SKIEROWAL MNIE DO SZPITALA CHOCIAZ BYLAM PRZECIWNA TEMU ZYJE WDZIECZNA PACJETKA

lekarz Małgorzata Gierczak-Zdunek

ul. Rynek I 4
21-140 Michów

Przesympatyczna pani doktor! Polecam zwłaszcza młodym dziewczynom, które boją się pójść do ginekologa. Jej podejście odczaruje wszystkie strachy!
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Neurolog
                                       dr n. med. Krzysztof Michalak

dr n. med. Krzysztof Michalak

Gabinet Medycyny Holistycznej
Zbąszyńska 32 m.3
60-359 Poznań

Byłam na dwóch wizytach nie spotkałam się z tam kompleksowym podejściem do pacjenta.Pomocny a to najważniejsze.Ostrozny z dawką leków ale pomagają . Nareszcie wspaniale funkcjonuje.POLECAM.

lekarz Ewa Aleksandrzak-Łukowska

ulica Wichrowe Wzgórze 13
72-003 Dobra

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Pani doktor od razu postawiła słuszną diagnozę i bez sprzeciwu wyslala karetką do szpitala, gdzie juz tego samego dnia miałam zrobiony zabieg embolizacji. . To bylo w środę. Dzis jest kolejna sroda, a ja jestem samodzielna, bez bólu glowy, w pelni świadoma i samodzielna. Dziekuje Pani Doktor. :)
Opinia dodana przez: Małgorzata Wąs

lekarz Anna Wachowiak

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

To jest super lekarz...dziekuje za dlugoletnia opieke nad dziecmi I wsparcie.. dzieki takim lekarzom zycie jest o wiele spokoiniejsze gdy wiesz ze nad twoimi dziecmi czuwa taki dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Jarosław Kosowski

Prywatny Gabinet Reumatologiczno- Internistyczny
Focha 12/7
26-600 Radom

Bardzo dobry neurolog, poświęca czas pacjentowi, wszystko wytłumaczy, miły i rzetelny. jako jedyny poznał się na mojej rzadkiej chorobie i szybko ją zdiagnozował, a teraz prowadzi mnie i mój stan jest coraz lepszy. Polecam
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Piotr Skowron

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

KONKRETNY,UPRZEJMY,KOMPETENTNY,BAAAAARDZO DOBRY NEUROLOG...PANA DOKTORA POLECIŁA WSPANIAŁA LEKARZ 1GO KONTAKTU,KTÓREGO NAWET NIE ZNA OSOBIŚCIE TYLKO Z LECZENIA WSPÓLNYCH PACJENTÓW,MIAŁA RACJĘ PROFESJONALISTA.
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Jakub Bąbka

Przychodnia
Józefa Montwiłła Mireckiego 90
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Jestem pod wrażeniem Pana doktora Jakuba Bąbki.Bardzo dobrze zajął się moją mamą na izbie przyjęć .Zlecił odpowiednie badania i szczegółowo wyjaśnił jak postępować z mamą która jest chora na raka.Wspaniały lekarz i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Anna z Żywca

lekarz Barbara Kiryluk

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Rewelacyjna Pani doktor, godna polecenia. Dokładnie wysłucha Lekarz godny zaufania. Jestem ogromnie zadowolona że trafiłam z synkiem właśnie do tej Pani neurolog, profesjonalizm w 100,% Polecam z całego serca jak dla mnie nie ma lepszego lekarza Dla Pani doktor pacjent jest bardzo ważny
Opinia dodana przez: Ewelina kopczewska

lekarz Maciej Stankiewicz

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze było można przyjść. Zawsze pomógł, nigdy nikogo nie odrzucił gdy ktoś potrzebował pomocy. Polecam tego lekarza.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurolog
                                        Magdalena Ogrodnik

Magdalena Ogrodnik

Synapsa Poradnia Specjalistyczna
Sandomierska 23/ U-3
02-567 Warszawa

Dzień dobry, miałam niesamowitą przyjemność, pomimo zdarzenia, które było powodem naszego spotkania poznania dr Magdaleny Ogrodnik. Jest ona bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Przede wszystkim nie zostałam z córką wyproszona po 10 minutach. Pani doktor bardzo rzetelnie zapoznała się z wynikami, jednocześnie obserwując małą Kasię. Zbadała małą, porozmawiała z nią, potem ze mną i ustaliła tok leczenia. Nie oceniała zachowania mojej córeczki tylko próbowała znaleźć powód. Jesteśmy teraz na specjalistycznych ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Jacek Kurzepa

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Pełen profesjonalizm oraz życzliwe podejście. Mimo wizyt u innych specjalistów zawsze wracam do dr. Jacka Kurzepy. Widać że zależy na pacjencie i jego zdrowiu. W 100% Polecam!!!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Przemysław Czypek

marsz. Piłsudskiego 76 lok. 26a
64-600 Oborniki

Dr.Przemyslaw Czypek to Neurolog .Profesjonalny Lekarz .Znający się dobrze ,Profesjonalnie na leczeniu w swojej dziedzinie.Jest Miły..Wysycha.Porozmawia.Doradzi.Profesjonalnie postawi diagnozę Skutecznie dobiera leki Mnie leczy od kilku dobrych lat .A trochę ich mam..I nadal żyje!!!W sumie jest dobry Tak czy Inaczej w\w Doktora POLECAM!!! Wojtek.

lekarz Elżbieta Gadowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Neomedic"
Wolności 11/2
73-200 Choszczno

lekarz Ewa Materek-Pyź

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

lekarz Seweryn Bartosz

Neurolog

Świadczeniodawca w zakresie opieki domowej
3 Maja 49

78-100 Kołobrzeg

lekarz Robert Zdanowski

Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków

Widać, że to lekarz z powołania: zaangażowany, potrafi słuchać, tłumaczy wszystko i przy tym jest bardzo sympatyczny. Zanim do niego trafiłam lekarze odsyłali mnie jeden do drugiego, kiedy umówiłam się do pana doktora wszystko poszło bardzo sprawnie i zrobił badania w dobrym kierunku. Bardzo polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Kasia