Lekarze Neurolog

lekarz Maria Dudkowska

NZOZ GYNEKA- Filia
Jedności Narodowej 35
72-310 Płoty

Pani dr jest naszym lekarzem rodzinnym. Jest bardzo miła, kompetentna, dokładnie wszystko tłumaczy i antybiotyki stosuje na szczęście w ostateczności a nie "na dzień dobry". Polecam innym matkom!
Opinia dodana przez: Małgosia
Kobieta-ANIOŁ!!!!Ludzkie podejście,zyczliwosc i zaangażowanie to cala ona.KOmpleksowo bada,odpowiada na wszystkie pytania,genialne podejście do małego pacjenta.Naprawde jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Paweł Czubak

27-100 Błaziny Górne

Świetny, kompetentny, empatyczny, profesjonalny lekarz. Poświęcający czas i swoje umiejętności dla niesienia pomocy pacjentowi.Polecam jako bardzo dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Barbara Stychno

Przychodnia Specjalistyczna Al.Lotników Polskich
Al. Lotników Polskich 22/117
21-040 Świdnik

Polecam.Bardzo dobry lekarz.Pani dr.jest bardzo miła i kompatentna.Leczę się u niej od 4 miesięcy i nadal wykazuje się cirpliwością i widać że chce mi pomóc
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Piotr Orchowski

Neurolog

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Byłam pierwszy raz u Pana doktora Piotra Orchowskiego neurologa z polecania ,jest mi tak bardzo miło , że spodkałam bardzo kompentnego lekarza , który w ciągu 30 minut ,zobrazował moją dolegliwość tak, bardzo subtelnie mi ją przedstawił.Dziękuję Panie doktorze , życzyła bym wszystkim ,żeby na swojej drodze spotykali takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Maria Borgus

ulica Sienkiewicza 20/4
59-600 Lwówek Śląski

Pani doktor to najbardziej kompetentna osoba. Ogromna wiedza , doświadczenie.Jest bardzo miłą sympatyczną osobą , pełną empatii.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Barbara Cesarz-Motyl

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
ulica Wolności 29
42-300 Myszków

Pani Dr Barbara Cesarz-Motyl to wyjątkowy człowiek i lekarz, kompetentna w dziedzinie neurologii, życzliwa dla pacjenta i jego rodziny, społecznik, oddana drugiemu człowiekowi.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Alicja Zagórska

Waryńskiego Ludwika 6/15
15-461 Białystok

Wspaniała, mądra, kompetentna Pani doktor. Ciepły stosunek do chorego człowieka i jego rodziny. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Lech Szczechowski

Neurolog

Wielospecjalistyczna Poradnia Lekarska "Synapsis"
ulica Czerwińskiego 8-10
40-123 Katowice

Szkoda, że nie można dać 6 gwiazdek bo dr Szczechowskiemu się należą! Wspaniały Człowiek o wielkim sercu! Jest jedynym lekarzem którego znam który potrafi rozmawiać z pacjentem, sama rozmowa z nim to czysta przyjemność. Bierze pod uwagę każdy aspekt, ma fantastyczny umysł i jest geniuszem. Choruję od 19 lat, jeździłam po całej Polsce w poszukiwaniu idealnego lekarza. Dopiero dr Szczechowski postawił mi diagnozę i zaczął poprawne leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Paweł Makaruk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TERAPIA" - Przychodnia Specjalistyczna
Warszawska 17
21-300 Radzyń Podlaski

Bardzo dobry specjalista, przyjmuje w Centrum Medycznym NIWA w Głogowi Małopolskim, na obrzeżach Rzeszowa, bardzo wygodny dojazd, nie trzeba przedzierać się do centrum. Polecam

lekarz Henryk Mynte

Ozimska 22
45-057 Opole

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Dobre podejście do pacjenta, fachowa pomoc i nie traktowanie człowieka jak kolejnego nr.do odchaczenia na liście.

lekarz Lidia Michalak

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Jestem pacjentem pani Doktor już 18 lat. Jestem bardzo zadowolony. Pani doktor jest ciepłą, przystępną osobą, bardzo kompetentną. Dobrane lekarstwa dobrze pasują. Znakomity lekarz i wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: Józef Kaczmarczyk

Romualda Szlachetka

Neurolog, Pediatra

MAZOWIECKIE CENTRUM "ALA" Alergologii-Laryngologii-Audiologii
Warszawa

przesympatyczna, starsza Pani doktor. jako jedyna stwierdziła u mojego synka lekki przykurcz mięśni w szyjce ... nie chciał podnosić za bardzo główki, płakał przy lezeniu na brzuszku . Pani Doktor zleciła nam abyśmy udali się na rehabilitację. teraz Franek lubi leżeć na brzuskui jest spora roznica . polecam bardzo
Opinia dodana przez: marta

lekarz Wojciech Gocek

ulica Puławska 2
24-300 Opole Lubelskie

Super neurolog! Polecam! Można liczyć na pomoc w każdy przypadku. Nie szczędzi czasu, godny zaufania i polecenia.

lekarz Jarosław Szady

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Doktor Szady to NEUROLOG godny polecenia. Dokładny, cierpliwy, duża empatia i zrozumienie, bardzo dobry specjalista i co ważne miły jako człowiek. Panu Doktorowi serdecznie Dziękuję za prowadzeniu mnie ku zdrowiu, a było faktzcznie źle....Z całego serca Polecam !!! Iwona
Opinia dodana przez: Iwonka

lekarz Andrzej Romer

Psychiatra, Neurolog

Dolna Wilda 88
61-501 Poznań

Lekarz cudotwórca, nie znajdziecie lepszego lekarza w tej dziedzinie coś o tym wiem, przeszedłem z dwunastu lekarzy dopiero on mi momógl. Czyta z dna oka i ma 100 % trafne diagnozy. Oby żył jak najdłużej.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. med. Małgorzata Kuzior-Pławiak

Neurolog dziecięcy

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Super neurolog rzetelny lekarz Pani doktor przebadala mojego synka bardzo dokladnie łącznie z roznymi konsultacjami wszystko tlumaczy diagnozę stawia po kompleksowych badaniach pacjeta.Serdecznie polecam Panią doktor:)
Opinia dodana przez: Dorota
Serdecznie polecam Panią Doktor Agnieszkę. Bardzo dokładny wywiad, dzięki czemu po wielu wizytach u innych neurologów wreszcie trafnie postawiona diagnoza i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Gdyby nie Pani Doktor kto wie jak bym dziś funkcjonowała. Dzięki jej profesjonalizmowi mogę normalnie żyć. Jestem niewypowiedzianie wdzięczna i dziękuję. Prawdziwy Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Bożena Syc

3-go Maja 11
40096 Katowice

bardzo dobra pani doktor moze trzeba troszke poczekac zanim sie dostanie do niej ale wydaje mi sie ze warto. bardzo dokladna i zna sie na swojej pracy polecam

lekarz Andrzej Lis

Grojecka 146
32-600 Zaborze

Super lekarz, szczegółowo odpowiada na pytania nawet te nierozsądne, miły, życzliwy i bardzo kompetentny, bardzo polecam.