Lekarze Okulista

lekarz Danuta Hajdukiewicz-Onoszko

Warmińska 17
10-544 Olsztyn

Bardzo miła i kompetentna okulistka. Podchodzi do każdego pacjenta bardzo rzeczowo. Szczegółowo sprawdza wszystko.

lekarz Roman Jabłoński

Gwiezdna 21
82-300 Elbląg

Doktor Jabłoński to wspaniały lekarz, dwa razy usuwał mi gradówkę w szpitalu w Elblągu i obydwa zabiegi przebiegły szybko, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Podsumowując: profesjonalista w 100%

lekarz Krzesisława Komar-Rychlicka

Przychodnia Lekarska "MEDICUS"
Garncarska 11
64-500 Szamotuły

Jeden z niewielu szamotulskich gabinetów który warto odwiedzić.Lekarz kompetentny, niekrępujący, na poziomie, w szamotułach rzadkość.

dr n. med. Irmina Rembiszewska-Ratyńska

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73
00-678 Warszawa

Wnikliwy, bardzo staranny, szanujący pacjenta okulista. Polecam Panią Doktor! Leczę się od dawna i jestem bardzo zadowolona. Drobne zabiegi chirurgiczne (gradówki, prosaki, małe znamiona) wykonuje świetnie. Niestety mam skłonność do takich zmian, więc co jakiś czas trafiam do p.Doktor.

Jerzy Wysocki

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Super optyk. Serdecznie polecam! Świetny salon, wspaniali współpracownicy . Jedyny optyk z jakiego korzystam, nie żałuję!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Zofia Balawender

kard. Wyszyńskiego 10 lok. 18
21-400 Łuków

Pani doktor jest prawdziwym lekarzem TAKIM z powołania. Zachęcam wszystkich do wizyty- JEŚLI POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEGO OKULISTY TO TYLKO PANI DR.Zofia Balawender

lekarz Janina Wiecek

eurooptyk
33-300 Nowy Sącz

godna polecenia'spokojna.Pamietam ja jeszcze z czasow gdy pracowala W Krakowskiej klinice Okulistyki.

dr n. med. Jolanta Weiss

szpital miejski
Bydgoszcz

Doskonały lekarz.swietna trafna diagnoza dobry dobór terapii.Do tego p.doktor mila usmiechnieta cierpliwie tlumaczy nawet zawile nie do konca zrozumiale kwiestie.Byla bardzo otwarta na zadawane przeze mnie pytania zadnego zbywania czy ignorancji gorąco polecam wdzieczny pacjent
Dzieki interwencji pana Tomasza i pani Hanny Zajac-Pytrus mam zagojone oko po uderzeniu pilka. Mialem zabieg laseroterapii, poniewaz mialem przedarciowy otwor siatkowki. Po 2 tygodniach zwolnienia stwierdzono, ze siatkowka jest super przylozona. Bardzo goraco polecam pana Tomka.
Opinia dodana przez: mac
Jestem pacjentką Doktora Lemańczyka już kilka lat i muszę powiedzieć, że jest to wspaniały Lekarz i wspaniały Człowiek!!! Byłam już u kilku okulistów, ale dopiero od Doktora Lemańczyka usłyszałam odpowiedź na wszystkie pytania. Bardzo fachowo podchodzi do pacjentów, zawsze można zwrócić się do Niego o pomoc. Zdarzało mi się korzystać z pomocy Pana Doktora również zwracając się do Niego na szpitalnym korytarzu, mimo iż na co dzień chodzę do Niego ...

dr n. med. Lucyna Flis

Provita
Chodźki 13 lok. 7
20-093 Lublin

Wielokrotnie korzystałam z pomocy tej okulistki, zawsze skutecznie leczy. Jest bardzo dobrym okulistą.

dr n. med. Joanna Lis

Provita
Chodźki 13 lok. 7
20-093 Lublin

wspaniała pani doktor godna polecenia innym pacjentom. Krystyna Mucha, lublin

lekarz Leszek Niemczuk

Rzeźnicka 2d
84-200 Wejherowo

Wspanialy lekarz. Dobiera leczenie dla moichdzieci od kilku lat. Niestety utrudniony kontakt przez klinike w ktorej obecnie pracuje - Polnamed, bardzo arogancli i nieuprzejmy zarzad

lekarz Ewa Proma

Centrum Medyczne LUX MED
al. Zwycięstwa 49
80-309 Gdańsk

bardzo polecam. po raz pierwszy miałam tak dokładnie zbadany wzrok!! okulary super dobrane POLECAM. lekarka naprawdę kompetentna a do tego bardzo miła
Opinia dodana przez: gonia

lekarz Elżbieta Bień

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Pani Doktór przygotowywała mnie i kwalifikowała moje oczy do operacji zaćmy. Bardzo życzliwe i kompetentne podejście, w którym jest zauważony (też) pacjen jako człowiek. Byłam na obu rodzajach wizyt u tego Lekarza - prywatnie i państwowo - w obu przypadlach pełne zadowolenie. Wzbudza zaufanie, spokojnie i rzeczowo wyjaśnia pytania. Polecam.

dr Natalia Nowicka

Kozielska 16/18
Gliwice
44-100 Gliwice

przemiła, uprzejma Pani. Specjalista w swoim fachu. POLECAM ala
Opinia dodana przez: NataliaNo

dr Marek Gwóżdż

05-200 Wołomin

Prawdziwy lekarz "z powołania", doskonały fachowiec, jeden z najlepszych w kraju, pełne poświęcenia podejście do pacjenta, dr nie różnicuje pod względem wieku i portfela, jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem w życiu do czynienia - wdzięczny syn pacjentki: Sebastian Nowotczyński.

dr GraŻyna Wierzbińska

Prywatny Gab Stomatologiczny
Śródmiejska 16
64-920 Piła

Bardzo dobry specjalista. Wyleczyła mnie ze skoplikoowanej choroby. Miła, spokojna. Kompleksowo wytłumaczyła każdy etap leczenia. Pamiętała po wielu latach mój przypadek. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Maria Paradysz-Zwolińska

Podwale 8
38-400 Krosno

Dobry lekarz, fachowiec, uprzejma i mila. Jestem bardzo zadowolny z wizyty, z porady i leczenia Poleczm

lekarz Karol Korżel

Okulistyczne Centrum Chirurgii NZOZ Korżel Poradnia Okulistyczna i Leczenia Jaskry
Plac Jana Pawła II 74AB
66-400 Gorzów Wielkopolski

Super człowiek podejście do pacjęta wspaniałe nie olewające jak niektórzy lekarze.Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie czyli chirurgi okulistycznej szczególnie w leczeniu zaćmy i korekcji widzenia.Bardzo polecam.!!!
Opinia dodana przez: Marek