Lekarze Okulista

lekarz Dariusz Sobieszkoda

Spacerowa 10
27-530 Ożarów

Wszystko super. Rzeczowy i konkretny. Śmiało można polecić tego specjalistę chorób oczu. Dokładnie wyjaśnia schorzenie.

dr n. med. Irena Romaniuk

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Wyjątkowa lekarka! Tylko same superlatywy za kompetencje, indywidualne, ale kompleksowe podejście do pacjenta, któremu wszystko o chorobie jest zrozumiale i jasno tłumaczone. Czas poświęcony pacjentowi to nie tylko obowiązkowe 15 min., ale jak potrzeba to i godzina!. Trochę to irytuje oczekujących na wizytę pacjentów, ale warto czekać, bo zaangażowanie pani Doktor, jej uprzejmość, wiedza i profesjonalizm w leczeniu są godne polecenia.
Opinia dodana przez: Maria-Krystyna

lekarz Mirosław Psuja

Poradnia Badań Profilaktycznych w Dębicy
Paderewskiego 2
39-200 Dębica

Polecam , jestem zadowolona , chodzę do pana doktora od kilkunastu lat . zawsze jest sympatyczny choć widać, że nieraz jest zmęczony

lekarz Krzysztof Ochalik

Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Katowice

Super podejście do pacjenta idealnie dobranie soczewki pełen profesjonalizm gorąco polecam w razie problemów dostępny telefonicznie
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Agnieszka Miśkiewicz-Wójcik

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Naprwadę, bardzo bardzo polecam - bardzo dobry fachowiec - specjalista a poza tym bardzo sympatyczna , miła i uśmiechnięta Osoba, naprawde mało takich - Bardzo Polecam:):):)
Opinia dodana przez: MAREK

lekarz Marta Makowiec-Tabernacka

Multi Med
Grochowska 234/240
Warszawa

Pani doktor zawsze spokojnie wyjaśnia pytania pacjenta. Wizyta przebiega komforrowo w miłej atmosferze .Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Łobow-Starybrat

ulica Mieszka I 8/7
58-100 Świdnica

Bardzo miła atmosfera i lekarka. Zrobiła badanie dzieciom badanie bardzo skrupulatnie. Byłam wcześniej u innego okulisty był nie miły, ponieważ nie miał cierpliwości do dzieci. A pani doktor Starybrat miała wspaniały kontakt z dziećmi.

lekarz Joanna Klimek

ulica Markiefki 66
40-212 Katowice

Pani Doktor Joanna Klimek zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku jako lekarz specjalista - okulista. Wizyta u Pani Doktor to wielka przyjemność. Fachowość i profesjonalizm Pani Doktor jest na najwyższym poziomie. Właściwa diagnoza i przeprowadzony z sukcesem zabieg operacyjny na oku przywrócił mi pełną sprawność widzenia. Cieszę się z tego ogromnie i jestem pełna wdzięczności dla Pani Doktor za tę wspaniałą usługę. Ponad to należy zaznaczyć, że Pani Doktor ma wspaniałe ...
Opinia dodana przez: Irena Rams i Iwona Rams

lekarz Magdalena Ryglewska-Brzozowska

prywatnie
Wigury 13 lok. 25
90-302 Łódź

Wspaniały lekarz przemiła sympatyczna przyjmuje w Zdrowiu w Poddębicach rzadko w dzisiejszych czasach o lekarza z ,,ludzkim podejsciem,, do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.🤗🤗🤗🙄

lekarz Małgorzata Rebkowska-Juraszek

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Cudowna Pani Doktor! Miła, uśmiechnięta i mega profesjonalistka! Tłumaczy, informuje, rozmawia- polecam!

lekarz Andrzej Gębka

OCUS
ul. Jana Jerzego Haffnera 6
81-701 Sopot

Bardzo kompetentny lekarz. Badanie zostało przeprowadzone kompleksowo. Choroba została dokładnie wytłumaczona. Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu. Jest osobą bardzo uprzejmą .Godny polecenia. SR
Opinia dodana przez: Stanisław Ropela

lekarz Magdalena Turek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Okulistyczna "OCULUS" w Kościanie
Moniuszki 10
64-000 Kościan

Lekarz godny polecenia byłam z tatą po udarze miła profesjonalna obsługa życzliwość szacunek do pacjenta oby takich lekarzy z powołania więcej tak samo pani w salonie optycznym na ul. Moniuszki. Pacjent z Grodziska Wlkp
Opinia dodana przez: Sława

lekarz Rafał Materliński

ul. Węgierska 10
38-300 Gorlice

Badanie przebiegało na bardzo zaawansowanym sprzęcie. Podejście do klienta 10/10 bardzo fachowa porada a i cena przystępna. Jak najbardziej polecam wszystkim.

lekarz Małgorzata Machalska

Ułańska 7
40881 Katowice

Pani doktor to wybitna specjalistka z niezrównanymi umiejętnościami i świetnym podejściem do pacjenta. Na Oddzialu Okulistyki Doroslych w Uniwesyteckim Centum Klinicznym w Katowicach zgłosiłam się z ostrym atakiem jaskry po nieudanej operacji w innej klinice. Sytuacja była beznadziejna ponieważ zupełnie straciłam wzrok w jednym oku. Mimo fatalnych rokowań, Pani Machalska podjęła się tej niezwykle trudnej operacji. Dzięki jej staraniom, wiedzy i fenomenalnym umiejętnościom odzyskałam wzrok! To chyba najlepszy dowód jej ...
Opinia dodana przez: Danuta

Urszula Diakun-Mac

Szpital Wojewodzki Im.Mikolaja Kopernika
Koszalin

W świetle mojej opinii lekarz z powołania. Pani doktor bardzo pomogła mojemu mężowi po ciężkiej operacji.

lekarz Urszula Rylska

ulica Nieduża
71-531 Szczecin

Od wielu lat korzystam z badan u Pani Doktor . Pod kazdym wzgledem jest lekarzem bardzo dobrym . Zawsze bardzo dokladnie Pani Doktor bada jak tez wyjasnia . Z czystym sumieniem moge polecic .

lekarz Elżbieta Likowska

ul.Słowackiego 8
26-600 Radom

Najznakomitszy lekarz specjalista w zakresie problemow wzrokowych, jakiego kiedykolwiek poznalem zarowno w zakresie diagnozy jak i prognozy w czasie. Bardzo kompetentne i cierpliwewyjasnienie indywidualnej problematyki zdrowotnej w zrozumialym jezyku. Pani Doktor posiada bardzo empatyczne podejscie do sytuacji trudnej i nie pozostawia tajemniczych watpliwosci co do zrozumienia stanu swojej problematyki zdrowotnej, rowniez w relacji do innych chorob.
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. med. Dominika Białas

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E
00-112 Warszawa

Pani Doktor to BARDZO dobry lekarz. Trafiłam do Pani Doktor po kilkukrotnych, nieudanych operacjach raka powieki górnej, które były wykonywane przez specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej. Każdy kolejny zabieg, który wcześniej przebyłam, nie tylko nie wyleczył mnie z choroby ale dodatkowo powodował coraz gorszy efekt kosmetyczny i niedomykanie się powiek a tym samym ciągłe stany zapalne oka, bliznę rogówki i znaczne pogorszenie widzenia. Obawiając się kolejnej operacji postanowiłam spróbować leczenia ...
Opinia dodana przez: Jolanta Jakubowska

lekarz Agnieszka Łapuszek-Bratek

ulica Mieszka I 9A
32-500 Chrzanów

Pani doktor kompetentna, mila , wytlumaczy nawet najbardziej zawily problem. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Krystyna Wojnarowska-Wąs

Miejsko Gminne Centrum Stomatologii Olkusz
Marcina Bylicy 1
32-300 Olkusz

Od lat leczę się u Pani doktor Krystyna Wojnarowska - Wąs i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty, z badań, z opieki. Bardzo dziękuję, że mam taką Panią doktor....