Lekarze Okulista

lekarz Mariusz Maroszyński

Klonowa 15/31
91-036 Łódź

Polecam z całego serca....Pełny profesjonalizm, dokładność, duże doświadczenie, uprzejmość. Liczą się tylko potrzeby pacjenta, nie czas wizyty. Gdybym musiała poddać się zabiegowi, wybrałabym p. Doktora...
Opinia dodana przez: Maria W.

lekarz Monika Góralczyk

Kopernika Mikołaja 64B/114
90-553 Łódź

Bardzo dobry lekarz i człowiek ,polecam tego specjalistę ,tłumaczenie choroby ,poświęcony czas ,godna zaufania .

lekarz Piotr Gozdek

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
ulica Rybickiego 1/-
96-100 Skierniewice

Doskonały lekarz,wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie. Super podejście do pacjenta! Najlepszy lekarz w Wieluniu. Polecam!
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Izabela Koper-Składaniec

Prywatny Gabinet Lekarski
Niepodległości 16 lok. 3
21-040 Świdnik

WSZYSTKO SUPER ,pełny profesjonalizm.Dzięki za światło w moich oczach,i to co w nich ujrzałem. suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper

lekarz Anna Sieńko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRADENT
ulica Okrzei 25
22-300 Krasnystaw

Lekarz który w pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Każdemu życzę takiej osobowości w kontakcie z pacjentem. Pięknie dziękuję
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Piotr Łukasik

Poradnie Okulistyczne
ulica Polna 9A
22-400 Zamość

Pan Doktor Łukasik jest jednym z niewielu lekarzy których odwiedzam z WIELKĄ przyjemnością. Od kilku lat zajmuje się moimi oczami i chętnie go wszystkim polecam. Co prawda w kolejce trzeba troszkę poczekać ale to świadczy o ogromnej ilości pacjentów którzy są zadowoleni z usług Pana doktora i chętnie do Niego wracają. POLECAM!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Halina Damek-Choduń

ulica Młyńska 6A/1
47-300 Krapkowice

U pani doktor byłam z babcią, jest bardzo dobrą lekarką, miłą i kompetentną, z dużą dozą cierpliwości. Polecam 🙂

lekarz Łucja Żyłka-Hill

Jaronia 3
46-203 Kluczbork

Polecam Panią Żyłkę-Hill, świetny specjalista, dokładnie bada pacjenta, jeden z tańszych okulistów w okolicy
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Wenanty Lewalski

ulica Żeromskiego 37C
12-100 Szczytno

wspanialy lekarz dobry czlowiek otwarty do pacjenta jestem jego pacjentka dwadziescia lat leczy takze mojego meza syna i teraz wnuczke polecam

lekarz Elżbieta Michalska

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Leczę się u dr Michalskiej od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pani doktor zawsze przeprowadza badanie z dużym spokojem i kompetencją. Poświęca czas dla pacjenta udzielając mu niezbędnych informacji. Polecam leczenie wzroku u dr Elżbiety Michalskiej.

lekarz Maria Schonthaler

NZOZ Borki
ulica Krasickiego 1
26-600 Radom

Pani doktor jest bardzo dokładna i z szacunkiem i zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Na prawdę polecam.

lekarz Elżbieta Długosz-Zenkner

Ośrodek Dializ nr 7 w Stargardzie Szczecińskim
Wojska Polskiego 27
73-110 Stargard Szczeciński

Wyjątkowy lekarz profesjonalistka ..poświęca dodatkowo swój wolny czas dla pacjenta.. Rzadki przykład do naśladowania.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Ewa Osińska

ul. Lompy 10
42-700 Lubliniec

Super podejście do dziecka, bardzo cierpliwa. Miła atmosfera. Bardzo pomodła dziecku zrobiła szereg badań i dobrała odpowiednie oprawki.
Opinia dodana przez: Arek

lek. med. Dominika Białas

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED
ulica Okopowa 33
01-059 Warszawa

Pani doktor godna polecenia, jestem bardzo zadowolona z operacji powiek górnych, którą wykonała Pani doktor Dominika Białas. Świetny kontakt przed i po zabiegu. Polecam w 100% !!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Joanna Łazuka

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Wspaniała, przemiła Pani Lekarz, bardzo dokładnie zbadała oczy, wszystko skrupulatnie wytłumaczyła, zapisała zalecenia, bez pośpiechu, co niespotykane w tych czasach, w każdym pacjencie widzi człowieka. Serdecznie dziękuję Pani dr. za opiekę !
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Maria Jasińska

Elektoralna 19b/42
Warszawa

Pełen profesjonalizm 😁 świetne podejście do dziecka, szybka diagnoza. Szczerze mogę polecić każdemu.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Dominika Janiszewska

Przychodnia EMC Silesia
ulica Morawa 31
40-353 Katowice

Jest lekarzem sumiennym-rzetelnym,posia- dającym dużą wiedzę w zakresie okulistyki a w dodatku jest bardzo uprzejmą osobą.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Natalia Sulima

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97
88-100 Inowrocław

Pani Doktor jest bardzo merytoryczna, kontaktowa i konkretna. Poświęca pacjentowi sporo czasu. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Aleksandra Pierzchała-Czekaj

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z. Jest pełna wiedzy i kompetencji. W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Jerzy Blitek

Partyzantów 4
68-200 Żary

Pan dr Jerzy Blitek. To człowiek z powołaniem. Miałem ogromne szczęście trafić wraz z bratem bliźniakiem właśnie do doktora w latach 90tych na operacje zeza zbieżnego. Dziś prawie po 30 latach wiem, ze pan doktor dokonał cudu. Po zezie nie ma śladu.....a oczka mieliśmy przy samym nosie...to ze właśnie wtedy trafiliśmy na Pana doktora odmieniło później nasze życie pod każdym względem. Każdemu życzę z samego serca trafiać tylko na takich ...
Opinia dodana przez: Jerzy