Lekarze Okulista

lekarz Anna Maciejewska

przychodnia Bełchatów
Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

Bardzo dobra pani doktor , znająca się na rzeczy , uprzejma .Za równo zabiegi jak i porady wzorowo . Gorąco polecam każdemu .
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Dan Dombec

Okulista, Lekarz rodzinny

Polna 5
82-105 Marzęcino

Przesympatyczny lekarz specyjalista pewny,zlecił mi leczenie bez żadnych zabiegów operacyjnych bo jeszcze się nie kwalikuje się na zabieg .

dr Bożena Mirosław

kasztanowa
Grójec

Bardzo dobry lekarz , polecam wszystkim mila i naprawde zna sie na swojej pracy . Moj maz byl u pani doctor 2 razy jak bylismy w Polsce na wakacjach i jest bardzo zadowolony zreszta ja tez bylam w gabinecie i musze powiedziec ze naprawde znakomity lekarz.
Opinia dodana przez: Agata
Dr Artur Mojsa bardzo kompetentny,uprzejmy. Lecze się u niego od kilku lat i polecam go wszystkim swoim znajomym.

Izabela Miarka szyrmel

Okulista dziecięcy

Czerwionka-Leszczyny

Jeżeli chodzi o naszą Panią dr Izę Szyrmel z Por.w Czerwionce ,to ona jest wspaniałym Pediatrą , a może i po części Okulistą,ale w por. okulistycznej nie pracuje.Pozdrawiam.

lekarz Magdalena Chyla-Chorębała

gen. Prądzyńskiego 4 lok. 2/30
07-410 Ostrołęka

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Poswięca całą uwagę na badanie.Kieruje na dodatkowe badania,jeśli ma jakieś wątpliwości,nie koniecznie prywatnie. Wielokrotnie korzystałam z pomocy Pani doktor i uważam,że jest to świetny specjalista.Polecam.

lekarz Maria Lizak-Nitsch

Ogrodowa 2a
74-200 Pyrzyce

Pani doktor konkretna,rzeczowa a przy tym bardzo sympatyczna.

lekarz Danuta Grzybowska-Łukowiak

Brzoskwiniowa 16
88-100 Inowrocław

Zawdzięczam tej pani wzrok.Uratowała moje oko po wypadku samochodowym.Dzieki tej pani widze,a szane na to był bardzo małe.Przeprowadziła mi 8 godzinną operacje na oko,była wtedy ordynatorem na oddziale okulistycznym.Leżałem na tym oddziale jakies 1,5 miesiąca,potem leczyłem sie u iej prywatnie i dzieki niej widze na to oko.Polecam wszystkim.Pełem profesjalizm.

lekarz Agata Frajdenberg

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Świetny specjalista. Dzięki podejściu Pani doktor moje oczy są uratowane. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczy pacjentowi. Polecam

lekarz Teresa Kotkowska

ZMARŁA W 2011 R.
Czarnieckiego 1/3
42-200 Częstochowa

bardzo dobry z powołania lekarz, miły , uprzejmy,

lekarz Andrzej Mikołajewicz

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Miła i fachowa obsługa. Lekarz kompetentny, który wie co robi i tłumaczy pacjentowi w prosty sposób co i jak należy robić.

lekarz Anna Perlikiewicz-Kikiela

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Dawno byłam u Pani Doktor i byłam zachwycona efektem, tak dobrze dobrała mi szkła, po latach jednak wzrok jest słabszy a Pani Doktor nie mogę nigdzie znależć.Czy Ona jeszcze pracuje?

lekarz Estera Różewicz

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane

Na ogół chodżę do Pani doktor do publicznej poradni, ale niestety czasami jestem zmuszona odwiedzać ją prywatnie ze względu na ilość osób oczekujących do niej w kolejce, co jest już samo w sobie rekomendacją. Często do innych lekarzy są jeszcze wolne "numerki", a do niej musimy czekać nawet 2 - 3 mce. Ważne jednak podkreślenia jest, że zarówno prywatnie jak i na NFZ traktuje pacjentów z taką samą uwagą. Nigdy ...

lekarz Małgorzata Szkop

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

Bardzo pozytywny kontakt. Super fachowiec, potrafiocy pomóc pacjentowi. Jestem zadowolony z udzielonej mi fachowej porady lekarskiej. Zdecydowanie polecam. Imagebox.

lekarz Ewa Wróblewska-Olma

Ikara 11 lok. 28
43-300 Bielsko-Biała

Pełny profesjonalizm, lekarz tzw. starej daty :-)

lekarz Anna Lis

Gabinet Okulistyczny
98-200 Sieradz

Przede wszystkim życzę zdrowia, ale tę okulistkę polecam każdemu, również rodzicom dzieci od wieku niemowlęcego - ta lekarka ma również specjalizację okulisty dziecięcego, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę i ogromne pokłady cierpliwości
Opinia dodana przez: gabi_gabi45

lekarz Anna Binek

Gabinet Okulistyczny - lek.med Anna Binek
ul. Swarzewska 23
85-731 Bydgoszcz

Przesympatyczna Pani Doktor , oby wszyscy lekarze brali przyklad z taj sympatycznej wizyty. Przede wszystkim podejscie do pacjenta i usmiech to dla chorego jest bardzo bardzo duzo a dla nie ktorych lekarzy jest ogromnym trudem i uwazaja , ze nie musza byc mili bo kazdy chory jest od nich zalezny. Po za tym jest konkretna i kompetentna w tym co robi. WIELKIE UZNANIE!!!

lekarz Barbara Szymańska-Przyborska

przychodnia specjalistyczna
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

jest lekarzem z powolania, zna dobrze swoj zawod i przysiege ktora zlozyla. Ma wielkie serce. Choc nie zawsze ludzie to widza. Drogi pacjecie zacznij widziec szerzej dobro ktore Ci jest dane od prawdziwego lekarza.

lekarz Monika Szczygłowska-Uramowska

Profilaktyka i Zdrowie
Żeligowskiego 35/37
Łódź

Pani doktor jest przesympatyczna. Trafiłam do niej z polecenia z powodu bólów oczu, podczas dokładnego badania łącznie z wysokospecjalistycznym badaniem GDX wykryła u mnie bardzo groźną chorobę- jaskrę.Dokładnie wszystko mi wytłumaczyła, podała leki. Poświęciła mi dużo czasu za co jestem jej bardzo wdzięczna.

lekarz Joanna Kunz

Optyk Koczorowski
ul. Pilotów 6
31-246 Kraków

Od kilkunastu lat okresowo korzystam z porad Pani Doktór, osoby o wysokich kwalifikacjach. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.