Lekarze Okulista

NIC DODAC NIC UJĄC POLECAM!!!! BARDZO POWAŻNIE PODCHODZI DO WYKONYWANEGO ZAWODU NIE ZOSTAWIA PACJETA SAMEGO SOBIE WSZYSTKO TŁUMACZY TAK JAK NALEŻY INNI POWINI BRAC PRZYKŁAD Z PANI DOKTOR

Wojciech Wiśniewski

Vision Express PLAZA
87-100 Toruń

nigdy, zaden lekarz nie przeprowadzil mi tak dokladnego badania wzroku a chodze regularnie do loekarza okulisty od X lat. wykryl wady, krorych wczesniej okulisci nie wykryli. poswiecil mi 2 godziny tlumaczac co i dlaczego z taka cierpliwoscia i troska jaka mozna sobie tylko wyobrazic. ZDECYDOWANIE POLECAM! lekarza juz napewno nie zmienie.

lekarz Anna Dudzik

ulica Kobierzyńska 67/23
30-363 Kraków

Leczyłem się u pani Dudzik w przychodni wojewódzkiej na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie, na przewlekłe zapalenie powiek , spojówek oraz jaskra otwartego konta. Stosując się do zaleceń i leków które miałem przepisywane przez lekarza ,stan mojego wzroku zdecydowanie się polepszył !!! Polecam tą okulistkę, ponieważ jest profesionalna ,bardzo dokładnie tłumaczy na temat choroby i leczenia a przede wszystkim poświęca dużo czasu dla pacjenta . Wszystkie oceny które wystawiłem temu lekarzowi ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Maria Thomas

ulica Tadeusza Kościuszki 7
75-950 Koszalin

Bardzo kompetentna okulistka. Z wieloletnim doświadczeniem. Długo i skrupulatnie bada pacjenta. Podchodzi do każdegp indywidualnie
Witam wszystkich:) Panią doktor miałam przyjemność spotkać w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym. Moja sześcioletnia córka od ponad pół roku miała problem z oczami. Powieki były mocno zaczerwienione, suche. Ciało pod oczami również było w takim samym stanie. Alergolog twierdził, że to nie jest alergia (rozpoczęło się od sinych oczu). Pediatra twierdził, że to reakcja alergiczna, jednak na moją informację o podejściu Alergologa, polecił nam konsultację z okulistą. Do Szpitala zadzwoniłam z ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Beata Czernikiewicz-Król

Krakowska 15
26-200 Końskie

Bardzo dobra i rzetelnie wykonująca swoje obowiązki lekarka. Godna polecenia. Uprzejma i konkretną w wywiadzie z pacjentem. Czy mogę prosić nr kontaktowy. Byłam u Pani na wizycie w listopadzie 2014 roku. Chce umówić kolejna wizytę. Pozdrawiam serdecznie Krystyna Jozefiak
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Teresa Kuras

Sobieskiego 13
88-100 Inowrocław

bardzo dobry lekarz okulista, dokładne badanie, bardzo miła osoba , polecam leczę się u Pani doktor już kilkanaście lat
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marta Janyska

NZOZ Chirurgia Poznańska
ulica Piątkowska
60-649 Poznań

Od około 20 lat jestem pacjentką Pani Janyski w Akademickiej Przychodni Lekarskiej w Poznaniu. Podczas każdej wizyty jestem dokładnie informowana o przebiegu i wyniku badania, wszelkie niejasności są skrupulatnie wyjaśniane, czuję się otoczona opieką. Dodatkowo, Pani Janyska jest osobą życzliwą, o wysokiej kulturze osobistej.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Maria Niesłuchowska

Egipska 6/36
03-977 Warszawa

Wspaniała lekarka i wspaniały człowiek. Wyśmienita diagnostyczka i terapeutka. Nie boi się rzadkich i trudnych do leczenia chorób.

lekarz Elżbieta Troks-Ugarynko

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Lekarz którego zawsze polecam znajomym bo zawsze wczuwa się w problem pacjenta i diagnozę opiera na bardzo skrupulatnych badaniach.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Elżbieta Kupracz

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Bardzo ciepła i uprzejma pani doktor. Cierpliwa i wyrozumiała w stosunku do pacjenta.Jest dokładna w wykonywaniu swoich czynności przy pacjencie.Z całego serca polecam P. doktor. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Lilianna Jastrzembska

Kochanowskiego 1A/2
Tychy

Nasze dziecko nie tylko że nie płakało na wizycie to jeszcze następnego dnia chciało wrócić !! Dziękuję !!! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wojciech Gosławski

ulica Panieńska
70-535 Szczecin

Byłam pacjentką dr Wojciecha Gosławskiego.Uważam że jest specjalistą wysokiej klasy ,rzetelnie traktujący swój zawód.Jest komunikatywny ,życzliwy i cierpliwy .Dużo czasu poświęcił mi na dobór okularów ,choć ostatecznie to ja podejmowałam decyzję .Polecam dr ,ponieważ jest profesjonalistą w każdym calu.Odpowiedział na każde moje pytania i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Joanna Romanowicz

ulica Mickiewicza 12A
22-600 Tomaszów Lubelski

Jestem pacjentem Pani dr Romanowicz. Jest bardzo kompetentna, uprzejma i nigdy nie odmawia pomocy w sytuacji wymagającej natychmiastowej porady.
Opinia dodana przez: Marek
p.dr Pofelska jest bardzo dokładnym i posiadajacym wspaniała wiedze człowiekiem ktory robi wszystko by pomóc :) polecam serdecznie a jesli chodzi o moja ocene to najwyzsza z mozliwych :) :) :)
Opinia dodana przez: Piotr

Kamil Szulborski

Samodzielny Publiczny Szpital Okulistyczny
Warszawa

Wspaniały lekarz, łączący profesjonalizm, kompetencje, rzetelność, dokładność i sumienność, z serdeczną troską, empatią, cierpliwością, wyrozumiałością i szacunkiem wobec pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania, przywracający pacjentowi nadzieję i optymizm : )

lekarz Agnieszka Piekarska

Szkolna 8/9/7
58-500 Jelenia Góra

Jako okulista dziecięcy, Pani dr Agnieszka Piekarska, wprost wspaniale podchodzi do leczenia zeza u najmłodszych pacjentów. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Agnieszka Piesio-Kowalska

Ks. kard. Wyszyńskiego 12
08-400 Garwolin

Kompetencja, dokładność , wiedza , szacunek dla pacjenta, przystępne ceny. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: amaczek515@gmail.com

Luiza Łukacka-Flis

Gabinet lekarski
13-200 Działdowo

Super. Zostałem bardzo dobrze zbadany. Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko bardzo przystępnym językiem. Była bardzo miła i kontaktowa. Bardzo polecam.

Czesława Jasek

Gabinet Lekarski
51-153 Wrocław

doskonały lekarz, kompetentna, komunikatywna , miła ,serdeczna ..z przyjemnością chodzę do niej z dziećmi