Lekarze Okulista

lekarz Katarzyna Miara

Kwiatowa 5
58-400 Kamienna Góra

Polecam Panią doktor za fachowość, profesjonalizm i podejście do pacjenta. To bardzo przemiła, sympatyczna i uśmiechnięta P.doktor, która z oddaniem wykonuje swoją pracę nie licząc czasu poświęconego każdemu z pacjentów. Polecam
Opinia dodana przez: Teresa Lipinska

lekarz Monika Cecha

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Najlepszy specjalista- okulista na świecie! Lekarz z powołania! Świetnie też dobiera szkła do oklularów. Bardzo miła, grzeczna, sympatyczna i dokładna lekarka. Anioł na ziemi. Polecam wszystkim!!!

lekarz Mirosław Czarnocki

Koszycka 14
28-500 Kazimierza Wielka

Witam, bardzo kompetentny, uprzejmy i godny polecenia lekarz. Rzetelnie tłumaczy choroby i przebieg leczenia. Poświęca wystarczającą ilość czasu pacjentowi. pozdrawiam Bożena :)
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Katarzyna Namyślak-Krajewska

ulica Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Świetne podejście do pacjenta. Podczas wykonywanych badań - cierpliwa w odniesieniu do pacjenta. Budzi zaufanie, emanuje spokojem co pozytywnie wpływa na pacjenta. Po przeprowadzonej konsultacji i badaniach, co trwało około 25 minut - trafna diagnoza choroby, czego nie dokonał inny lekarz podczas około rocznej diagnostyki. Polecam.
Opinia dodana przez: Liliana

lekarz Katarzyna Mokros-Kowalczyk

ulica Wiejska 10
42-713 Kochanowice

wspaniała lekarka , perfekcjna , fenomen w swoim zawodzie gorąco polecam. Obecnie mało takich lekarzy

lekarz Aneta Hulist-Tomsia

Rejtana 11
41-300 Dąbrowa Górnicza

Przyszedłem z "czerwonym okiem". Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, przebadała moje oko na wszystkich dostępnych urządzeniach, wyczerpująco wyjaśniła z czego wynika zapalenie spojówki. Przepisała lekarstwa i wyjaśniła dozowanie oraz zaprosiła na wizytę kontrolną, na której również poświęciła mi dużo czasu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i podejścia do pacjenta. Gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Justyna Sapała-Stachurska

Gabinet Vision Express
ul. Stanisława Staszica 8 B
41-200 Sosnowiec

Dla mnie wzór lekarza. Takich lekarzy nam potrzeba, ja polecam. Cierpliwość do pacjenta kompetencja, wyjaśnienie choroby, uprzejmość.
Opinia dodana przez: Marcel Żychowicz

lekarz Anna Browińska

ul. Grunwaldzka 33
81-754 Sopot

Rzeczowo, kompleksowo, bez pośpiechu (jak u innych lekarzy), uczciwie i uprzejmie. Tak powinni pacjentów przyjmować wszyscy lekarze. Bardzo polecam, Katarzyna
Pani Doktor jest bardzo fachową osobą i leczę się już u niej od 5 lat razem ze swoją córeczką. Poświęca zawsze swój czas mimo długich kolejek przed gabinetem. Przepisane leki zawsze działają. Bardzo polecam

Katarzyna Komaszyło-Spalińska

Gabinet okulistyczny
15-794 Białystok

Dzięki Pani doktor nadal mogę oglądać świat i widzieć twarze swoich bliskich. Dziękuję! Krystyna Brudnicka
Opinia dodana przez: Krystyna B

Ewa Myga-Olczyk

GABINET OKULISTYCZNY
Racibórz

Polecam !!! Konkretna i ma podejście do dzieci. Odpowie na każde nurtujące pytanie związane z chorobą i powie co należy robić aby było lepiej.
Opinia dodana przez: jolanta
Bardzo dobry lekarz.Kompetentny,rzeczowy,cierpliwy o wysokiej kulturze osobistej.Bardzo dziękujemy wraz z synem.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Anna Ochwał-Brzezinka

Piekarska 19
41902 Bytom

Pod każdym względem profesjonalna, do tego miła i empatyczna. Wspaniała lekarka absolutnie godna polecenia
Opinia dodana przez: Anna
Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Ewa Starzycka-Bigaj

Okulista, Pediatra

Św. Krzyża 5
31-028 Kraków

Pani doktor to wyjątkowy lekarz o niespotykanej cierpliwości wobec pacjenta, wysokiej kulturze osobistej. Jest godna polecenia, profesjonalna i bardzo dokładna w badaniu, taka sama wobec pacjentów prywatnych w gabinecie prywatnym jak i na oddziale okulistycznym na Kopernika. Jej siła spokoju i opanowania bardzo pomaga w przezwyciężeniu lęku przed operacją.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Barbara Trochimiuk

ulica Piłsudskiego 3
22-300 Krasnystaw

Lekarz super, zawsze przyjmuje w nagłych wypadkach. Przeprowadza dodatkowe badania, jeśli oczywiście wymaga tego stan zdrowia.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Józef Woś

Staromiejska 2
11-400 Kętrzyn

pełny profesjonalizm w każdym calu. polecam pana doktora. uporał się z moim problemem widzenia. okulary są rewelacyjne. nareszcie mam takie jakich potrzebowałam
Opinia dodana przez: irena

lekarz Joanna Hermann

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Pani Asia od lat opiekuje się moją rodziną. Mąż i trójka moich dzieci noszą okulary. Ja również regularnie mam badanie dna oka, ponieważ mam cukrzycę I typu . Fachowa, rzetelna i bardzo miła obsługa. Nie ma problemu z rejestracją - sprawna i w miarę szybka. A co najważniejsze nie żadnych problemów na umówienie wizyty na NFZ. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Joanna Kreczyńska

ulica Opieszyn 10
62-300 Września

Lekarz ze świetnym podejściem do małych dzieci. Cierpliwy i rzetelny. Dokładnie tłumaczy. Uśmiech na twarzy spowodował że moja dwulatka przestała się bać a wręcz nie chciała wyjść z gabinetu
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Beata Łysakowska

Hipokrates
Os.Marysienki 25
Poznań

Najwyży stopień zaangażowania, profesjonalizm, takt, punktualność. U takich specjalistów chcemy się leczyć.
Opinia dodana przez: Roman