Lekarze Okulista

lekarz Agnieszka Laskowska-Ziętek

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Pani dr bardzo miła i kompetenta, nigdy, żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie, czuć że jest się u profesjonalisty
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Magdalena Homziuk

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Pani doktor bardzo uprzejma i miła. Wszystkie badania tłumaczyła dokładnie oraz wyjaśniała do czego służą, oraz odpowiadała na wszystkie pytania i oczywiście przeprowadziła wywiad przed badaniem wszystko jak trzeba. Bardzo przyjemna atmosfera. Badanie robiłem w placówce Medicover w Gdańsku w Forum.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Sława Borowska

Marii Dąbrowskiej 21 lok./48
01-903 Warszawa

Wspaniała lekarz, wybitny fachowiec, trafione diagnozy, skuteczne leczenie. Bardzo konkretna, rzeczowa, siła spokoju. Opinię wystawiam po kilku już wizytach kontrolnych, ale przede wszystkim z wdzięczności za uratowanie mojego oka. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grażyna Dziekońska-Tokarzewska

ul. Gniewska 21/3A
81-047 Gdynia

Opinia o Pani Doktor z diagnostyki mojej choroby oczu i związanej z tym pomocy ochrony zdrowia. Kompetentna specjalista, lekarz. Wdzięczny pacjent.
Opinia dodana przez: Rajmund

lekarz Magdalena De Laval

Gabinet Vision Express
Podwale Grodzkie 8
80-895 Gdańsk

Kompetentna, dokładnie bada, bardzo uprzejma i zrozumiale tłumaczy chorobę. Uważam, że jest godna polecenia. .

lekarz Agnieszka Zapaśnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
80-391 Gdańsk

Bardzo polecam. Pani Doktor cierpliwa, miła, z podejściem do niemowlaków. Wizyta bardzo szczegółowa, badanie wzroku również. Jeszcze nikt tak dokładnie nie badał wzroku mojemu dziecku jak Pani Dr (a mam porównanie bo to nie pierwsze badanie wzroku u dziecka). Czas trwania wizyty tyle ile potrzeba, bez pospiechu. Wszystko dr cierpliwie tłumaczy i pyta czy dla rodziców jest to zrozumiałe. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Patrycja Gawrońska

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław

W lutym 2016 roku niespodziewanie straciłem wzrok w lewym oku. Pani dr Patrycja Gawrońska z Ośrodka Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej (OKOM) bezbłędnie rozpoznała u mnie zakrzep żyły skroniowej dolnej siatkówki i wdrożyła właściwe leczenie. To dzięki jej fachowej opiece i wysokim kompetencjom zawodowym mój stan uległ znaczącej poprawie. Pani dr Patrycja Gawrońska jest nie tylko godnym polecenia specjalistą, niosącym skuteczną pomoc, ale przede wszystkim lekarzem o wielkim sercu, życzliwym i ...

lekarz Joanna Jabłońska

Załęże 18/8
04-320 Warszawa

Wspaniały Lekarz! Pani Doktor dokładnie ale bardzo fachowo i sprawnie przebadała moja Mamę i wykazała sie duzo cierpliwością. Sprawnie postawiła diagnoze mimo ze starsi lekarze nie potrafili rozpoznac u Mamy jaskry. Przystepnym językiem wytłumaczyła na czym choroba polega i jak nalezy ja leczyć. Dobrze dobrane leki sprawiły że moja Mama nie odczuwa bólu oczu, ma bardzo dobre cisnienie i jest bardzo zadowolona. Jesteśmy umówione już na kolejna wizytę.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Bożena Staniul

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Niezwykle uprzejma, pełna energii i osobistego wdzięku. Tłumaczy podejmowane decyzje, wyjaśnia charakter przeprowadzanej procedury, zleca dodatkowe badania, by być pewną stawianej diagnozy. Spowita, ze się tak wyrażę, aurą fachowościI Z pełną szczerością polecam tę znakomitą okulistkę!
Opinia dodana przez: Jerzy Domagalski

lekarz Magdalena Szczygielska

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8
02-785 Warszawa

Bardzo fachowa Pani dr. Jestem zadowolona po wizycie i wreszcie wiem co mi dolega ! a byłam już u kilku okulistów.... zaangażowana, uprzejma, empatyczna. Cieszę się że trafiłam na dr. Szczygielską. Polecam, jak okulista , to tylko dr. Szczygielska.
Opinia dodana przez: Justyna
Witam wszystkich zainteresowanych. Byłem dzisiaj u Pani doktor. Powiem krotko, 100% profesjonalności konkretne pytania i polecenia co należy robić przy badaniu . Pani dok miła i uśmiechnięta. Dla mnie super. Polecam
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Okulista dziecięcy
                                       dr n. med. Jadwiga Juszko

dr n. med. Jadwiga Juszko

Okulista dziecięcy

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

Fenomenalny lekarz. Minęło już kilka lat od operacji mojego dziecka. Gdziekolwiek pójdę do okulisty z dzieckiem i wyjaśniam wadę, każdy z podziwem mówi, że rewelacyjnie zrehabilitowane oko. A było zagrożenie utraty wzroku. Dziś dziecko jedynie do czytania i do komputera używa okularów. Szczerze polecam.

lek. med. Maciej Domosławski

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8
02-785 Warszawa

Niedość,że przystojny to jeszcze, bardzo miły i sympatyczny, prócz tego konsekwentny i godny zaufania. Leczy moją córkę od 13 lat. Z dobrym efektem. Polecam z całego serca.

dr n. med. Jaromir Wasyluk

Centrum Okulistyczne OPTIMUM
Bracka 11/13
00-501 Warszawa

Świetny lekarz. Pan Wasyluk zbadał moją wadę wzroku bardzo dokładnie. Pomógł dobrać soczewki i krople do oczu. Profesjonalny, i przy tym wyjątkowo sympatyczny człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania! Gorąco polecam.

lekarz Joanna Stanulewicz

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

specjalista z wysokimi kwalifikacjami, do tego konkretny i pomocny, potrafi w prosty sposob udzielic informacji na pytania, do tego ciepła i godna zaufania osoba :))

lekarz Adam Valipur

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11
01-445 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Leczy na ulicy Ciołka. Serdecznie polecam.

lekarz Małgorzata Wajda

ulica Krótka 3
56-416 Twardogóra

Jest kompetentnym, uprzejmym i wzbudzającym zaufanie lekarzem.

lekarz Bożena Wyrębkiewicz-Małek

Punkt pobrań materiałów do badań
Rzeźnicka 1a/3
84-200 Wejherowo

pani Doktor zapewniła mi opieke na prawdziwym europejskim poziomie, mieszkałem kilka lat za granica i nie spodziewałem się że w Polsce można się spotkać z tak miłą i profesjonalną opieką medyczną

lekarz Leonia Zgoda

Krakowska 24 lok. 2
47-100 Strzelce Opolskie

Wspaniala lekarka i genialna specjalistka. Prowadzila mnie cale moje zycie i nigdy zaden inny okulista nie podwazyl jej diagnozy. Wspanialy, cieply czlowiek. Niestety nie zyje ok kilku lat...

lekarz Joanna Żelewska

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Bardzo przyjazne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm - trafne diagnozy i duże poświecenie w sprawie pacjenta. Bardzo polecam.