Lekarze Okulista

lekarz Ewa Kowalik-Stani

Żeromskiego 99
Radom

3.11.2021 byłam u Pani doktor na 1 wizycie.Pani doktor b.miła ,z dużą dozą empatii,profesjonalna,na zadawane pytania odpowiada zadawalająco ze zrozumieniem dla pacjenta.Potrafi wysłuchać pacjenta.Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Jolanta Nowakowska-Dąbrowska

Ilskiego Franciszka 12 A/2
04-479 Warszawa

Naprawdę warto odwiedzić Pani doktor. Niezwykle podjeście do pacjenta przy tym wielka wiedza i doświadczenie! Ja polecam każdemu
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Iwona Namirska-Zigouras

Mała 14/10
25-152 Kielce

Pani Doktor ma bardzo wartościowe praktyczne doświadczenie szpitalne. Umie skutecznie sięgnąć tam, czyli w miejsce występowania problemu zdrowotnego, gdzie przeciętny okulista nie potrafi dostać. Leczy na poziomie przyczyny występowania problemu. Mianowicie chodzi o poszerzenie wąskiego konta przesącznia , co znosi całkowicie wysokie, uciążliwe i szkodliwe ciśnienie w oku. Po zabiegach irydotomii laserowej problem zniknął całkowicie i trwale bez potrzeby powtarzania zabiegów. Rangę i wartość takiego rozwiązania podnosi fakt, że preparaty ...
Opinia dodana przez: Krzysiek

dr n. med. Izabela Kulińska-Niedziela

Medyk. NZOZ. Zespół poradni specjalistycznych
Świt 47/49
60-375 Poznań

Polecam,świetny specjalista,super podejście do dzieci,bardzo uprzejma .wszystko wytłumaczy,jestem bardzo zadowolona

lekarz Ewa Sokołowska

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Pani doktor mega miła, kompetentna. Wszystko szczegółowo omawia, tłumaczy jak będzie wyglądać zabieg i późniejsza rekonwalescencja. Efekt po zabiegu blefaroplastyki zachwycający,polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Sławomir Teper

Przepilińskiego 165
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz i operator Godny polecenia Kompetentny ,konkretny a zarazem przesympatyczny czlowiek Jestem swiezo po operacji Czuje sie swietne I wierze ze tak pozostanie Oby wiecej takich madrych lekarzy Polecam z calego serca
Opinia dodana przez: Krystyna Stolatek

lekarz Hanna Chełmińska-Sienkiewicz

ulica Łopuskiego 31/25
78-100 Kołobrzeg

bardzo rzeczowa i fachowa pani doktor . Lecze się u niej od kilku miesięcy prywatnie, gabinet na nowej starówce i z całego serduszka mogę polecić tego lekarza, który uchronil mnie przed operacja i wyratowal lekami. jeszcze raz dziekuje pani doktor! !!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Bolesław Babel

ulica Zamenhofa 9/7
41-813 Zabrze

Byłam u pana doktora pierwszy raz w placówce "Zdrowie" na Słodczyka. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i oszołomiona ilością czasu mi poswieconego. Ilość badań bardzo duża, wszystko dokładnie wytłumaczone i omówione. Leczenie ustawione,wszystko zapisane na dodatkowej kartce.Podejście do pacjenta wg mnie świetne. Kompetencja przez duże K ! Polecam wszystkim potrzebującym dobrego okulisty.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Honorata Czekała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAFMED"
ulica Kossaka 8/3
83-000 Pruszcz Gdański

Wizyta u Pani doktor odbyła się o wyznaczonej porze, obsługa szybka i konkretna. Widać profesjonalne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Elżbieta Kujawska

Poetów 10 A/25
03-147 Warszawa

Profesjonalne podejscie do pacjenta.Bardzo zyczliwa i uprzejma.Cierpliwie tlumaczy i wyjasnia wszelkie watpliwosci .Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Grazyna

Adam Sarzyński

Specjalistyczna Praktyka Lekarsk

Pan doktor jest bardzo rzetelnym, kompetentnym, spokojnym i rzeczowym lekarzem, tłumaczy dokładnie jak przebiega leczenie. Bardzo pomógł mnie i mojej mamie, która odzyskuje wzrok w oku, które inny lekarz już skazał na ślepotę. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa
Miły, sympatyczny Pan. Szybka i trafna diagnoza. Nie musiałam o nic pytać, Pan doktor wszystko sam mi wyjaśnił, bez pośpiechu. Polecam! ;)
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Andrzej Ludwiczak

Kaliska Agencja Medyczna MEDIX
Majkowska 13a
Kalisz

Jestem wieloletnią pacjentką dr. Ludwiczaka. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia Pana Doktora do pajentów. Wyjątkowo dyspozycyjny, kompetentny w prowadzeniu pacjenta, otwarty a przy tym niezwykle pokorny, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Nie słyszałam nigdy negatywnej oceny ze strony pacjentów. Polecam każdemu korzystanie z pomocy DOKTORA LUDWICZAKA.
Opinia dodana przez: BOŻENA

lekarz Mariusz Wielgórski

Centrum Medyczne Tarchomin
ulica Radiowa 21a/22
01-485 Warszawa

Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska.Na 1 wizycie wykonał szczegółowe badania i od razu skierował do szpitala.W ciągu 2 tyg.przeprowadzono operacje guza mózgu. Jestem 1.5 roku po operacji i cały czas jestem pod opieką Pana doktora gdyż miałam duże problemy z okiem.Dzieki Niemu moje oko jest w dużo lepszym stanie.Polecam wszystkim Doktora Mariusza Wielgórskiego.
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Okulista
                                       dr n. med. Magdalena Koziorowska

dr n. med. Magdalena Koziorowska

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Nigdy nie sądziłem że zabieg usunięcia zaćmy może być tak bezproblemowy i bezbolesny. Jestem pełen podziwu dla tej Pani za maksimum profesjonalizmu którego miałem przyjemność doświadczyć z Jej strony. Mogę sobie jedynie życzyć by wszyscy lekarze w tym kraju mieli takie podejście do zawodu jak Pani doktor Koziorowska. Ukłony należą się również wszystkim zaangażowanym w wykonywanie tych zabiegów w Spectrum którzy w moim przypadku zasługują na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Krzysztof Libera

lekarz Anna Palenga-Kowalczyk

Korfantego 11
44-200 Rybnik

Genialne podejście do dzieci. Byłem w grudniu 2015 r. na wizycie ze swoim 15 miesięcznym dzieckiem, które jak wiadomo jest bardzo wymagającym pacjentem. Serdeczna atmosfera, ogromna wrażliwość i co równie istotne niezwykły profesjonalizm. Ważne: zostaliśmy przyjęci pomimo nagłej sytuacji i napiętego grafika Pani doktor.Pomoc została udzielona bez jakiegokolwiek zbędnego komentarza. Dla mnie jako rodzica ideał lekarza w stosunku do dzieci. Myślałem, że tak wysoki poziom obsługi to tylko pobożne życzenia ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anita Kortylewska-Łysikowska

ulica Wojska Polskiego 15
38-400 Krosno

Konkretne, profesjonalne serdeczne i miłe podejście do pacjenta w starszym wieku. Pani Doktor naprawdę warta polecenia! :) Nie sposób nie wspomnieć również o Pani pielęgniarce asystującej Pani Doktor. Pełne zaangażowanie i ciepłe miłe podejście:)
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Jolanta Woźnica

Jana Pawła II 14e lok. 2
44-100 Gliwice

Świetny specjalista i dobry człowiek. Studentka Akademii Medycznej w Warszawie, lekarka "starej daty", dla której nie liczył się kontrakt z NFZ ale pacjent. Niestety, od 8 lat nie żyje.
Opinia dodana przez: K

lekarz Marek Królikowski

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Godny polecenia Lekarz. Świetne podejście do pacjenta, dobrze wyjaśnione wszystkie zagadnienia. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Monika Kruk-Malczewska

ul. Kazimierza Chałupnika 12F/21
31-464 Kraków

Wizyta u Pani doktor była czystą przyjemnością. Niezwykle uprzejma osoba. Potrafiąca poświęcić czas pacjentowi, stawiając go pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Krzyszof