Lekarze Onkolog

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Polimed
ul. Energetyczna 8
52-340 Wrocław

Pani doktor jest bardzo miła i ciepła, co przekłada się na brak skrępowania u pacjenta przy badaniu. Nie spieszy się, dokładnie odpowiadając na zadawane pytania. Może trochę kryguje się, gdy zleca badania, tutaj trzeba jednoznacznie mówić że chce się konkretne badanie wykonać. Ale być może Pani Doktor nie chce obciążać pacjenta zbędnymi kosztami, choć chyba to nie powinno był motywacją do zaprzestania wykonywania potrzebnych badań.

lekarz Jerzy Bernatowicz

Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Lecze sie u niego od wielu lat, bardzo dokladny, skrupulatny, potrafi rozladowac napieta atmosfere, lubi zartowac. Daje skierowania na rozne badania, sam wykonuje USG i to bardzo dokladnie.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Ewa Szlachta-Świątkowska

MED SILESIA
Nowodworska 41
41-807 Zabrze

Wspaniała Pani doktor, wspaniały człowiek, złota rączka chirurgii ogólnej i onkologicznej 🌷⚘🌷posiada wiedzę medyczną i potrafi ją wykorzystać poprzez sumienne podejście do pacjenta

lekarz Leszek Huzarski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Dr Huzarski jest moim lekarzem prowadzącym. Od pierwszej wizyty w DCO bardzo cierpliwie i zrozumiale dla mnie tłumaczył każdą wątpliwość, nie zostawił żadnego pytania bez odpowiedzi. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Potrzebowałam profilaktycznego zabiegu usunięcia jajników( mam mutację genu BRCA). Doktor kierował mnie na taki zabieg kilkukrotnie, ale pani ordynator ginekologii DCO Wrocław konsekwentnie przesuwała mój zabieg w bliżej nieokreśloną przyszłość od lutego 2020r do chwili obecnej ( ponad ...
Opinia dodana przez: Teresa

Zbigniew Wronkowski

Onkolog

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73
00-678 Warszawa

Dobry lekarz i wspanialy czlowiek.znam go takdlugo jak tylko moge siegnac pamiecia. Mnie osobiscie nie leczyl ale leczyl moja babcie.Wyleczyl u niej raka szyjki macicy.

lekarz Zenon Lewicki

Ludwika Lewicka Przychodnia Piastowska
Czarnieckiego 24
88-100 Inowrocław

Polecam, lekarz do którego chodzę z 20 lat i nie mogę powiedzieć nic na nie. Fajny człowiek i kompetentny lekarz. Polecam.
Opinia dodana przez: Violetta
Pani doktor to świetny specjalista, przemiła, delikatna, pełna empatii. Mimo już zdobytego wykształcenia i doświadczenia cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Wizyty przebiegały w super atmosferze, szczerze polecam
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Wojciech Wolff

Plac Jana Pawła II 3
87-200 Wąbrzeźno

Lekarz kompetentny i konkretny. Mówi krótko i na temat. Nie prowadzi długich pogadanek, wizyta nie jest przegadana, wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjentek. W razie podejrzenia nieprawidłowości po badaniu kieruje na USG lub mammografię. Polecam.
Opinia dodana przez: Stonoga

lekarz Mariola Kucharewicz

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy
ulica Żurawia 14
15-540 Białystok

Bardzo miła kompetentna osoba, młoda wprawdzie ale sumienie wykonuje swoją pracę. Dba o dobro pacjenta i każdy przypadek rozpatruje indywidualnie.
Świetna lekarka, ma wiedzę i niesłychane doświadczenie. Mało kto wie, ale ona zaczynała jako dentystka. Później poświęciła się onkologii i jako konsultantka w dziedzinie chemioterapii i radioterapii jest po prostu omnibusem. A przy tym normalna, pozbawiona zarozumiałości, nie można powiedzieć, ani że jest nieprzyjemna, ani też, jakoby była "nadęta", jak to się pogardliwie mówi. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Michał
Pani Doktor jest bardzo miła,leczyła moją babcie na każde wezwanie była poświęciła czas wolny swój by wspomagać Bardzo dieskuje Zborała Maria

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Agnieszka Czarniecka

Chirurg onkolog

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem i mega farciarzem bo trafiłam w tak fachowe ręce Pani Profesor. Począwszy od operacji,po wizyty kontrolne w NIO i prywatne. Konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo życzliwa ,serdeczna osoba z poczuciem humoru. Mimo tak wysokiej pozycji w świecie medycyny i nauki niezwykle przystępna . W Piekarach chcieli mi wycinać od razu całą tarczycę ale Pani Profesor wykonała operację oszczędzającą . Wszystko fajnie się goi, wyniki zadawalające. ...
Opinia dodana przez: ola

dr n. med. Robert Chmielewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Vita Med
Dobra 1A
05-123 Chotomów

Najlepsze ręce, w jakie trafiłam. Mistrz jak chodzi o choroby onko piersi. Bardzo dobry i fachowy, konkretny lekarz!
Opinia dodana przez: Maja

dr n. med. Józef Oberc

Prywatny Gabinet Lekarski w Brzozowie
Piękna 10
36-200 Brzozów

Niestety NIE polecam tego lekarza! W 2012 r czytalam pozytywne opinie w inter na Jego temat, wiec GDY mama dostala skierowanie na operacje onkologiczna (raka jelita grubego) zdecydowałam, że lepiej będzie isc do tego lekarza i wykonać operacje w Brzozowie, mimo iż mama chciała w Rzeszowie. Wyłoniona została stomia i miała mieć dietę ! Niestety w dniu Jej wypisu nie było P. Dr Oberca, żeby można było zapytać co i ...
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Jan Sapieżko

7 Szpital Marynarki Wojennej
80-305 Gdańsk

Widzę, że nie tylko moja rodzina miała wątpliwą przyjemność korzystania z usług "doktora" Sapieżko. Kilkanaście lat temu przeprowadził mojemu tacie operację zwiadowczą (tak jak w komentarzu niżej), ponieważ tata miał ból w mostku i wszystkie wyniki dobre. Lekarz zaprosił moją mamę do gabinetu, nonszalancko stwierdził, że tacie został 1 miesiąc życia, ponieważ ma "raka trzustki". Nawet rysował jej na kartce, gdzie rzekomo umiejscowiony jest guz. Wszyscy byliśmy zdruzgotani, ja byłam ...
Opinia dodana przez: K

dr n. med. Stefan Szelc

Onkolog, Radiolog

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Nadzwyczajny człowiek. Wspaniały, kompetentny lekarz. Człowiek niezwykłej kultury osobistej. Brak słów aby opisać dobroć płynącą od Pana Doktora. Serdecznie dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mojej rodziny. DZIĘKUJĘ.

dr n. med. Róża Poźniak-Balicka

Onkolog, Radioterapeuta

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Potrafi łatwo rozładować stres i dodać otuchy. Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Barbara Kozakiewicz

Onkolog, Ginekolog

Rozłogi 12
01-310 Warszawa

Rekomenduję tę lekarkę z ogromną przyjemnością i odpowiedzialnością - po bardzo udanym leczeniu. Z jej kompetencjami i doświadczeniem powinna raczej przyjmować w drogim, prywatnym szpitalu, a jest jakimś cudem dostępna w publicznej służbie zdrowia. Najkrócej mówiąc - nie mogłam trafić lepiej.
Opinia dodana przez: aseasyasitis

lekarz Jerzy Hanslik

Internista, Onkolog

Sylwestra 8
47-411 Rudnik

Wszystko jak należy. Trudna rozmowa, ale konkretna. Już nie miałam szans, a jednak z doktorem dalej walczymy... Oby jak najdłużej