Lekarze Onkolog

lekarz Renata Surma-Włodarczyk

Onkolog

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Lekarz wzór. Gdy zachorowałem na chłoniaka (jeszcze przed zdiagnozowaniem), wszyscy lekarze bagatelizowali mój stan (wyniki itp.)dopiero pani doktor gdy trafiłem do niej po jakimś czasie zleciła kompleksowe badania łącznie z wycięciem węzła. Gdy przez cały ten czas miałem straszne napady bólów brzucha, wszyscy lekarzy twierdzili że to z powodu stresu wywołanego chorobą nowotworową, i znów pani doktor zleciła odpowiednie badania (Angio KT jamy brzusznej) które wykazało krytyczną niedrożność tętnicy krezkowej. ...

dr n. med. Elżbieta Stachlewska

Chirurg onkolog, Endokrynolog

Warszawa

Niezwykle kompetentna, bardzo rzeczowa, dokładna, spokojna i skuteczna. W roku 2012 byłam operowana przez Panią Doktor (całkowite usunięcie tarczycy z powodu raka brodawkowatego). Z jakimikolwiek wątpliwościami zawsze mogłam zadzwonić na komórkę, a operacja została wykonana tak perfekcyjnie, że do tej pory przy każdej kontroli usg lekarze nie mogą się nadziwić jak pięknie i dokładnie tarczyca została usunięta, no i mam malusieńką bliznę (kreseczka o długości 5 cm). Poza tym, już ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr Rafał Rylski

Rzeszów

godny zaufania, lekarz z powołania, nie myślcie, że ,,słodzę", ja tak myślę naprawdę. Polecam wszystkim, którzy potrzebują zaufanego, dobrego lekarza, który nie tylko pomoże ale też podniesie ,,na duchu".
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Mariusz Syguła

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Spokojnie, rzeczowo, przyjaźnie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zostałam bardzo miło zaskoczona przebiegiem całego leczenia. Przy stresie i nerwach Pan Doktor na spokojnie, profesjonalnie tłumaczy oraz cała wizyta przebiega z przyjaznej atmosferze. Bardzo krótki czas oczekiwania i natychmiastowe leczenie. Świetny lekarz Polecam!!!
Opinia dodana przez: Sylwia K.

lekarz Marek Jurkojć

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Bardzo spokojne i rzeczowe podejście do pacjenta, porozmawiał, wytłumaczył. Weszłam spanikowana, wyszłam uspokojona. Polecm
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Piotr Rhone

Centrum Medyczne Mirena
ul. Gdańska 59
85-005 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek, lekarz, a przede wszystkim fachowiec. Profesjonalista. Niezwykle cierpliwy. Pełne zaufanie. Gosia G.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Rafał Sopyło

Chirurg ogólny, Proktolog

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Pan dr Rafał Sopyło to lekarz z powołania. Miałam okazje poznać dra przed operacja mojej mamy w szpitalu przy ul. Wawelskiej. Pan dr dokładnie wyjaśniał sposoby i metody leczenia. Jego podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne. W trakcie pobytu w szpitalu dużo czasu poświęcał pacjentce, okazywał dużo empatii, wszystko spokojnie tłumaczył. Moja mama była bardzo wdzięczna. Ta drogą chcemy podziękować za opiekę i szczerze polecić innym tego specjalistę .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jan Kucia

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

wyjechał do Poznania
pl. Wolności 28
59-600 Lwówek Śląski

Ja chodziłam do doktora 5 lat byłam bardzo zadowolona a teraz nie mam takiego lekarza i jest mi bardzo ciężko. Miałam 2 operacje i ciężko teraz znaleś dobrego lekarza

dr n. med. Paweł Blecharz

Onkolog, Ginekolog onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Pan Profesor Paweł Blecharz to bardzo wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, miły i życzliwy. Wspaniały fachowiec - profesjonalista. Polecam Pana Profesora.Dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Krzysztof Paprota

Onkolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Podpisuję się w pełni pod komentarzem o przywracaniu wiary w lekarzy - bo to jednak zupełnie wyjątkowe podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Marta Zastawny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Gabinet
Wrocław

Przykro mi, że nie mogę zostawić pozytywnej opinii. Pani doktor jest bardzo miła ale dużo cenniejsze jest dla mnie rzetelne i jasne przekazywanie informacji na wizycie u ginekologa, kiedy sytuacja przekazania takich informacji wymaga. Zgłosiłam się będąc w 6 tygodniu ciąży, w której serce zarodka przestawało bić i ostatecznie przestało. Zdecydowałam się na poronienie naturalne w domu. Zostało mi przekazane, że będzie to wyglądało jak "większa miesiączka", a w razie ...

dr n. med. Leszek Wojciechowski

Chirurg onkolog, Onkolog

Wrocław

Anioł nie człowiek . Lekarz naprawdę z powołania. Jest ich bardzo niewielu i pan doktor właśnie do nich należy! Polecam serdecznie z całego serca ❤️ A panu, doktorze Ogromne "Dziękuję!"
Opinia dodana przez: Rodzina W.

dr n. med. Teresa Stachowicz-Stencel

Hematolog, Onkolog

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Dzięki Pani Docent wraz z żoną przeszliśmy długie leczenie naszego dziecka. Oddana, niezastąpiona nasza pani doktor. Zawsze służąca nam pomocą, wyjaśniała nam każde wątpliwości. Dla naszego dziecka zawsze będzie ukochaną panią doktor, a my będziemy jej wdzięczni do końca życia!
Opinia dodana przez: PW
Nie wiem co by ze mną było gdybym nie trafił do Pana Doktora. Chodziłem do wielu lekarzy w Koszalinie ale dopiero szybka diagnoza , badania i zabieg uratowały moją wargę.Nawet nie ma śladu po zabiegu a ja pozbyłęm się raka zlośliwego. Polecam lekarza.

dr n. med. Zbigniew Mazur

Ginekolog onkolog

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne
pl. Hirszfelda 1
Wrocław

Ja nie mogę się niestety zgodzić z przedmówczyniami.Moja mama chodziła do tego pana 3,5 roku i teraz niestety nie ma Jej z nami.Podam tylko małe przykłady,przez 3 mies.mamę bolała noga w udzie,płakała z bólu,pan pomimo zrobionych oczywiście prywatnie zdjęć usg stwierdził,że boli Ją rwa kulszowa,po 3 mies.ból był nie do wytrzymania,mama wylądowała w końcu na ortopedii na ostrym dyżurze i okazało się ,że jest złamana szyjka kości udowej.Ortopedzi poprosili onkologa ...
Leczę się u Pana doktora od 3 lat, uważam go za bardzo dobrego lekarza, rzetelny, kompetentny,pilnuje terminu kolejnych badań, zawsze tłumaczy co i dlaczego jeśli jest taka potrzeba, zawsze pyta czy są jeszcze leki, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent, dlatego jeden siedzi u niego 5 min. a inny 30 min. a jest doktorem bardzo zapracowanym (ordynator) Dla mnie lekarz powinien być kompetentnym fachowcem i taki jest dr Mońka, nie ...
Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor dba o dobro pacjenta. Jest miły i wrażliwy. Serdecznie pozdrawiam i polecam!

lekarz Joanna Trella

Radioterapeuta, Onkolog

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Sopot

Lekarz bardzo uprzejmy, kompetentny i konkretny w przekazywaniu informacji o stanie choroby i podejmowaniu decyzji o dalszym leczeniu.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Małgorzata Chilmoniuk

Onkolog, Radioterapeuta

Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska E.& B. Falkowscy s.c.
11 Listopada 14
16-200 Dąbrowa Białostocka

Wesoła kobietka, chorować pod jej okiem to przyjemność, rozbraja każdego dobrym słowem, choroba sama ucieka.

dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

al. Piłsudskiego 20/1
15-308 Białystok

Serdecznie NIE POLECAM, w nagłej sytuacji, zachęcona fantastycznymi opiniami postanowiłam zasięgnąć porady u Pana doktora. Nieco załamana gdyż nikt wcześniej nie był w stanie mi pomóc myślałam że lekarz z tak ogromnym doświadczeniem przynajmniej nakieruje mnie na jakiekolwiek "tory" w kierunku wyzdrowienia...Niestety, z uwagi że sytuacja wystąpiła dość nagle nie miałam możliwości umówienia się na wizytę (Pan doktor przyjmuje 2 dni w tyg. od 15 do 19 i tylko w ...
Opinia dodana przez: Ewelina