Lekarze Onkolog

lekarz Krzysztof Filipiuk

Żeromskiego 2b
Elbląg

Potraktowany zostałem kompetentnie, a co najważniejsze wskazano, po dokładnym przebadaniu, przyczynę silnych bólów, po prostu przepuklina pachwinowa. Dwa dni wcześniej byłem na pogotowiu w woj. szpitalu w Elblągu, i nic, tabletki. Wskazałem rodzinie dobre możliwości tutaj, a nie np. poszukiwań w Gdańsku. Także miła Pani Pielęgniarka. Dziękuję Panu Doktorowi.
Opinia dodana przez: Ryszard
Pani doktor sympatyczna i ciepła osoba . Poświęca dużo czasu na wizytę Dokładnie wyjaśniła leczenie choroby , stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie . Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Polecam gabinet pani doktor . Pacjentka z Ustki

dr n. med. Sławomir Blamek

Przychodnia Przykliniczna
Gliwice

Specjalista najwyższej klasy, dociekliwy do tego z empatią, której warto się uczyć od samego Profesora. Zaangażowany w 100% w pomocy pacjentowi. Polecam jako pacjent z problemami nie tylko onkologicznymi. A sam bardzo dziękuję za pomoc i opiekę. JaroKrup z niedoborem odporności od urodzenia..
Opinia dodana przez: Jarosław

dr n. med. Barbara Rossochacka-Rostalska

Ginekolog onkolog

Trzemeska 4 lok. 13
53-679 Wrocław

Kochane pacjentki. Ja słyszę tylko opowieści z boku o P. Doktor. Jestem pod wrażeniem i mogę tylko powiedzieć -macie szczęście, że trafiłyście w tak dobre ręce. Ja w swoim czasie trafiłem na pseudo lekarzy o których nie warto mówić bo uwaga należy się Tym którzy z wielkim poświęceniem i czasami mam wrażenie, że tylko dla tego chcą istnieć, zajmują się chorymi. Nie liczcie, że będą nas pieścić i głaskać- nie ...
Opinia dodana przez: Milo

dr n. med. Janina Miodońska

Ginekolog onkolog

Ul.Habsburgów 38
34-300 Żywiec

LEKARKA Z SERCEM,LUDZKA I PROFESJONALNA:)
Brak kultury i arogancja. Z tą Panią nie da się rozmawiać, tak bezczelnej osoby dawno nie spotkałem. Nieludzkie podejście, a w takim zawodzie zdawałoby się to niezbedne

dr n. med. Leszek Nagay

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Kiedy na początku 2007 r. dostałam skierowanie do szpitala niestety trafiłam na tego lekarza. Jeszcze przed wycięciem guza (15 mm) założył, że amputuje mi pierś, ponieważ nie wyraziłam zgody, to potraktował mnie byle jak. Wieczorem tego samego dnia okazało się, że coś źle było zrobione i cała byłam zalana krwią tak, więc następnego dnia znowu na stół na cięcie i czyszczenie. Ponadto wyciął mi też wszystkie węzły pod pachą a ...

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

dr hab. n. med. Marzena Wełnicka-Jaśkiewicz

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Bardzo dobry, życzliwy lekarz. Każdemu życzę takiej Pani Doktor.

dr n. med. Arkadiusz Spychała

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Lekarz z powołania, kompetentny , otwart , szczery, skromny, poświęcający czas pacjentowi, cudowny czlowiek. Z nim trudne chwile mogą być łatwiejsze , psycholog z świetnym podejściem. Polecam ,!!
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Bogumił Bednorz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o.
ulica Żelazna 34
53-428 Wrocław

Do doktora Bednorza trafiłam z polecenia. Wizyta miała miejsce w Klinice Ars Estetica. Doktor bardzo wyważony, spokojny, cierpliwy z dużą troską i zrozumieniem w kierunku pacjenta. Leczyłam u doktora hemoroidy i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i całej opieki. Musze przyznać, że Panie z recepcji niezwykle uprzejme i pomocne. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Marek Ziobro

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Polecam gorąco. Cud sprawił, że Pan dr prowadził moją chemię przedoperacyjną w szpitalu w Brzozowie w 2020 roku. Walczylam o życie podczas bardzo agresywnej chemioterapii. Dr Ziobro był ze mną w ciągłym kontakcie telefonicznym. Robił badania przyjmował w każdym czasie - nie tylko w przychodni. Wszystko bezinteresownie. Zawsze dokładnie badał i robił wywiad. Kompetentny z dużą wiedzą. Jestem przekonana, że żyję dzięki niemu... Owszem - nie zaprzyjaźnia się z pacjentem, ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Drejws-Wątróbska

Internista, Onkolog

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Witam Panią. Do weryfikacji zaleciła pani TK jamy brzusznej i klatki piersiowej. Termin na cito to w szpitalu na Strzałowskiej to 25 maj. Czy mogę zrobić te badania odpłatnie na Piotra Skargi bo tu mam termin na 24 kwietnia, zaś opis już byłby w ciągu 7 dni. Czy będą honorowane. Mam również badanie TK klatki piersiowej z grudnia ubiegłego roku. Zapomniałem dopytać na wizycie 6 kwietnia. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ireneusz Szalwa

lekarz Marek Przybył

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

super lekarz,mam do niego zaufanie. Bylam operowana przez doktora,wszystko poszlo dobrze. Potrafi pożartować,jest miły i bardzo go lubię.

lekarz Wacław Żyłka

Chirurg onkolog

Pracownia Diagnostyki USG i Cytologicznej

Nie ja osobiście na szczęście. Ale wściekła jestem ponad granice wszelkich wściekłości. Młoda kobieta moja przyjaciółka wybrała się na wizytę za 200 zł aby robić jej biobsje na ślepo ludzie koszmar. Zamach i nie udane w bicie więc co tam jeszcze raz diagnoza zapalenie coś od stanika materiału do badania nie pobrano z powodu dolegliwości bólowych 200zl. Więc na szczęście nie dawało to spokoju mojej przyjaciółce i postanowiła wybrać się ...
Opinia dodana przez: Martaaa

dr n. med. Tomasz Bojarowski

Chirurg onkolog

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

Wspaniały lekarz, pełen spokoju i ciepła dla pacjenta. Miałam 25 lat, gdy mnie zoperował. Bardzo się bałam. Po operacji sam przyszedł zapytać jak się czuję. Następnego dnia już byłam w domu. Dziękuję Panu Bogu, że to właśnie Pan doktor Bojarowski (wtedy ordynator oddziału) mnie operował. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. Janusz Rudziński

Chirurg plastyczny, Ginekolog

przysięga Hipokrytesa
StettinerStrasse 121
88-124 Kamienica Królewska

Jestem bardzo zadowolona! Jesli ktos jest zdecydowany na taki krok to tylko pod ten adres, zabieg przebiegł szybko i bez bólu. Zostalam cieplo przyjeta jako bardzo mloda osoba, nikt nie ocenial mnie za wiek, kazdy z lekarzy i pielegniarek byl mily i wyrozumiały! Bardzo polecam :)

dr n. med. Jerzy Tujakowski

Onkolog, Internista

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Jest to zdecydowanie lekarz z powołania i chciałabym doktorowi serdecznie podziękować za to że dodał otuchy tacie i od czasu wizyty u doktora tata ma więcej wiary i sił na to aby walczyć z rakiem.Bardzo Dziękuje

dr n. med. Marek Pudełko

Onkolog, Chirurg onkolog

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne
pl. Hirszfelda 1
Wrocław

Dr Marek Pudełko, jest najlepszym i nad wyraz opiekuńczym lekarzem onkologiem - psychologiem, którego Pan Bóg postawił na mej drodze, by mnie uzdrowić. Przed ośmiu laty byłam jego pacjentką na Oddziale onkologicznym we Wrocławiu. Wcześniej jednak, jak pamiętam, a było to ponad 15 lat temu, opiekował się on moją znajomą, która leżała w Szpitalu Onkologicznym z powodu raka-guza - kręgosłupa piersiowego. Na zawsze zapamiętałam, jaką opieką roztoczył Pan doktor Panią ...
Może i wizyty odbywają się krótko ale nawet w tak krótkim czasie można uzyskać wszystkie informacje jak się przychodzi przygotowanym. Wszelkie wątpliwości zostają zawsze wyjaśnione, badanie zawsze jest zrobione.Nigdy nie zdażylo się, przynajmniej w moim przypadku żeby profesor nie odpowiedział na pytania.Do tego przed rozpoczęciem wizyty zawsze sprawdza kartę pacjentki żeby czegoś nie przeoczyć ,co jest zrozumiałe.Nie mam żadnych zastrzeżeń.