Lekarze Ortopeda dziecięcy

Tomasz Gąsior

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H
30-644 Kraków

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Dzięki niemu byłam w stanie pójść na Sylwestra choć 30.12 złamałam wyrostek kręgosłupa. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył co mi jest, co mam robić, jak zażywać leki żeby w miarę normalnie chodzić. Poza tym był bardzo wyrozumiały, nawet wtedy, kiedy zbytnio nie chciałam się poddać badaniu, bo każdy ruch sprawiał ból. Trudno oceniać mnie kompetencje lekarza, ponieważ miałam z nim kontakt tylko na izbie przyjęć, ale ...
Opinia dodana przez: Asenata

lekarz Piotr Ratułowski

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
ulica Ciągłówka 9
34-500 Zakopane

Bardzo dobry ortopeda. Profesjonalista. Konkretny i miły. Fachowiec w swoim fachu. Lekarz z powołania. Polecam
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Daniel Pyrka

Gabinet dr n. med. Daniel Pyrka
Bohaterów Westerplatte 18a
Krosno

Pragnę podziękować dr. n.m.Daniel Pyrka za pomyślnie przeprowadzoną operację tj. wstawienie implantów kręgosłupa. Kompetentny z wielkim sercem, wiedzą zaangażowaniem do pacjenta , złote ręce polecam pacjent Adam Radaczyński
Opinia dodana przez: Adam Radaczyński

lekarz Piotr Gut

Szpital
Jagiellońska 36
97-500 Radomsko

Dobry fachowiec który uwolnił mnie od wieloletniego problemu z kolanem. Niestety, musi pracować w warunkach jakie są w służbie zdrowia. Widziałem na własne oczy. Ja bym osobiście nie wytrzymał. Szacunek.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       lek. med. Michał Drwięga

lek. med. Michał Drwięga

Mirai Instytut Rehabilitacji
Wolska 96
01-876 Warszawa

Bardzo Miły Lekarz. Od paru lat zmagałem się z zniszczonym barkiem. Jeżdżąc po całej Polsce nikt nie chciał się podjąć tej operacji. Aż miałem wizytę z Panem Michałem. Po zrobieniu wszystkich wyników podjął się operacji dając nadzieję że będzie lepiej. Jestem już 4 miesiące po operacji, nie mam już problemu z barkiej na to co było wcześniej jest SUPER, Co prawda to jest jeszcze krótki czas ale czuję poprawę. Jako ...
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Remigiusz Staranowicz

Kowalskiego 10 B/26
16-400 Suwałki

Wspaniały lekarz, profesjonalista w każdym calu. Typowy lekarz z powołania. Zawsze życzliwy i uśmiechnięty. Pomocny w każdej sytuacji. Jest lekarzem nietuzinkowym. Gorąco polecam. Teresa z Gołdapi.

Krzysztof Miśkowiec

Oddział Kliniczny Ortopedii i Rehabilitacji oraz Poradnia Urazowo-Ortopedyczna Szpitala Uniwersyteckiego
31-501 Kraków

W ubiegłym roku los zetknął mnie z leka- rzem profesjonalistą o ujmującym sposobie bycia. Jest nim ortopeda Krzysztof Miśkowiec. Podjął się u mnie operacyjnej korekty wadliwie zrośniętej kości nadgarstka, która dawała szansę na 100 procentową sprawność ręki. Korekta -w pełni udana-była ryzykowna choćby ze względu na mój wiek; mam 65 lat. TEMU doktorowi zawdzięczam, że mam obie pełnosprawne ręce. Dzięki Ci Doktorze.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Tomasz Potaczek

ul. Kolejowa 38
34-400 Nowy Targ

Świetny lekarz! Fachowe podejście! Godny polecenia :) Chodziłam do wielu ortopedów, chirurgów i nie umieli postawić mi właściwej diagnozy, a doktor Potaczek z miejsca postawił dobrą diagnozę i zaczął mnie leczyć. Dzięki niemu mogę dzisiaj śmigać na nartach, łyżwach. Bez obaw o urazy. :)
Opinia dodana przez: Paulina
Trudno mi opisać jak wdzięczna jestem za opiekę. Jedyne co przychodzi mi do głowy to określenie "właściwy człowiek we właściwym miejscu".
Opinia dodana przez: Henia

lekarz Łukasz Terenowski

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Witam,jestem właśnie miesiąc po przeprowadzonej operacji dysektomii L5/S1 oraz stabilizacji miedzytrzonowej ALIF która wykonał Pan Doktor. Opieka przed jak i po operacyjna profesjonalna. Pan Doktor w pełni zrozumialosci wytłumaczył co mnie czeka przed i po operacji,jak całość wyglada. Nie zostawił nigdy bez upewnienia czy wszystko zrozumiałam. Operacja w pełni zakończona powodzeniem. Pan Doktor bez problemu przyjmuję na konsultacje nawet mimo braku miejsca w rejestracji. Chciałbym powiedzieć że z głębi serca ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Konrad Rapalski

Łozowa 90 B/14
61-443 Poznań

swietny lekarz godny polecenia po dzisiejszej wizycie moge stwierdzic ze,sympatyczny i bardzo uprzejmy ,podpowiedział co robic aby reka była sprawna ,polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: ewelina

lekarz Beata Żwańska

SPZOZ Warszawa Ursynów
ulica Zamiany 13
02-786 Warszawa

Pani doktor godna polecenia!!! Jestem bardzo zadowolona z leczenia córki. Zawsze na wizycie otrzymuję informację na temat przebiegu schorzenia dziecka.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Krzysztof Frąckowiak

Ortopeda, Traumatolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Ten lekarz jest godnym pochwały i uznania. Podejście do pacjęta, życzliwość wiedza i profesjonalizm są wzorem do naśladowania. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ma ręce które leczą, jest doktorem Wilczórem XXI wieku. Życzliwość, wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to cechy którymi wyróżnia się doktor Krzysztof Frąckowiak. Bardzo polecam! Sławek
Opinia dodana przez: Sławomir

Marek Stępniewski

Gabinet Lekarski
50-257 Wrocław

Bardzo mily i zyczliwy dla pacjetow znajacy sie dobrze na tym co robi wiecej takich jak p.Marek Stepniewski
Dzięki Pani doktor nasza córka została szybko i wnikliwie zdiagnozowana, co umożliwiło szybką reakcję i zastosowanie nowych sprawdzonych metod. Pani doktor oszczędziła wiele cierpień małej dziewczynce, która bardzo szybko zapomniała o problemach z bioderkami. Gorąco polecam, bo oprócz kompetencji i dużej wiedzy Pani doktor jest życzliwa i pomocna.
Opinia dodana przez: Ewa

Bogusław Rataj

primus medicus

lekarz profesjonalista godny polecenia z fantastycznym podejściem do pacjenta po prostu lekarz który leczy
Opinia dodana przez: jarek

lekarz Michał De Lubicz Jaworowski

ulica Poznańska 8/1U
30-012 Kraków

Pan Doktor jest wyjątkowym lekarzem, idealnym do trudnych przypadków. Uratował mi nogę po całkowitym zerwaniu ścięgna Achillesa. jest osobą pełną pasji i oddania w tym co robi, a przy tym ma fantastyczny kontakt z pacjentem. Reasumując, wielkim szczęściem w nieszczęściu jest trafić w fachowe ręce Pana Doktora. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości, bo my pacjenci potrzebujemy takich wspaniałych lekarzy. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Łukasz Gadzinowski

Centrum Usług Medycznych Choroszkiewicz
Wyspiańskiego 8 D
62-800 Pleszew

Polecam. Chodze regularnie i jestem zadowolona. Punktualność, miła obsługa, sporo czasu dla pacjenta pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Sebastian Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Beluga-Med
ulica Obopólna 4A
30-069 Kraków

Godny polecenia ortopeda .Specjalista w tym co robi,przy ty jest kompetentny i właściwie tłumacz w czym tkwi problem.Pomimo wojskowego podejścia ,ma świetny kontakt z pacjentem wzbudza zaufanie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tak odpowiedzialnej i ciężkiej pracy. WDZIĘCZNA PACJENTKA

lekarz Wojciech Maciejewski

Stomatologia MM dent
ul. Strumykowa 35/lok. U 1
03-138 Warszawa

Z wielką przyjemnością stwierdziłem, że Pan Wojciech Maciejewski jest lekarzem z prawdziwego powołania i co jest super ważne, jest dobrym człowiekiem. Leczeniem jestem w pełni usatysfakcjonowany i jestem niezmiernie wdzięczny. Zbigniew Małowiecki
Opinia dodana przez: Zbigniew Małowiecki