Lekarze Ortopeda dziecięcy

Z moim bolesnym barkiem odwiedziłam siedmiu ortopedów w Warszawie - od zerowej kompetencji do chęci pomocy, ale braku pomysłów. Z polecenia poszłam do dr Borcza - bez wyników badań postawił rozpoznanie (takie same, jak w usg), a następnie sprawnie zaordynował leczenie, o którym żaden inny lekarz mi nie wspomniał. Jestem pod wrażeniem.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Ciećkiewicz

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Lekarz bardzo rzeczowy, niezwykle kompetentny, ma wszystkie pożądane cechy dobrego chirurga ortopedy, pewną rękę i duże doświadczenie. Ceni czas swój i pacjenta, tłumaczy konkretnie i zwięźle. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Słowińska

Al. Niepodległości 148/9 A
02-554 Warszawa

Najlepsza jaka mogła być dla nas pacjentów. Najlepszy ortopeda. Najlepszy człowiek. [*] dziękuje za wszystko. Odpoczywaj w pokoju.[*] Na zawsze będzie w mojej pamięci. [*] Edyta
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Konrad Dobiecki

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji
Modra 86A
71-220 Szczecin

Bardzo dobry ortopeda i empatyczny człowiek. Leczę się u doktora ponad 15 lat. Jestem po endoprotezie stawu kolanowego Noga przestała boleć i puchnąć. Był okres kiedy musiałam chodzić do P. doktora 2, 3 razy w miesiącu na ściąganie wody z kolana. Po operacji wszystko minęło (operacja była w 2015 r.) Pan doktor także uwolnił mnie od bólu kręgosłupa z którym zmagałam się przez wiele lat. W tej chwili odwiedzam ortopedę ...

lekarz Dariusz Cetnarowicz

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce
11-015 Ameryka

Jest rewelacyjny i bardzo kompetentny a do tego niezły z niego śmieszek świetnie zna się na tym co robi.jedyny minus to taki ze są do niego duże kolejki
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Damian Deresiewicz

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, posiadający ogromną wiedzę i miłą osobowość. Wszystkie zagadnienia i moje pytania związane z chorobą zostały mi dokładnie wyjaśnione. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paweł Jakszuk

"MEDIKA" Usługi Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kuźnicka 1
72-010 Police

Uważnie wysłuchuje pacjenta,dzieli się swoją opinią, z poczuciem humoru. Bardzo dostępny Człowiek, a nie tylko lekarz.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Jacek Korecki

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Panie Doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i kompetentnym lekarzem. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, którą niejednokrotnie udzielił Pan mojej córce.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Dariusz Nowak

Więckowskiego Stefana 63/1
90-747 Łódź

Super specjalista. Traktuje ludzi z szacunkiem. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie na bloku operacyjnym.

lekarz Franciszek Tobjasz

Palacza Macieja 120 D/2
60-278 Poznań

Dzień dobry dziś byłam 1 raz na wizycie u Pana dr.Franciszka Tobiasza jestem bardzo mile zaskoczona wizytą .Pan dr poświęcił tyle czasu wytłumaczył jaki będzie przebieg leczenia na 100% .👍👌.Takich lekarzy więcej godny polecenia.Szkoda że wcześniej nie trafiłam do Pana dr.Tobiasza
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Piotr Harasymczuk

Ortop Poliklinika
ul. Jana Umińskiego 21
61-518 Poznań

Nie wiem w jakich schorzeniach się specjalizuje ten lekarz, ale czuje, że jestem na to chora :-) Cóż za uśmiech!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jan Mazur

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

ul. Tymona Niesiołowskiego 18A/20
87-100 Toruń

Dr. Mazur, to lekarz z dużą wiedzą. Pacjent czuje się u doktora odpowiednio zaopiekowany, poinformowany i pokierowany. Przy tym jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej . Polecam na 1000%.

lekarz Andrzej Rojek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Świetny ortopeda i lekarz. Kompetentny i skuteczny w leczeniu. Godny zaufania i polecenia wszystkim potrzebującym. Poświęcający tyle czasu, ile trzeba. Zrozumiały, cierpliwy i grzeczny. Najlepszy.
Opinia dodana przez: M.

lek. med. Łukasz Waliczek

NZOZ MediCare
ul. Kozielska 325 44-164 Gliwice
Gliwice

To jest lekarz godny polecenia. Pacjent nie czuje się jak "kolejna kartoteka z chorobą". Jest cierpliwy dla pacjentów oraz bardzo uprzejmy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Dusiński

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Niesie pomoc szybko i profesjonalnie. .
Opinia dodana przez: Marcin Weremjewicz

lekarz Adam Łazarski

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Doskonały diagnosta, szybko i dokładnie rozpoznał przyczynę moich problemów z kolanami. Inni ortopedzi mieli z tym problem. Miło i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Zastosował leczenie oraz rehabilitację, które przyniosło ulgę i poprawę działania stawów kolanowych. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Rafał
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Traumatolog
                                       lekarz Wojciech Janczewski

lekarz Wojciech Janczewski

Traumatolog, Ortopeda

Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne
Kupiecka 32B
65-001 Zielona Góra

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pan Wojciech to rzetelny lekarz, przeprowadził wywiad, obejrzał nadgarstek bardzo dokładnie i przeprowadził dodatkowe badania w celu wyjaśnienia przyczyny bólu. Wyjaśnił mi temat leczenia tej przypadłości. Z pewnością wrócę tu w razie potrzeby.
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Chirurg ortopeda
                                       dr Marcin Mleczko

dr Marcin Mleczko

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

Trafiłam do Pana Doktora w związku z problemem z biodrem. To wspaniały człowiek i świetny specjalista. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Zofia
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Ortopeda
                                       lekarz Mateusz Blank

lekarz Mateusz Blank

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Nie należę do ludzi śmiałych, mimo wieku (50+), nie rozpycham się łokciami, lecz grzecznie pytam. Często tacy ludzie spychani są na plan dalszy. Pan dr Blank jednak nie "zepchnął " mnie, lecz odebrał telefon i cierpliwie wysłuchał. Wtedy postanowiłam zostać jego pacjentką. Nie żałuję, ponieważ to nie tylko dobry lekarz, ale i wspaniały człowiek. Czekam na artroskopię stawu skokowego, która ma odbyć się 9 grudnia. Polecam tego Lekarza zwłaszcza dzieciom. ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ