Lekarze Ortopeda dziecięcy

Wspaniały człowiek i znakomity lekarz - z powołania, pomógł mi wiele razy. Serdeczny, ciepły, troskliwy i bardzo mądry. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Mariusz
Fantastyczny lekarz. Atawistycznie nie lubię medycyny ale przy doktorze Wielopolskim mógłbym zostać prymusem wsród studentów tego kierunku nauki.. Polecam każdemu kto poszukuje pomocy ortopedycznej tego lekarza . Wszystkie moje wizyty u Doktora Aleksandra Wielopolskiego gwarantowały pewność , że postawiona diagnoza będzie prawidłowa a podjęte leczenie przeprowadzone w sposób optymalny dla pacjenta . Prawdziwy, godny polecenia, fachowiec.
Opinia dodana przez: SB

Paweł Wojtyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Warszawa

Pan Dr Paweł Wojtyński to specjalista najwyższej klasy. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta pozwala czuć się osobie potrzebującej jego pomocy bardzo bezpiecznie. Jego niekwestionowana wiedza, zaangażowanie i empatia dla drugiej osoby budzi ogromny szacunek. To wspaniały i bardzo skromny człowiek. Jestem wdzięczna losowi za to, że trafiłam w ręce tego lekarza ponieważ nadal ma to bezpośredni wpływ na jakość mojego życia.
Opinia dodana przez: Edyta

dr n. med. Paweł Garncarek

GABINET DERMATOLOGICZNY ANNA NIEWINOWSKA-LASSOTA nI
Al.Kościuszki 98 m.9
Łódź

UWAŻAM PANA DOKTORA PAWŁA GARNCARKA ZA JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH LEKARZY ORTOPEDÓW POLSCE! W kwietniu 2011r. przeszedłem w Szpitalu MSWiA w Łodzi zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w kolanie. Zabieg był bardzo skomplikowany. Miałem tak uszkodzony staw kolanowy, że nadawał się tylko do wstawienia protezy. 12 lat temu podczas gry w piłkę zerwałem wiązadła i jako młody chłopak tę sprawę zaniedbałem. Wcześniej wielu ortopedów nie tylko z województwa łódzkiego, ale i z ...

dr Marek Podoba

Chirurg ogólny, Ortopeda

ZOZ Dębica
Sikorskiego2/49
39-200 Dębica

Pan doktor zna się na rzeczy jak mało kto a do tego bardzo miły i kompetentny, takich ludzi więcej w służbie zdrowia lekarz z powołania. Wszelkiej pomyślności dla Pana doktora!!!
Traktuje pacjenta poważnie , bada i odpowiada na wszystkie pytania , tłumaczy stan choroby i leczenie. Jest bardzo uprzejmy
Opinia dodana przez: Maria

lek. med. Szymon Oleksik

Traumatolog, Ortopeda

Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny "Górka" im. dr Szymona Starkiewicza w Busku-Zdroju
dr Sz. Doktora Starkiewicza 1
28-100 Busko-Zdrój

Najlepszy lekarz z powołania. Bardzo dobre serdeczne podejście do pacjenta.Uprzejmy.Troskliwy.Po operacji dba o pacjenta.Bardzo dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem.Jest godny zaufania.Moja córka była w bardzo dobrych rękach Pana Doktora Oleksika.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Łukasz Rodak

Ortopeda, Traumatolog

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
Raciborska 15
40-074 Katowice

Lekarz Łukasz Rodak to niesamowity specjalista! Kompetentny, uprzejmy, pomocny. To lekarz otaczający pacjentów, fachową opieką, empatią, zrozumieniem i wyrozumiałością. Jego indywidualne podejście do pacjenta oraz pasja z jaką wykonuje swoją pracę jest wzorem do naśladowania dla innych pracowników służby zdrowia. Serdecznie dziękuję Panu Łukaszowi za pomoc i zaangażowanie oraz troskliwą opiekę podczas mojego leczenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Wołoszyn

Prywatna Praktyka Lekarska Andrzej Wołoszyn
Anieli Krzywoń 16
Zielona Góra

Naprawdę fachowiec godny polecenia , a przede wszystkim szlachetny i dobry człowiek utożsamiający się z pacjentem i jego problemami. Kulturalny , sympatyczny i miły i jednocześnie mający duży autorytet. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Piotr Laskowski

dr hab. n. med. Ireneusz Babiak

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

W tym miesiącu Doktor Babiak przeprowadził operację wszczepienia endoprotezy w mój staw biodrowy. Nie mam słów podziękowania za troskę, profesjonalizm i kompetencje. To wysokiej klasy specjalista, precyzyjny, konsekwentny i posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie . Jestem mu wdzięczna za opiekę i za pełne zaufanie jakie mogłam mieć poddając się tej dużej operacji, to bardzo pomaga. Jeszcze raz dziękuję p.Doktorze .
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Maciej Król

Spomed
Żywiec
Żywiec

Pan doktor jest niesamowity. Operował mnie dwa razy. Dzięki niemu jestem w pełni sprawna. To prawdziwy fachowiec. Ma ogromną wiedzę, umiejętności i niesamowite podejście do pacjenta. Nigdy nie zostawił mnie w potrzebie! To lekarz z powołania. Polecam wszystkim z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. med. Maciej Turek

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Carpathia Medica
Kazimierza Jagiellończyka 13
Mielec

Lekarz z powołania świetny specjalista 😉 polecam każdemu profesjonalista pod każdym względem 😉podczas wizyty dokładnie wytłumaczy w czym rzecz i zaopiekuje się pacjentem w stu procentach polecam
Opinia dodana przez: Emil Pruchnik

lekarz Radosław Placzek

Sobieskiego 2
48-200 Prudnik

Przede wszystkim jest młody, bardzo luzacki i z poczuciem humoru. Jak na oddziale słychać, że piguły się śmieją to wiadomo kto tam z nimi jest. Co do jego podejścia do leczenia to mam bardzo podzielone zdanie. Mnie akurat coś tam pomógł ale nie do końca. Znajomi twierdzą, że tylko wyciąga kasę (w tym jest mistrzem). "Łatwo" idzie dostać L4.

dr n. med. Tadeusz Śnieżek

lodz ul tamka 7
Łódź

Super lekarz godny polecenia miła I fachowa obsługa Wszystko wytłumaczy i doradzi, dokładnie wykonuje swoją pracę.
Opinia dodana przez: Basia

dr Paweł Tyniec

Ortopeda, Chirurg urazowy

Szpital Powiatowy
39-300 Mielec

Bardzo dobry ortopeda godny polecenia miałem robiona artroskopie w piatek w sobote do domu.Polecam doktora Paweł Tyniec
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Marek Hawranek

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /
Doktor Złotorowicz to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. W 2016r przeprowadził u mnie artroskopie stawu biodrowego prawego a w 2020r artroskopie stawu biodrowego lewego. Oba zabiegi wykonane były w szpitalu Grucy w Otwocku. Dzięki ogromnej umiejętności Pana doktora nie było żadnych powikłań poopercyjnych. Dziękuję Panie doktorze, że postawił mnie Pan na nogi:) Pozdrawiam Tomasz Sz.
Opinia dodana przez: Tomasz

Karol Balcerkiewicz

loro
Świebodzin

Byłam operowana przez doktora - dwie endoprotezy bioder - Jego umiejętności są nie do przecenienia, drugiego takiego lekarza, specjalisty w dziedzinie ortopedii ciężko znaleźć . ŚWIETNY, światowego formatu LEKARZ - naprawdę wielki bo empatyczny jako człowiek. Doskonały profesjonalista w dziedzinie ortopedii. Komunikatywny, osobiście i doskonale przygotowuje do operacji, wszystko spokojnie objaśnia, wytłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jako człowiek sympatyczny, miły, kontaktowy i bardzo kulturalny. Jednym słowem POLECAM! - pacjentka LORO w ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Ernest Pyrkosz

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Świnoujściu
Kapitańska 8 A
72-600 Świnoujście

Wiele lat temu bardzo mi pomogl, zamiast na siłę wprowadzać nic nie wnoszące zaleczanie objawów jak inni lekarze poprostu trafnie zdiagnozować mnie i skierował na leczenie szpitalne i dzięki temu teraz żyje i mam się dobrze:) poza tym pan bardzo miły i kontaktowy.
Bardzo się cieszę że trafiłam na Pana doktora jest to osoba bardzo życzliwa miła i kompetentna wie co robi i ma podejście do pacjęta a przytym nie jest nastawiony na kasę kiedy po operacji kolana spytałam czy może podjąć się dalszego leczenia mojego kolana bez wahania kazał zgłosić się na fundusz do przychodni a mógł przecież powiedzieć że owszem ale prywatnie .Uważam że jest to jeden z najlepszych lekarzy z ...
Opinia dodana przez: Anna