Lekarze Ortopeda

dr n. med. Tomasz Budzyński

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
71-252

Bardzo dobry lekarz a przede wszystkim uprzejmy, zna się na tym co robi, rzeczowy i konkretny, polecam

lekarz Maciej Kuśnierkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Witam! Chciałbym gorąco polecić Pana doktora. Po zerwaniu więzadła krzyżowego długo szukałem dobrego fachowca. Na szczęście cierpliwość popłaca i trafiłem w ręce Pana doktora. Pierwsza wizyta wyglądała inaczej niż u innych lekarzy. Bardzo dokładne badanie,wywiad, zalecenia do rehabilitacji w celu przygotowania kolana do zabiegu rekonstrukcji. Zabieg miałem ósmego marca i wszystko przebiegło kapitalnie!!! Jestem trzy miesiące po operacji i mogę już BIEGAĆ!!! Super fachowiec, bardzo gorąco polecam Pana doktora Kuśnierkiewicza. ...
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Waldemar Wrażeń

Cieślewskiego 17/75
31-466 Kraków

Ten lekarz robił mi endoprotezy obu bioder . wyszły doskonale. wróciłem do sprawności bardzo szybko Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof
Po państwowej (nieskutecznej) wizycie u dr Bieńkowskiego(uciekać!!!) poszedłem prywatnie do dr Szudego. Zostałem porządnie zbadany i wysłuchany, pan dr postawił trafną diagnozę. Polecam bardzo tego pana Doktora :)
Opinia dodana przez: Seba

lek. med. Zygmunt Chaja

Ortopeda, Traumatolog

Leczenie Szpitalne
GRUNWALDZKA 62.
33-300 Nowy Sącz

prosze porozmawiac ortopeda wojciechem ruskiem bo nigdy do was nie przyjde do niego przez niego wyrzwa sie na mnie i mnie denerwoje to
Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Jakub Zachara

Chirurg ogólny, Ortopeda

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Super lekarz. ,fachowiec Bardzo kontaktowy. Bezpośredni . Stawia diagnozę bez owijania w bawełnę. Decyzję pozostawia pacjentowi . Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Adam Członka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ,,VITA"
ulica Modrzewiowa 1/1
22-234 Urszulin

Zdecydowanie polecam. Jeden z 2 najlepszych ortopedów z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Realizował operację kolana mojej Mamy i myślę, że zrobił absolutnie wszystko, co można było w tym przypadku zrobić. Mama 3 tygodnie po operacji czuje się bardzo dobrze i już ma zdecydowaną poprawę, a lekarze, u których byliśmy poprzednio, nawet nie chcieli operować, ponieważ uznali, że nie są w stanie w tym przypadku pomóc. W kontakcie osobistym Pan ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
Witam. Moja mama cierpiała z powodu ciągłego nawrotu bólu głowy oraz cierpnięcia dłoni. Po prawidłowej diagnozie( zespół cieśni nadgarstka) i operacji ból ustąpił oraz cierpniecie rąk. Serdecznie polecam!

lekarz Marcin Olechowski

ulica Kwarcowa 4
16-300 Augustów

Super specjalista, wielki profesjonalizm, uprzejmy i miły, oczywiście bardzo kompetentny. Kolano jak nowe _ dziękuję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta Kiersztyn

lekarz Krzysztof Łoboda

ulica Borkowska 25D/24
30-438 Kraków

Wspaniały mądry lekarz , spokouny , zabieg wykonany perfekcyjnie . Opieka na oddziale super . Pozdrawiam
Polecam Pana Doktora. Od 10 mies inni lekarze kazali mi prześwietlać i monitorować rzekomą cystę przy łokciu. Pierwszy Pan Doktor wpadł na to, że część ludzi ma tak ukształtowane kości (co podobno jest dość częste) i warto prześwietlić drugą rękę dla porównania - i rzeczywiście, identyczna:) Dziękuję, szkoda że nie trafiłam do Pana wcześniej, zaoszczędziłabym sporo czasu i nerwów:)
Opinia dodana przez: A

lekarz Michał Bąk

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortopedia Zamojska"
ulica J. Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Bardzo kompetentny i miły z podejsciem do dziecka . Długo szukałam lekarza dla córeczki az postanowiłam zaryzykowac i pójść pierwszy raz do doktora Bąka i polecam jak najbardziej .
Opinia dodana przez: Diana
Bardzo sympatyczny lekarz - poświęca czas pacjentowi starając się zrozumieć problem a później szczegółowo tłumaczy sytuację i koncepcje leczenia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Łukasz Czuraszkiewicz

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Pan Doktor Czuraszkiewicz to bardzo dobry lekarz, poświęcił mi wiele czasu, był bardzo cierpliwy, uprzejmy, a jego kompetencje są na bardzo wysokim poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Ryszard
Bardzo dobry lekarz. Z poczuciem humoru, precyzyjny diagnosta. Bez jedynie słusznego podejścia, tak charakterystycznego dla wielu lekarzy.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Maciej Mańczak

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Z całego serca mogę polecić dr. Mańczaka. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z równym zaangazowanuem. Ilość poświęconego czasu jest adekwatna do danego schorzenia oraz ze spokojem tlkumaczy jaki jest powód doskwierających dolegliwości. Prawdziwy lekarz z powołania na którego zawsze można liczyć.
Opinia dodana przez: GWIAZDA

lekarz Andrzej Iwański

Pasieczna 2/6/113
91-362 Łódź

Bardzo dobry lekarz konkretny sympatyczny potrafi doradzic i wytlumaczyc ,polecam zawsze usmiechniety,dobry specjalista.
Opinia dodana przez: henryka

lekarz Sebastian Stucki

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Zwycięstwa 202 A
75-640 Koszalin

Bardzo rzeczowy lekarz, pierwszy który zbadał palpacyjnie a nie tylko naocznie i stwierdził,,jak można stawiać diagnozę bez badań"... Poprzedni lekarz(bardzo polecany) leczył przez rok po jednym RTG w dniu urazu jednego kolana...ostatecznie wpisał do operacji...po rezonansie kolano okazało się do leczenia farmakologicznego i dalszej rehabilitacji bez potrzeby ingerowania w środek...drugie była diagnoza dny moczanowej i dieta...po rezonansie okazało się że stan kolana nadaje się jedynie do operacji... Polecam wizytę u ...
Opinia dodana przez: Wioletta
Polecam Pana Doktora, bardzo kompetentny i godny zaufania. Zostałam dokładnie przebadana , zalecenia i postepowania po wypadku pomogły szybko powrócić do zdrowia. DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Mariola

lek. med. Vitalii Zaft

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Świetny fachowiec, dobry człowiek! Udany zabieg operacyjny łokcia u córki! Szybki powrót do zdrowia! Bardzo dziękujemy za pomoc! Rodzice Mai!