Lekarze Ortopeda

dr n. med. Krzysztof Niciejewski

Prywatna Lecznica Certus
Wagrowska 6
61-369 Poznań

Od wrzesnia 15r cierpiałam z powodu bólu obu stawów biodrowych na skutek głębokich zmian zwyrodnieniowych w stawach.Zażywalam tramal 4xdz. aby móc jakoś funkcjonowac., chodząc o 2 kulach.Doktor Niciejewski w ciagu 3tygodni podjąl decyzje o operacji endoprotezy jednego stawu po uprzednich niezbednych badaniach.W sposóp przystepny wyczerpujący wyjaśnił przebieg operacji ewentualne powiklania jak i rokowanie.Okazał się być lekarzem z dużą wiedzą praktykiem kompetentnym i wiarygodnym .Wszczepienie endoprotezy tak trudnego zabiegu odbyło sie ...
Opinia dodana przez: UrszulaOlejniczak

dr Konrad Małachowski

Chirurg ortopeda

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.

lekarz Tomasz Potempa

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Genialny lekarz. Pełen profesjonalizm, wiedza i umiejętność wytłumaczenia problemu. To pierwszy lekarz z takim zaangażowaniem, którego udało mi się spotkać. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Kokosa

ul. dr. Aleksandra Dobkiewicza 18
27-600 Sandomierz

Świetny specjalista, wysokie kompetencje. Badając kolano, na które narzekałam, słuchał uważnie i sprawdził biodro. Okazało się, że to jest mój problem. Dokładnie wyjaśnił na czym polega moja choroba, odpowiadał na moje pytania, nie okazywał pośpiechu. Uprzejmy, godny polecenia specjalista!!!
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Bolesław Linda

Chirurg ogólny, Traumatolog

ulica Niedziałkowskiego 24/3
26-600 Radom

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

dr Marcin Czelakowski

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Powiatowy Włoszczowa
Zawiercie

Bardzo profesjonalny lekarz, a do tego wspaniały człowiek, pełen empatii. W przeciwieństwie do innych lekarzy, potrafi słuchać pacjenta. Byłam u Pana Doktora z moją mamą i całym sercem polecam Go wszystkim, którzy szukają profesjonalnego ortopedy.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Wieslaw Orlecki

adma
33-330 Grybów

dziękuję i polecam /podejście/do pacjęta godne pochwały i uznania kompetencji w moim odczuciu pełna profesja i zaangażowanie w wykonywany zawód
Opinia dodana przez: krzysztof
Dr Adam to lekarz z powołania. Uwielbiam to zrozumienie moich dolegliwości i indywidualne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iw Onka

dr n. med. Bartlomiej Kowalczyk

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

LEKARZ GODNY POLECENIA,SPOKOJNIE POTRAFI ROZMAWIAĆ Z RODZICEM JEDNOCZEŚNIE ZBADAĆ STAN DZIECKA. CÓRKA JAK BAŁA SIĘ LEKARZY TAK TU NAWET NIE ZAPŁAKAŁA. NA RAZIE JEST OK CZAS POKARZE EFEKTY LECZENIA

Maria Chajęcka

Chirurg ogólny, Ortopeda

Bardzo dobry fachowiec.Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i praktyce.wykazuje bardzo dużą cierpliwość w stosunku do marudnych pacjentów
Szanowni Państwo, Do Pana Doktora Piotra Wasilewskiego trafiłem z ciężkim złamaniem łokcia (wieloodłamowe, przezstawowe złamanie). Od początku czułem, że trafiłem do bardzo dobrego specjalisty i okazało się, że nie mogłem trafić lepiej - indywidualne podejście do pacjenta, świetna komunikacja, uprzejmość i przede wszystkim złote ręce. Po operacji wykonanej przez Pana Doktora czuję się świetnie! Jestem z całego serca wdzięczny Panu za pomoc! Jeśli traficie Państwo kiedyś, tak jak ja, to ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Dariusz Rokicki

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Kilka razy było mi dane korzystać z pomocy Doktora w Oddziale Ratunkowym w stanie zagrożenia zdrowia i życia. Za każdym razem otrzymałem fachową pomoc i zostałem pokierowany tam gdzie trzeba. Na każde pytanie bez pośpiechu dokładnie odpowiedział, nie żałował badań. Życzę każdemu w stanie zagrożenia życia takiego lekarza! Jeszcze raz dziękuję.

dr n. med. Jan Moczkowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Bardzo przyjemny i miły. Leczył moja córkę, super podejście do dziecka niepełnosprawnego, z całego serca polecam.

lekarz Jarosław Feluś

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Super lekarz. Bardzo sympatyczny ma czas dla pacjenta wszystko dokładnie wytłumaczy. Każdemu kto ma problemy z kolanami polecam dr. Felusia☺
Opinia dodana przez: Anna Szczerbak

lekarz Witold Wnukiewicz

Swobodna 10 / 16
Wrocław

Szczerze polecam! Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku. Doskonale się zajął moją ręką i nogą.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Maksymilian Chmura

Zespół Poradni Specjalistycznych
Krakowska 91
39-200 Dębica

Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, uprzejmy, podchodzi do pacjenta z ogromną empatią, chory przy doktorze M.Chmura czuje się pewny a po rozmowie nabywa zaufanie do jego sposobu leczenia. Z cała pewnością polecam pana doktora. Szczepanek Michalina
Opinia dodana przez: Michalina Szczepanek

lekarz Marcin Krysiak

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Dr.Krysiak 2 lata temu wyleczył moją nogę po skomplikowanym złamaniu, dobrze postawiona diagnoza, wizyty kontrolne zawsze dokładne badanie, rtg itd. Do dnia dzisiejszego jestem pod jego opieką i zwracam się z każdym problemem, bardzo życzliwy, kompetentny, fachowiec w swojej dziedzinie z dużą wiedzą. polecam
Opinia dodana przez: Mariusz
Z moim bolesnym barkiem odwiedziłam siedmiu ortopedów w Warszawie - od zerowej kompetencji do chęci pomocy, ale braku pomysłów. Z polecenia poszłam do dr Borcza - bez wyników badań postawił rozpoznanie (takie same, jak w usg), a następnie sprawnie zaordynował leczenie, o którym żaden inny lekarz mi nie wspomniał. Jestem pod wrażeniem.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Ciećkiewicz

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Lekarz bardzo rzeczowy, niezwykle kompetentny, ma wszystkie pożądane cechy dobrego chirurga ortopedy, pewną rękę i duże doświadczenie. Ceni czas swój i pacjenta, tłumaczy konkretnie i zwięźle. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Słowińska

Al. Niepodległości 148/9 A
02-554 Warszawa

Najlepsza jaka mogła być dla nas pacjentów. Najlepszy ortopeda. Najlepszy człowiek. [*] dziękuje za wszystko. Odpoczywaj w pokoju.[*] Na zawsze będzie w mojej pamięci. [*] Edyta
Opinia dodana przez: edyta