Lekarze Ortopeda

prof. dr hab. n. med. Edward Golec

Chirurg urazowy, Ortopeda

ulica Śląska 11/10
30-003 Kraków

Po zgłoszeniu się do Poradni Ortopedycznej przy Szpitalu Wojskowym w Krakowie z powodu rozwinięcia się nawykowego zwichnięcia w stawie barkowym Pan Profesor zaproponował leczenie chirurgiczne Byłem instruktorem trenerem i sprawność ręki decydowała o możliwości pracy Było to wiele lat temu Wstawiono mi kilka klinów kostnych pobranych z biodra i umiejscowiono w stawie ramieniowa-barkowym . Jestem już wiele lat po operacji Nie szaleje już ze sportem ale jestem sprawny Bardzo dziękuje ...
Opinia dodana przez: Zbigniew Barbach

lekarz Adnan Baher

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Lublin

Składał złamanie kości promieniowej i łokciowej tuż przy nadgarstku u mojej 9 letniej córki, kompetentny i baaaardzo "ludzkie" podejście czego nie spotkałam przez 20 lat u żadnego polskiego lekarza, nie robi łaski, że leczy, pomimo tego, że jest arabem baaaaaaaaardzo komunikatywny- uprzejmy,do tego stopnia,że i mnie wybawił z problemu rosnącego gangliona(po lekkim urazie kości)- gdybym nie trafiła na niego pewnie do końca życia bym została z tym ganglionem, bo lekarz ...

lekarz Dawid Kawka

Ortopeda, USG ortopedyczne

Grande Medica Sp. z o.o.
Stanisława Wyspiańskiego 13
Zielona Góra

Rewelacyjny lekarz, konkretny, profesjonalny, ludzki. Nie naciąga, stawia trafne diagnozy, skutecznie leczy. Polecam

lekarz Zbigniew Kędzierski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Al. Racławickie 44a lok. 16
Lublin

Bardzo dobry lekarz, konkretny i merytoryczny a do tego uprzejmy. Jestem pozytywnie zaskoczony. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Artur

dr Andrzej Bartczak

Ortopeda, Lekarz sportowy

ul. Stanisława Staszica 3
96-500 Sochaczew

Zdecydowanie najlepszy ortopeda z jakim się zetknąłem, a kłopotów ze zdrowiem mam sporo (kolana, kręgosłup) zdecydowanie polecam. Do niedawna przyjmował w przychodni lekarskiej WAT w Warszawie i jak wielki smutek mnie dopadł, gdy dowiedziałem się, że już tam nie pracuje. Wielka strata dla tych pacjentów. Lekarz który wykazuje więcej niż tylko sam wywiad z chorym. ON tej choroby szuka, znajduje i skutecznie leczy. Zyczeniem moim byłoby gdyby otaczali mnie tylko ...
Opinia dodana przez: Zbigniew Błachowicz

lekarz Patryk Tomasik

T-Medica
Wojkowice Sobieskiego 171
42-580 Wojkowice

Profesjonalista. Lekarz od ciężkich przypadków. Wytłumaczy pacjentowi wszystko w najmniejszych szczegółach. Przesympatyczny, dowcipny.
Opinia dodana przez: Sonia

Lekarz sportowy, Ortopeda

Centrum Medyczne Gabos
Inwalidów Wojennych 79
Piekary Śląskie

Panie Doktorze. Dziękuję Panu dardzo serdecznie za serce i opiekę medyczną.Jest Pan wyjątkowym lekarzem .Nie jest to tylko moja opinia lecz też pacjentów z którymi miałem kontakt w szpitalu.Gdybyśmy mieli takich lekarzy jak Pan inaczej wyglądałaby nasz służba zdrowia.Bardzo dziękuję Panu i całemu zaspołowi za zabieg wykonany w dniu 24 maja 2010r.

lek. med. Tomasz Rudnicki

Ortopeda, USG ortopedyczne

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

I met Dr. Rudniczki at the emergency, Medicover Wilanow. He is very professional and friendly. He really knows what he is doing, takes his time to explain everything. Highly recommend him.
Opinia dodana przez: Ildi

dr Wojciech Masalski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Chciałbym serdecznie podziękować Dr. Masalskiemu. Miałem bardzo skomplikowany przypadek złamania kłykcia bocznego, dzięki doktorowi po roku wróciłem do sportu wyczynowego oraz do pasji. Większość lekarzy przekreślała szanse na uprawianie jakiegokolwiek sportu tym bardziej ekstremalnych. Panie doktorze, życzę jak najlepiej i dziękuje za naprawienie mi kolana.
Opinia dodana przez: Kamil

lek. med. Michał Groblewski

Centrum Medyczne Lux-Med
Milionowa 21
93-105 Łódź

Doktor Groblewski przyjmuje również w SALVE na Łagiewnickiej (Łódź). Bardzo dobry ortopeda, przede wszystkim empatyczny człowiek. Doktor tłumaczy w czym problem, kieruje na właściwą diagnostykę i potem proponuję skuteczne leczenie. Mimo strasznego nawału pacjentów, doktor jest uprzejmy i cierpliwy. Leczę o dr Groblewskiego kolana, żona kręgosłup i jeszcze przychodzi kilka osób z rodziny. Każdy twierdzi, że to jeden z najlepszych ortopedów w Łodzi. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Norbert Pietrzak

Ortopeda, Traumatolog

Lubartów

Przed samymi świetami 18 Grudnia złamałem rękę w nadgarstku a że było to paskudne złamanie z powikłaniami to pierwsza reakcja Pana Doktora to była skierowanie mnie na oddział na operację tej ręki gdyż twierdził że bez operacji nie da tego rady poskładać.Nie miałem ochoty na same święta iść do szpitala wiec poprosiłem aby doktor spróbował mi tą rękę jakoś złożyć do kupy.Razem z obsługą męczyli mnie ze 3 godziny ale ...

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ortopeda
                                       lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Chirurg ortopeda, Ortopeda

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Szukałam i znalazłam lekarza dla mojej mamy. Uprzejmy i miły, wyjaśnił i widać było, że uspokoił mamę. Po zabiegu wszystko w porządku, a mama uśmiechnięta i to się liczy bo lepiej się w bucie czuje i przed latem ma większą odwagę. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Jerzy Spałek

Majdanek 24
42-700 Lubliniec

Lekarz z powołania. Fachowa i trafna diagnoza, skuteczne leczenie i do tego uprzejmość i kultura... nic dodać nic ująć. Polecam tego lekarza.

Piotr Krysicki

szpital miejski
pieniny
Łódź

Lekarz godny polecenia. Rzeczowo, krótko celnie. Szybka diagnoza a co najważniejsze trafna. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: January

dr n. med. Tomasz Bienek

Ortopeda, Traumatolog

EUROMEDIC
Katowice

Dzieki fachowości doktora i jego zaangażowaniu mimo przebytego skomplikowanego złamania biegam , tańczę i jeżdzę na rolkach. Wielkie dzięki i polecam doktora gorąco.

lekarz Adam Świeboda

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Pan Doktor jest najlepszym lekarzem na Ziemii! Kilka lat temu miałam tragiczny wypadek, cala połamana, prawie tysiąc złamań m.in miednica, biodro, stopa, kość łonowa, kości udowej, twarzoczaszki, itd... Pan Adam mnie operował i poskładał w jedną całość, a dziś normalnie funkcjonuję za co jestem mu dozgonnie wdzięczna!! Nie wyobrażam sobie co by było gdybym trafiła na kogoś innego!! Do dziś się leczę u Pana Doktora❣️ Polecam tego Pana!!!🙂
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Andrzej Podgórski

Ortopeda, Reumatolog

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Bardzo miły, serdeczny, ciepły człowiek o wysokiej kulturze osobistej, a jednocześnie rzeczowy i kompetentny lekarz. Chociaż ani ja nie byłam szczególną pacjentką, ani mój przypadek wyjątkowy, to pan doktor Andrzej Podgórski, mimo że była już pierwsza w nocy (trafiłam ze złamaniem nadgarstka na ostry dyżur)a przede mną mnóstwo pacjentów, wyjaśnił dokładnie co się stało z moją ręką, jakie są metody leczenia. Nastawił złamanie i unieruchomił, ale uprzedził, że być może ...