Lekarze Ortopeda

dr n. med. Daniel Pyrka

Gabinet dr n. med. Daniel Pyrka
Bohaterów Westerplatte 18a
Krosno

Pragnę podziękować dr. n.m.Daniel Pyrka za pomyślnie przeprowadzoną operację tj. wstawienie implantów kręgosłupa. Kompetentny z wielkim sercem, wiedzą zaangażowaniem do pacjenta , złote ręce polecam pacjent Adam Radaczyński
Opinia dodana przez: Adam Radaczyński

lekarz Piotr Gut

Szpital
Jagiellońska 36
97-500 Radomsko

Dobry fachowiec który uwolnił mnie od wieloletniego problemu z kolanem. Niestety, musi pracować w warunkach jakie są w służbie zdrowia. Widziałem na własne oczy. Ja bym osobiście nie wytrzymał. Szacunek.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       lek. med. Michał Drwięga

lek. med. Michał Drwięga

Mirai Instytut Rehabilitacji
Wolska 96
01-876 Warszawa

Bardzo Miły Lekarz. Od paru lat zmagałem się z zniszczonym barkiem. Jeżdżąc po całej Polsce nikt nie chciał się podjąć tej operacji. Aż miałem wizytę z Panem Michałem. Po zrobieniu wszystkich wyników podjął się operacji dając nadzieję że będzie lepiej. Jestem już 4 miesiące po operacji, nie mam już problemu z barkiej na to co było wcześniej jest SUPER, Co prawda to jest jeszcze krótki czas ale czuję poprawę. Jako ...
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Remigiusz Staranowicz

Kowalskiego 10 B/26
16-400 Suwałki

Wspaniały lekarz, profesjonalista w każdym calu. Typowy lekarz z powołania. Zawsze życzliwy i uśmiechnięty. Pomocny w każdej sytuacji. Jest lekarzem nietuzinkowym. Gorąco polecam. Teresa z Gołdapi.

Krzysztof Miśkowiec

Oddział Kliniczny Ortopedii i Rehabilitacji oraz Poradnia Urazowo-Ortopedyczna Szpitala Uniwersyteckiego
31-501 Kraków

W ubiegłym roku los zetknął mnie z leka- rzem profesjonalistą o ujmującym sposobie bycia. Jest nim ortopeda Krzysztof Miśkowiec. Podjął się u mnie operacyjnej korekty wadliwie zrośniętej kości nadgarstka, która dawała szansę na 100 procentową sprawność ręki. Korekta -w pełni udana-była ryzykowna choćby ze względu na mój wiek; mam 65 lat. TEMU doktorowi zawdzięczam, że mam obie pełnosprawne ręce. Dzięki Ci Doktorze.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Tomasz Potaczek

ul. Kolejowa 38
34-400 Nowy Targ

Świetny lekarz! Fachowe podejście! Godny polecenia :) Chodziłam do wielu ortopedów, chirurgów i nie umieli postawić mi właściwej diagnozy, a doktor Potaczek z miejsca postawił dobrą diagnozę i zaczął mnie leczyć. Dzięki niemu mogę dzisiaj śmigać na nartach, łyżwach. Bez obaw o urazy. :)
Opinia dodana przez: Paulina
Trudno mi opisać jak wdzięczna jestem za opiekę. Jedyne co przychodzi mi do głowy to określenie "właściwy człowiek we właściwym miejscu".
Opinia dodana przez: Henia

lekarz Łukasz Terenowski

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Witam,jestem właśnie miesiąc po przeprowadzonej operacji dysektomii L5/S1 oraz stabilizacji miedzytrzonowej ALIF która wykonał Pan Doktor. Opieka przed jak i po operacyjna profesjonalna. Pan Doktor w pełni zrozumialosci wytłumaczył co mnie czeka przed i po operacji,jak całość wyglada. Nie zostawił nigdy bez upewnienia czy wszystko zrozumiałam. Operacja w pełni zakończona powodzeniem. Pan Doktor bez problemu przyjmuję na konsultacje nawet mimo braku miejsca w rejestracji. Chciałbym powiedzieć że z głębi serca ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Konrad Rapalski

Łozowa 90 B/14
61-443 Poznań

swietny lekarz godny polecenia po dzisiejszej wizycie moge stwierdzic ze,sympatyczny i bardzo uprzejmy ,podpowiedział co robic aby reka była sprawna ,polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: ewelina

lekarz Beata Żwańska

SPZOZ Warszawa Ursynów
ulica Zamiany 13
02-786 Warszawa

Pani doktor godna polecenia!!! Jestem bardzo zadowolona z leczenia córki. Zawsze na wizycie otrzymuję informację na temat przebiegu schorzenia dziecka.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Krzysztof Frąckowiak

Ortopeda, Traumatolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Ten lekarz jest godnym pochwały i uznania. Podejście do pacjęta, życzliwość wiedza i profesjonalizm są wzorem do naśladowania. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ma ręce które leczą, jest doktorem Wilczórem XXI wieku. Życzliwość, wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to cechy którymi wyróżnia się doktor Krzysztof Frąckowiak. Bardzo polecam! Sławek
Opinia dodana przez: Sławomir

Marek Stępniewski

Gabinet Lekarski
50-257 Wrocław

Bardzo mily i zyczliwy dla pacjetow znajacy sie dobrze na tym co robi wiecej takich jak p.Marek Stepniewski
Dzięki Pani doktor nasza córka została szybko i wnikliwie zdiagnozowana, co umożliwiło szybką reakcję i zastosowanie nowych sprawdzonych metod. Pani doktor oszczędziła wiele cierpień małej dziewczynce, która bardzo szybko zapomniała o problemach z bioderkami. Gorąco polecam, bo oprócz kompetencji i dużej wiedzy Pani doktor jest życzliwa i pomocna.
Opinia dodana przez: Ewa

Bogusław Rataj

primus medicus

lekarz profesjonalista godny polecenia z fantastycznym podejściem do pacjenta po prostu lekarz który leczy
Opinia dodana przez: jarek

lekarz Michał De Lubicz Jaworowski

ulica Poznańska 8/1U
30-012 Kraków

Pan Doktor jest wyjątkowym lekarzem, idealnym do trudnych przypadków. Uratował mi nogę po całkowitym zerwaniu ścięgna Achillesa. jest osobą pełną pasji i oddania w tym co robi, a przy tym ma fantastyczny kontakt z pacjentem. Reasumując, wielkim szczęściem w nieszczęściu jest trafić w fachowe ręce Pana Doktora. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości, bo my pacjenci potrzebujemy takich wspaniałych lekarzy. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Łukasz Gadzinowski

Centrum Usług Medycznych Choroszkiewicz
Wyspiańskiego 8 D
62-800 Pleszew

Polecam. Chodze regularnie i jestem zadowolona. Punktualność, miła obsługa, sporo czasu dla pacjenta pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Sebastian Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Beluga-Med
ulica Obopólna 4A
30-069 Kraków

Godny polecenia ortopeda .Specjalista w tym co robi,przy ty jest kompetentny i właściwie tłumacz w czym tkwi problem.Pomimo wojskowego podejścia ,ma świetny kontakt z pacjentem wzbudza zaufanie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tak odpowiedzialnej i ciężkiej pracy. WDZIĘCZNA PACJENTKA

lekarz Wojciech Maciejewski

Stomatologia MM dent
ul. Strumykowa 35/lok. U 1
03-138 Warszawa

Z wielką przyjemnością stwierdziłem, że Pan Wojciech Maciejewski jest lekarzem z prawdziwego powołania i co jest super ważne, jest dobrym człowiekiem. Leczeniem jestem w pełni usatysfakcjonowany i jestem niezmiernie wdzięczny. Zbigniew Małowiecki
Opinia dodana przez: Zbigniew Małowiecki
Byłam u Pana Doktora pierwszy raz z urazem ramienia i barku. To bardzo spokojny człowiek, z niesamowitym poczuciem humoru. Logiczny, wszystko świetnie wytłumaczył, poradził, zastosował odpowiednie leczenie. Już na samym początku wizyty skupia się na pacjencie, na jego problemie.Mimo tego, że jest zapracowany znajduje czas aby przekazać pozytywne nastawienie i wsparcie.Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Jadwiga Łukasik
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr Maciej Grzeszkiewicz

dr Maciej Grzeszkiewicz

Ortopeda, USG ortopedyczne

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Warszawa

Naprawdę polecam Pana doktora, profesjonalne podejście do pacjenta mam bardzo ciężki uraz kolana i szczerze żałuję że tak późno do dr Grzeszkiewicza trafiłam bo nareszcie jest jakaś poprawa.
Opinia dodana przez: Sylwia