Lekarze Ortopeda

lek. med. Michał Bieniecki

Artro - Klinika Bieniecki
Sikorskiego 17
10-290 Olsztyn

Witam Panie doktorze! Choć jestem jeszcze w trakcie leczenia,to chciałabym ogromnie podziękować za opiekę,leczenie i to wspaniałe podejście do pacjenta.Moją chorobę bardzo odczuwam fizycznie i psychicznie.Jest to dla mnie ogromną lekcją życia.Jestem pracoholikiem z miłością do pracy fizycznej,im bardziej praca wymaga wysiłku fizycznego tym lepiej.Byłam przekonana że z moją kondycją i dużym temperamentem nigdy mnie to się nie przytrafi.Początkowo odczuwając ból w ramionach zwalałam to na swoje lata ,a ja ...
Opinia dodana przez: Renata Motylewska

Maciej Krzak

NZOZ Klinika Grunwaldzka
ulica Grunwaldzka 325
60-166 Poznań

Nie znam lepszego specjalisty ortopedy. Dziękuję Panie Doktorze za wyleczenie, za cierpliwość do mnie.

dr Wojciech Banach

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"
Łomżyńska 51A
85-865 Bydgoszcz

Pan dr Banach lekarz z powołania. Z szacunkiem i wysoką kulturą podchodzi do każdego pacjenta. Lecze się u Pana Doktora na NFZ a mam wrażenie jakby wizyta byla prywatna. Wspaniały lekarz i wspanialy człowiek. Polecam !!
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Marian Grygiel

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Hm po wizycie u innego doktora PAN Doktor okazał sie zbawieniem , kompleksowa wizyta zdjecie RTG rozmowa , fachowo miło 2 latek nawet nie bał się POLECAM PANA DOKTORA W 100 %

dr n. med. Grzegorz Guzik

Podkarpacki Ośrodek Onkoligiczny w Brzozowie
36-206 Brzozów

Witam wszystkich, którzy potrzebują pomocy z zakresu ortopedii i traumatologii ruchu. Mam 32 lata i jestem po pierwszej operacji wymiany stawu biodrowego - wada wrodzona, niestety po urodzeniu dziecka całkowicie siadły mi biodra. Dwóch wcześniejszych lekarzy odmówiło mi operacji, gdyż bali się bo nie wiedzili co zastaną, ,,otwierajac " mi biodro. Po pierwszej wizycie u Pana Profesora Guzika odzyskałam nadzieję, na normalne funkcjonowanie bez bólu. Zgdzodzilam się na operacje, Pan ...
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 11952, 'name': u'Gorz\xf3w Wielkopolski'} Ortopeda
                                       dr Paweł Bąk

dr Paweł Bąk

Gorzowskie Centrum Medyczne Medi-Raj Sp. z o.o.
Górczyńska 17
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cieszę się, że miałam okazję operować stopy u dr Bąka. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za wysoki profesjonalizm. Dr Bąk jest świetny lekarz, uprzejmą, taktowną i uważną osobą, która bardzo dobrze traktuje pacjentów. Szczerze polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Robert Gulewicz

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor już drugi raz bardzo mi pomógł. Wyśmienity specjalista ( a kilku ortopedów odwiedziłam wcześniej).Szczerze polecam! Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Paweł Jastrzębski

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

świetny fachowiec, ma ogromną wiedzę i doświadczenie, jest bardzo komunikatywny i wiarygodny. Polecam :)
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Stefan Podesek

Sienkiewicza 2
28-100 Busko-Zdrój

Wyjątkowy doktor, z powołania, oddany pacjentom bez względu na wiek w 100%. Moja Mama w wieku 83 lat trafiła do Pana dr.S.Podeska po nieudanej operacji stawu biodrowego, którą miała przeprowadzoną w Kielcach.. Nie mogła nie tylko chodzić ale każdy ruch nogą sprawiał jej ogromny ból.Pan dr.S.Podesek przeprowadził ponownie trudny zabieg operacyjny, po którym wszelkie dolegliwości jej ustąpiły i cieszyła się dobrym samopoczuciem jeszcze wiele lat.Wdzięczność Mamy była dozgonna i jak ...
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika. Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym szpitalem. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

dr Paweł Rozmus

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Polecam. Jestem bardzo zadowolony, szybka i fachowa pomoc lekarska. Pan doktor bardzo kompetentny i szczegółowy. Mogę polecić z pełnym przekonaniem.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Tomasz Zagraba

Szpital Zachodni
Grodzisk Mazowiecki

Lekarz godny polecenia. Miałam okazję leczyć się zarówno prywatnie jak i na Fundusz - za każdym razem cierpliwe podejście do pacjentki w słusznym wieku. Zrozumiałe tłumaczenie choroby i przyjętego toku leczenia.
Opinia dodana przez: Władysława
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       lekarz Marcin Tomaszewski

lekarz Marcin Tomaszewski

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Moje pierwsze spotkanie z Panem Doktorem Marcinem Tomaszewskim jak pewnie większości osób, które trafiają do Pana Doktora, odbyło się 24 godziny po urazie, którego doznałam ( rozległy uraz kolana porwana łąkotka i zerwane krzyżowe). Pierwsze co rzuciło się w oczy i co zarazem ujęło mnie mimo ogromnego szoku w jakim byłam w owym czasie, było to, że lekarz otworzył drzwi od gabinetu, wyszedł po mnie z uśmiechem na twarzy, wziął ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Antoni Widawski

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Dr Antoni Widawski jest skutecznym w leczeniu lekarzem i z zadowoleniem mogę stwierdzić, że dolegliwość z którą wcześniej "walczyłam" prawie rok ustąpiła w wyniku terapii prowadzonej przez z pana doktora. Ponadto atutami dr Widawskiego jest uprzejmość oraz kompleksowość podejścia do choroby i pacjenta, a także tłumaczenie sposobu leczenia. Polecam znajomym i nie tylko :)
Opinia dodana przez: Marta

dr Robert Szymański

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63, Przeźmierowo
62-081 Przeźmierowo

Bardzo dobry specjalista i uprzejmy człowiek. Słucha pacjenta. Dokładnie wszystko tłumaczy. Odpowiada na ew. pytania. Nie spieszy się. Dodam, że byłem na wizycie refundowanej NFZ. Polacam!
Opinia dodana przez: Daniel
Wspaniały człowiek i znakomity lekarz - z powołania, pomógł mi wiele razy. Serdeczny, ciepły, troskliwy i bardzo mądry. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Mariusz
Fantastyczny lekarz. Atawistycznie nie lubię medycyny ale przy doktorze Wielopolskim mógłbym zostać prymusem wsród studentów tego kierunku nauki.. Polecam każdemu kto poszukuje pomocy ortopedycznej tego lekarza . Wszystkie moje wizyty u Doktora Aleksandra Wielopolskiego gwarantowały pewność , że postawiona diagnoza będzie prawidłowa a podjęte leczenie przeprowadzone w sposób optymalny dla pacjenta . Prawdziwy, godny polecenia, fachowiec.
Opinia dodana przez: SB

Paweł Wojtyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Warszawa

Pan Dr Paweł Wojtyński to specjalista najwyższej klasy. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta pozwala czuć się osobie potrzebującej jego pomocy bardzo bezpiecznie. Jego niekwestionowana wiedza, zaangażowanie i empatia dla drugiej osoby budzi ogromny szacunek. To wspaniały i bardzo skromny człowiek. Jestem wdzięczna losowi za to, że trafiłam w ręce tego lekarza ponieważ nadal ma to bezpośredni wpływ na jakość mojego życia.
Opinia dodana przez: Edyta

dr n. med. Paweł Garncarek

GABINET DERMATOLOGICZNY ANNA NIEWINOWSKA-LASSOTA nI
Al.Kościuszki 98 m.9
Łódź

UWAŻAM PANA DOKTORA PAWŁA GARNCARKA ZA JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH LEKARZY ORTOPEDÓW POLSCE! W kwietniu 2011r. przeszedłem w Szpitalu MSWiA w Łodzi zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w kolanie. Zabieg był bardzo skomplikowany. Miałem tak uszkodzony staw kolanowy, że nadawał się tylko do wstawienia protezy. 12 lat temu podczas gry w piłkę zerwałem wiązadła i jako młody chłopak tę sprawę zaniedbałem. Wcześniej wielu ortopedów nie tylko z województwa łódzkiego, ale i z ...