Lekarze Ortopeda

Byłam bardzo zadowolona. Lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, dokładnie tłumacząc, skąd są moje dolegliwości i co robić, żeby ich nie mieć. Nie zapisał mi żadnych tabletek mówiąc, że w ortopedii nie leczy się tabletkami.

Reda Elkader

Gabinet lekarski
Bełchatów

Lekarz , który poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi , dwukrotnie wykonywał mi artroskopie , zawsze można liczyć na Jego pomoc ,nie tylko w godzinach pracy , rzeczowy a przy tym życzliwy ludziom.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Nowocień

Sienkiewicza
41-800 Zabrze

Pan doktor przemiły i bardzo kompetentny. Wytłumaczył mi szczegółowo proces leczenia tak, aby wszystko było dla mnie zrozumiałe. Z całą pewnością polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

Marta Karpik

USK w Białymstoku
15-276 Białystok

Polecam wszystkim . Prawdziwy lekarz Daję ocenę bardzo dobrą, tylko dlatego, że nie ma celującej Gdyby każdy taki był służba zdrowia wyglądałaby inaczej.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Grzegorz Wrzask

Kalinowa 58
44-100 Gliwice

Witam, mam 56 lat i nie spotkałem takiego lekarza z powołania. Przemiły człowiek i pomoże każdemu kto do niego się zglosi. Jeżeli nie jest w stanie pomóc to pokieruje do innego dobrego lekarza. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Wojciech Satora

Matejki 3
32-400 Myślenice

Lekarz kompetentny nie lekceważący problemu. Gdy raz miałam kontuzję nogi nie odesłał mnie z niczym tylko zrobił co należy aby poprawić mi stan zdrowia. Chciałam bardzo podziękować panu doktorowi zwłaszcza że jego poprzednicy spaprali sprawę. Polecam lekarza !
Opinia dodana przez: Jola

Jacek Hermanson

N.Z.O.Z. Allmed
Piekary Śląskie

Serdeczne wyrazy podziękowania za leczenie i trafna diagnozę.Panie Doktorze jest Pan wspaniałym lekarzem- zawsze uśmiechnięty,pomocny.Dziękuję bardzo i zycze Panu dużo zdrowia ,opieki Matki Bożej.

lekarz Marek Libura

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125
30-053 Kraków

Witam! Mam ponad 30 lat  Od 3 lat borykałam się z moim stawem biodrowym. Najbardziej doskwierało mi ograniczenie ruchu w jego obrębie. Wybrałam się na wizytę do najlepszego lekarza na świecie Doktora Marka Libry. Przyjmuje w Krakowie na ul. Krowoderskiej lub w Skawinie. Jest ordynatorem na oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krakowie na ul. Galla. Prawdziwy profesjonalista, indywidualne podejście do pacjenta, lekarz jakich mało, ...
Opinia dodana przez: angelaaa

lekarz Sulaiman Kraiz

Bukowska 61
60-567 Poznań

Wspaniały czlowiek lekarz z powołania. Wizyta,diagnoza leczenie na wysokim poziomie skuteczne leczenie. Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wizyty u Pana doktora ortopedy.!!!

dr n. med. Paweł Skowronek

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Paweł Skowronek – Ortopeda Kraków
Kielecka 2
31-526 Kraków

Dziekuje Panie Doktorze za operacje i opieke pooperacyjna. Kazdemy polecam oddac sie w rece Pana Doktora Skowronka. Jest fachowcem i bardzo mila osoba co bardzo stymuluje do wracania do sprawnosci. Potwierdzam ze zabieg wykonany Metoda Miss DAA r zeczywiscie pozwala po 2 tygodniach od operacji chodzic bez kuli , jezdzic na rowerku stacjonarmy i prowadzic samochod. Oczywiscie nalezy zachowac szczegolna ostroznosc. . Podkreslam ze dr Pawel Skowronek jest prekursorem tej ...

lekarz Piotr Misiak

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Dobry specjalista. ma świetne podejscie do pacjenta. Polacam wszystkim szukajacym ortopedy
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Grzegorz Morawski

Ortopeda, Traumatolog

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest czwartym ortopedą, do którego trafiłam z ogromnym bólem nogi. Bardzo mi pomógł. wyjaśnił przyczynę i zajął się moimi dolegliwościami natychmiast. Wytłumaczył sposób dalszego leczenia uprzejmie i zrozumiale. Polecam Pana Doktora wszystkim cierpiącym.
Opinia dodana przez: Alicja
Gdy kilka lat temu, zaczęły się u mnie nieznośne bóle kręgosłupa i problemy z chodzeniem, jeden z lekarzy skierował mnie właśnie do szpitala w którym pracuje Pan Jastrzębski. Mimo że nie znalazłam opinii w internecie o tym Panu, a szpital znajdował się prawie 100km od mojej miejscowości, poddałam się operacji. Dziś, mogę z czystym sumienie powiedzieć że to najlepszy lekarz w swoim fachu! Stosuje nowoczesne i skuteczne metody, niepraktykowane przez ...
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Tomasz Maciejewski

Szpital Uniwersytecki nr 1
ul. M.sklodowskij-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Polecam, dobry lekarz, godny polecenia. Przyjal mojego synka bez zadnych problemow I nawet nie kazal w kolejce czekac.
Opinia dodana przez: kasia
Lekarz godny polecenia, pojawiłem się u Pana doktora z bólem kolana, po badaniu i wykonanych testach, dokładnie opisał i wytłumaczył co mi doskwiera, jego diagnoza zgadzała się z wynikiem badania RM z którym się później zapoznał. Doktor zoperował mi uszkodzoną łąkotkę, po ok 6 miesiącach wróciłem do pełnej sprawności, a jestem osobą bardzo aktywną, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Polecam doktora z czystym sumieniem, przede wszystkim rzetelne i bardzo profesjonalne podejście ...
Opinia dodana przez: Dawid

dr Dagmara Nosek-Szecówka

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wielokrotnie i skutecznie Pani Doktor pomogła mnie i członkom mojej rodziny , lekarz godny polecenia .

lekarz Maciej Romanowski

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Miałam kontuzję kolana, bardzo bolesna. Trafiłam do Pana doktora Romanowskiego i nie żałuję, zlecił przeswietlenie i rezonans, dokładnie poinformował, co należy zrobić, wdrożył leczenie, pokazał, jak mam ćwiczyć w domu aby efekty leczenia utrzymaly się jak najdłużej, zlecił wizyty kontrolne, a wszystko na NFZ.

lekarz Andrzej Szczęśniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SPECJALMED
32-412 Wiśniowa

Bardzo dobry lekarz godny polecenia uprzemy i z podejściem profesjonalnym do pacjenta sama skorzystałam z polecenia i miałam operacje na cieśnie nadgarstka blizny nie widać ból przeszedł A sama atmosfera przy zabiegu z miłą atmosferą bez stresu choć bardzo się bałam ,konsultacje też wyczerpujące i zrozumiałe dla zwykłego pacjenta jeszcze raz polecam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marek Papierniak

Centrum Medyczne Promed
ulica Laskowska 4A
32-329 Bolesław

Świetny specjalista, miły, rzeczowy, tłumaczy co z czym się "je", bada tak jak powinien i co najważniejsze umie słuchać pacjenta.
Opinia dodana przez: Animek

lekarz Olgierd Strzelecki

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Miałam skomplikowane złamanie bliższej nasady kości ramiennej. Doktor Strzelecki bardzo dobrze przeprowadził operację. Dzięki temu dzisiaj ruszam ręką. Gdyby mi nie pomógł, byłabym niepełnosprawna. Jestem bardzo wdzięczna, bo operacja się udała.