Lekarze Ortopeda

Ortopeda, Traumatolog

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Na kolana! Tylko dr Ziółkowski! Doskonały diagnosta, chirurg i lekarz , na zastrzyki teraz chodzę dla miłego kontaktu z Panem Doktorem
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Zbigniew Apanowicz

Chirurgia Jednego Dnia Tomasz Ebert, Szymon Zachara spółka jawna
ul. Edwarda Borowskiego 2A-3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Byłam u pana doktora z dzieckiem w poradni preluksacyjnej, wizyta w ramach NFZ, i powiem że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, po tym jak nasłuchałam się opowieści znajomych jak to niektórzy ortopedzi "burczą" na młode matki. Pan bardzo miły, wyjaśnił wszystko z anielską cierpliwością, odpowiedział na pytania, badanie przeprowadził bardzo delikatnie, maleństwo zadowolone, nawet nie pisnęła, żadnych negatywnych przeżyć. Naprawdę serdecznie polecam i życzę żeby każdy lekarz miał takie podejście do ...
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Bartosz Kujawa

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Nie radzę skręcać sobie kostek, ale jeśli już polecam udać się do Pana Bartosza :) W zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć kontuzje i jak się z nimi obchodzić.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mateusz Trzeciak

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny
600
36-060 Rudna Mała

Lekarz jakich malo mlody zdolny sumjenny uczciwy wzgledem pacjetow dba o swoich pacjetow odwjedza po zabjegach rozmawja jest wspanjalym lekarzem z pozadnym podejscjem
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Ortopeda
                                       lek. med. Andrzej Świnarski

lek. med. Andrzej Świnarski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek a przede wszystkim posiada perfekcyjne podejście do pracy i da się to zauważyć. Naprawdę rewelacyjny SPECJALISTA .
Opinia dodana przez: Pacjentka
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Piotr Baryła-Urban

lekarz Piotr Baryła-Urban

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Lekarz fantastycznie odpowiadał na pytania i wytłumaczył wszystko to co potrzebowaliśmy. Wszystkim polecam tego lekarza. Uprzejmy, odpowiada na pytania, rozmawia bez pretensji "po co tu jesteś". Większość specjalistów może brać z niego przykład.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej
Z kolanami jak najbardziej do niego.trafia analizuje.cierpliwy.mogę z czystym sumieniem go polecić.jestem w trakcie leczenia ,ale efekty SA bardzo duże.
Opinia dodana przez: kinga

dr Mariusz Chomicki

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Pan Doktor ma świetne podejście do dzieci i co najważniejsze do rodziców. Martwiliśmy się o stopy synka, doktor nam wszystko wytłumaczył, zalecił odpowiednie ćwiczenia. Polecamy z czystym sumieniem.

lekarz Beata Majchrzak

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Witam. Jestem bardzo szczęśliwa, bo dzięki pani doktor chodzę, nikt nie chciał mi pomóc. Bardzo jestem wdzięczna pani doktor Majchrzak, będę mogła normalnie żyć. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Beatka

lek. med. Wiesław Łoba

przychodnia Bełchatów
Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

Bardzo dobry i kompetentny lekarz... wykrył że mam uszkodzony kręg po nie udanych próbach leczenia lekarzy w Medicover (Warszawa) pół roku zmarnowałam na leczenie tam. A tu od razu dowiedziałam się co mi jest. ;)
Opinia dodana przez: Blanka

lekarz Magdalena Mader

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

ulica Korczaka 1d/49
58-400 Kamienna Góra

Super specjalista. Zawsze otwarta i gotowa pomóc. Zostałem fachowo zdiagnozowany a następnie przeprowadzony skutecznie operację rewizyjną biodra w Czadrowie [po której czuję się świetnie. Dziękuję i polecam Panią doktor
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr Ewa Zalewska

MEDICINA
Kraków

Przemila, wyjatkowo cierpliwa lekarka, taka jak dla dziecka powinna byc. Na razie korygujemy nasze wady, nie sa powazne ale jednak wymagaja korekty. ziobaczymy jak nam pojdzioe leczenie pod okiem pani dr. Na razie wzbudza zaufanie

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sportowy, Lekarz sądowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

lekarz Maciej Wróblewski

ulica Twardowskiego 59
30-346 Kraków

Operował mi cieśń nadgarstka. Spokój oraz podejście do pacjenta bardzo dobrze wpływa na samopoczucie w trakcie zabiegu. Kompetentny, uprzejmy, bardzo dobry lekarz. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: tpd

dr n. med. Artur Oberc

Gabinet Prywatny w Krakowie
Kosocicka 6/3
Kraków

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca. Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Miron Sowa

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Lekarz poświęca dużo czasu na badanie i wytłumaczenie przebiegu zabiegu i późniejszej rehabilitacji. Lekarz godny polecenia.

Tomasz Gąsior

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H
30-644 Kraków

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Dzięki niemu byłam w stanie pójść na Sylwestra choć 30.12 złamałam wyrostek kręgosłupa. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył co mi jest, co mam robić, jak zażywać leki żeby w miarę normalnie chodzić. Poza tym był bardzo wyrozumiały, nawet wtedy, kiedy zbytnio nie chciałam się poddać badaniu, bo każdy ruch sprawiał ból. Trudno oceniać mnie kompetencje lekarza, ponieważ miałam z nim kontakt tylko na izbie przyjęć, ale ...
Opinia dodana przez: Asenata

lekarz Piotr Ratułowski

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
ulica Ciągłówka 9
34-500 Zakopane

Bardzo dobry ortopeda. Profesjonalista. Konkretny i miły. Fachowiec w swoim fachu. Lekarz z powołania. Polecam
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Daniel Pyrka

Gabinet dr n. med. Daniel Pyrka
Bohaterów Westerplatte 18a
Krosno

Pragnę podziękować dr. n.m.Daniel Pyrka za pomyślnie przeprowadzoną operację tj. wstawienie implantów kręgosłupa. Kompetentny z wielkim sercem, wiedzą zaangażowaniem do pacjenta , złote ręce polecam pacjent Adam Radaczyński
Opinia dodana przez: Adam Radaczyński