Lekarze Pediatra

Riad Hajdar

Neonatolog, Pediatra

21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz, przemiły człowiek.Od lat leczy dzieci w mojej rodzinie. Odkąd mam swoje dzieci również do Niego chodzę. Mam do Niego ogromne zaufanie i tylko po wizycie u Niego jestem spokojna o zdrowie swoich dzieci :-) Ma wspaniałe podejście do dzieci i rodziców także :-) Wytłumaczy wszystko o co się zapytam, jeśli chodzi o poświęcony czas uważam ze jest adekwatny do dolegliwości dziecka-jeśli kontrola jest krócej jak się pójdzie ...
Opinia dodana przez: Magda

Ewa Stanisławska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kurowice
95-006 Łódź

Dobry,sympatyczny lekarz. Nie przesadza z serwowaniem antybiotyków ale gdy potrzeba to też się przed nimi przesadnie nie wzbrania. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: mariusz

lekarz Artur Winiarczyk

Kardiolog, Pediatra

Zawiszy Czarnego 20a
37-700 Przemyśl

Miły i jak narazie nigdy nie wystawił błędnej diagnozy a mamy 3 dzieci. Wizyty zawsze na konkretna godzinę. Posiada usg w gabinecie.

lekarz Beata Kociuba

Szklarska Poręba

Polecam!!! Posiada wiedzę, jest na bieżąco z medycyną, konkretna, miła, dzieci ją uwielbiają! Zawsze odpowie na każde pytanie. Kieruje do specjalistów jeżeli uzna że jest to konieczne. Mam do niej całkowite zaufanie leczy mój największy SKARB!!!!

lekarz Marzanna Stupieńko

Neonatolog, Pediatra

Witosa 7 lok. 139
69-200 Sulęcin

Bardzo miła i przyjazna Pani Doktor. Świetne podejście do malucha . Polecam z całego serca Dobry lekarz,wszystko spokojnie tłumaczy 🙂
Opinia dodana przez: Katarzyna

Elżbieta Bartol-Podskarbi

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ
63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

lekarz Małgorzata Skrobirando

Centra Medyczne MEDYCEUSZ-Sporna
Sporna 83
91-708 Łódź

Ciepła i kompetentna . Trafne diagnozy, rozsądnie zalecane leki. Opinia na podstawi wieloletniej opieki nad moim synem.

dr Piotr Kędziora

poradnia
Sporna 71/73
91-738 Łódź

Rzeczowy, życzliwy, kompetentny z poczuciem humoru, cierpliwy polecam dr Kędziorę do zobaczenia. 💐🌷🌹
Opinia dodana przez: Emilia
bardzo dobra Pani doktor! z świetnym podejściem do dzieci!
Opinia dodana przez: Martyna010290
Bardzo kompetentna, uprzejma, z dobrym podejściem do dzieci pani dr. Wszystko wytłumaczy, wysłucha. Polecam bardzo!!!
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Ewa Pełka

Tarnowskie Góry

Wizyta u pani doktor nie trwa 5 minut jak u innego lekarza. Nigdy się nie spieszy, zawsze ma czas dla pacjenta. Bardzo dokładnie bada, lubi dzieci, nawet jak są niegrzeczne/nadpobudliwe nie przeszkadza jej to, i to że biegają po gabinecie i wszystkiego dotykają. Dobrze tłumaczy, doradzi, pomoże wybrać specjalistę, zna się na innych chorobach, które nie są jej specjalnością. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Anja

dr Małgorzata Ciałowicz-Szafarczyk

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej "MARIA-MED"
Rybnicka 28
43-190 Mikołów

W końcu właściwy lekarz w naszej przychodni. Młoda doświadczona z nowoczesnym podejściem do pacjenta. Korzystałam z wizyty publicznej jak i prywatnej. Polecam w 100 %. Jedyny minus jest taki że w poradni są dwie Panie Doktor i niestety ale jedna krzywo patrzy na drugą a my mamy mamy problem bo jak moje dziecko choruje to nie czekam na moją lekarkę tylko jak najszybciej chce się dostać do lekarza

dr Andrzej Święcicki

irydolog
ul.Chociszewskiego 25/1
Poznań

Byłam z dzieckiem u wielu lekarzy, ale Pan dr Święcicki to pierwszy lekarz, który słucha. Jest bardzo uważny, cierpliwy. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Uspokaja. A metody leczenia są naprawdę zadziwiająco skuteczne. Nie mogę więc zrozumieć, dlaczego homeopatia ma tylu przeciwników.Pan Doktor codziennie ma dyżury telefoniczne. W czasie choroby dziecka Pan Doktor jest w stałym kontakcie. To naprawdę niespotykane i bezcenne. Jestem mu ogromnie wdzięczna

dr n. med. Anna Wakulińska

Onkolog, Pediatra

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
04-730 Warszawa

Polecam Panią Doktor każdemu. Dokładnie zebrany wywiad i bardzo sprawne zbadanie CAŁEGO dziecka pozwoliły na postawienie diagnozy. Wreszcie. Bo tyłu już lekarzy odwiedziłam. I nareszcie leczenie przynosi efekt
Opinia dodana przez: Mama Kamilka

Małgorzata Makiełło

Lekarz rodzinny, Pediatra

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"
40-129 Katowice

chodziłem jako dziecko, i teraz chodzę jako dorosły :) najlepsza i najbardziej kompetentna pani Doktor z jaką kiedykolwiek miałem przyjemność ;)
Opinia dodana przez: Adam

dr Joanna Żytyńska-Daniluk

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Pani doktor od kilku lat dba o zdrowie mojej córki. Mieszkamy na mokotowie i chodzimy do przychodni Medic House. Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta, co u pediatry jest bardzo istotne. Przez wszystkie choroby przeprowadziła moją córkę bardzo poprawnie. Dziekuję
Opinia dodana przez: Maciej Gostomski

lekarz Agnieszka Federowicz-Lewandowska

Pulmonolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Serdecznie polecam Panią doktor! Pani doktor niezwykle cierpliwa, nawet w stosunku do dziecka, które nie zawsze chce współpracować. Naprawdę ma wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo ciepła, miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wszystko zawsze wytłumaczy i odpowie na każde pytanie rodzica. Zawsze na wizycie poświęci tyle czasu ile potrzeba. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia!!! Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Mama Mai

lekarz Agata Gidzgier

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Rewelacyjny lekarz, który bez pośpiechu wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Pani doktor z maksimum empatii, wzbudza zaufanie również u dzieci. Z całego serca polecamy. Rodzice Filipa
Opinia dodana przez: K&R

lekarz Alicja Bednarz

Zawale 30 lok. 1a
32-830 Wojnicz

Pani Doktor Alicja Bednarz godna polecenia. Miła i co najważniejsze kompetentna. Fachowa pomoc. Wszystko dokładnie wyjaśnia, przeznacza na pacjenta tyle czasu ile potrzeba. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Zleca tyle badań aby uzyskać diagnozę. Mój tata na oddziale przebywał 3 tygodnie. Kontakt tel z rodziną zawsze, nawet oddzwaniała gdy nie mogła rozmawiać. Co tu dużo mówić... właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam z całego serca :)Z profesjonalnym podejściem w którym ...
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Renata Wyrzykowska-Grzebała

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Moje dzieci mają 20 lat i 16 ale nadal leczą się u Pani doktor Renaty Grzebały . A leczone są od ich narodzin . To wspaniały lekarz polecam na 100 procent