Lekarze Pediatra

lekarz Renata Wyrzykowska-Grzebała

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Moje dzieci mają 20 lat i 16 ale nadal leczą się u Pani doktor Renaty Grzebały . A leczone są od ich narodzin . To wspaniały lekarz polecam na 100 procent

lekarz Małgorzata Musiałowicz

Zawodzie 7 lok. 23
31-232 Kraków

Lekarz pełen wiedzy, poświęcenia , ale i ostrożności w podejmowanych decyzjach. Centrum uwagi to pacjent (dziecko) , jego potrzeby i indywidualne cechy, zarówno w doborze leczenia , jak i sposobie badania.Rodzice również odnajdują spokój i poczucie bezpieczeństwa dzięki sercu,zaangażowaniu, wiedzy i odpowiedzialności Pani Doktor, zwłaszcza gdy sytuacja jest bardzo trudna. Dziękujemy za każdy dzień.

lekarz Wanda Bosak

Przychodnia Specjalistyczna
Mickiewicza 5
38-200 Jasło

dobra lekarka :) bardzo lubię do niej chodzić, miła uprzejma i wgl :)

lekarz Ewa Głuszczak

Neonatolog, Pediatra

Armatorów 9
81-843 Gdynia

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

lekarz Elżbieta Kędzierska-Nejc

Widok 102 lok. 36
62-800 Kalisz

Uwazam ze jest to jeden z lepszych lekarzy pediatrow. Polecam:)

lekarz Janina Krajewska

Wałowa 2 lok. 8
72-300 Gryfice

Cudowna kobieta!!! Przyjmowała nas kilkakrotnie w szpitalu, opiekowała się naszym synkiem jak swoim. Informowała nas o wszelkich poczynaniach wobec synka,wynikach badań i reakcjach na leki jakie przepisywała.Będziemy zawsze wdzięczni za to,że robiła wszystko by nasz jeszcze w tedy niemowlaczek wyzdrowiał,modliła się nawet razem z nami by mu kikut pępowinowy odpadł:)))) pozdrawiamy i DZIĘKUJEMY
Opinia dodana przez: rodzice Krzysia

lekarz Waldemar Krajewski

Kopernika 1a
59-700 Bolesławiec

Mieliśmy dzisiaj skierowanie do szpitala z 7 tygodniowym dzieckiem z podejrzeniem szmerów w górnych drogach oddechowych co stwierdził pediatra pierwszego kontaktu . Udaliśmy się do szpitala w Lubinie gdzie zastaliśmy bardzo niemiłą lekarz pediatrę , którą najbardziej interesowało jakiej firmy podajemy mleko modifikowane , bo żona niestety nie karmi piersią (na ścianie była wielka reklama Bebiko ). Wyszliśmy w nerwach z tej komercyjnej już kliniki . Udaliśmy się do Bolesławca ...
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Ewa Januszewska

Alergolog, Pediatra

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
59-300 Lubin

Przez pewien okres czasu leczyłam się u Pani Doktor na alergię, jeszcze za czasów, gdy pracowała w Legnicy przy ul. Okrzei. Niewiele pamiętam, bo byłam mała, ale moja mama bardzo ubolewała, gdy Pani Januszewska odeszła do Lubina... Złota kobieta! Zawsze odpowiadała na każde pytania, wspierała, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Naprawdę z czystym sercem mogę powiedzieć: więcej takich lekarzy jak Pani Doktor :)

lekarz Wanda Baran

Lekarz rodzinny, Pediatra

zdrowe serce
kraszewskiego 24
Jarosław

Doktor przez duże D, polecam z całego serca!

lekarz Ewa Migas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SANO-MED"
Partyzantów 4
32-120 Nowe Brzesko

polecam Panią dokktor wszystkim rodzicą i maluchom

dr hab. n. med. Jacek Rudnicki

Neonatolog, Pediatra

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2

super. uratowal naszego maluszka w szpitalu

lekarz Jarosław Kępczyński

OMEGA
ul. Jasna 7
09-400 Płock

Świtny lekarz. Podoba mi się to, że nie przepisuje niepotrzbnie antybiotyków dziecku, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu, rodzicom tłumaczy wszystko o chorobie, wyjaśnia dlaczego stosuje takie a nie inne metody leczenia, ma ogromną cierpliwość! Mam do niego pełne zaufanie! Szkoda tylko, że prywatnie nie przyjmuje, ale pracując w kilku przychodniach i w szpitalu raczej nie mozna znaleźć na to czasu. Za to udziela porady przez telefon! POLECAM GORĄCO wszystkim dziciom ...

lekarz Andrzej Indyka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Poznańska 1
64-530 Kaźmierz

WSpaniały człowiek, ale odszedł od nas. Niech spoczywa w spokoju.
przemiła osoba bardzo ciepła i życzliwa uważam najlepszy pediatra w Zamościu pod względem kultury osobistej jak i kompetencji uratowała życie naszemu synkowi
Dołączam się do w/w opinii. Znam Panią Doktor z dawnych lat i podtrzymuję, że jest miła i kompetentna. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karol Senenko

Magdalena Niezbecka

Róża
62-400 Słupca

Rewelacyjna pani doktor! Zawsze służy pomocą, miła, kompetentna i co tu więcej gadać- ZNA SIĘ NA RZECZY!!! Zawsze trafnie zdiagnozuje małych pacjentów co jest niezwykle trudne. Jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Rodzic

lekarz ElŻbieta Toborek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

wspaniała Pani doktor naprawde polecam nie warto chodzic do obleganych lekarzy ktorzy tylko ida na ilosc przebadanych dzieci a nie na jakosc badania.pani doktor nie zalezy na ilosci pacjentow tylko na wyleczeniu dlatego pracuje w przychodni a nie ma wlasnego gabinetu ale jesli trzeba przyjedzie i pomoze zawsze dokladnie zbada nie przepisuje od razu antybiotykow i wszystko wyjasni bardzo dokladnie .polecam polecam
Pani Doktor jest również lekarzem rodzinnym, więc spokojnie Jej opiece może się poddać cała familia. Kompetentna, empatyczna, dokładna, znakomity diagnosta w przypadku wątpliwości kierująca na niezbędne badania czy konsultacje do specjalistów. Po prostu najlepsza!
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Małgorzata Rusek-Zychma

Klinika Ogólnopediatryczna
Zabrze

Lekarz warty polecenia leczy moje dzieci już od kilku lat mam pełne zaufanie nigdy nas nie zawiodła oddany lekarz z ogromnym doświadczeniem i intuicją

lekarz Monika Mrajca

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Bardzo miła, kompetentna, uprzejma bardzo dobre podejście do dzieci oraz do rodziców, którzy zamęczają pytaniami i wątpliwościami z dr gogola... Cechuje ją duża kultura osobista oraz emanuje dobrem. LEKARZ Z POWOŁANIA...