Lekarze Pediatra

lekarz Ewa Tomasik

działdowska
Warszawa

Dawno nie spotkałam się z takim podejściem do dziecka i to na NFZ?!. Jestem bardzo zadowolona. Czuje się że lekarz z powołania. Poświęcony czas 100%, przebadana, zaopiekowana.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Miłosz Lechowicz

Szpital Powiatowy
Wołomin

Polecam tego lekarza!! Jest zaangażowany, zainteresowany dzieckiem, nie liczy czasu, tłumaczy zarówno chorobę jak i metody leczenia. Nie traktuje pacjentów automatycznie, ze wszyscy po kolei wychodzą z tymi samymi lekami, bada naprawdę!!! Żałuje, ze tak rzadko przyjmuje w Warszawie.

dr Kzimierz Antonowicz

66-300 Międzyrzecz

to prawda nie ważne czy to dzień czy noc a nawet święto ważne zdrowie dziecka pomógł nam nie raz gdy zawiedli lekarze rodzinni w przychodni

Dorota Radtke

Gabinet Pediatryczny
11-100 Lidzbark Warmiński

Wspaniała... Miałam ogromne zaufanie do Pani Doktor. Zawsze celna diagnoza i odpowiednie skuteczne leczenie. Człowiek był spokojny. Nigdy nie było problemów ze skierowaniami na badania. Pani Doktor często sama je proponowała i wysyłała do laboratorium. Bardzo sympatyczna, z fajnym podejściem do dzieci i ich problemów. Teraz, gdy się przeprowadziłam bardzo ciezko mi znalezc drugiego takiego lekarza. Bo o takich specjalistów bardzo trudno...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Barbara Adamus-Proszowska

Naftowa 69a lok. 5
41-200 Sosnowiec

Jest wspaniałym lekarzem, zodpowiednim podejściem do dziecka, które jest tak ważne dla małego pacjenta. Jest to lekarz który nie stosuje od tak Antybiotyku, tylko leczy lekami i syropami które nie szkodzą dziecku i nie osłabiają organizmu. Bardzo profesjonalna lekarka prowadzi moje bliżnieta już 4 lata. Od maleńkiego kiedy to na pogodowiu nie otrzymałam wystarczającej pomocy. POLECAM GORĄCO

lekarz Maria Czyżycka

Buczka 37
33-100 Tarnów

Miła, kompetentna pani doktor, tłumaczy spokojnie, bada dokładnie. Super podejście do dzieci i rodziców.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Barbara Willak

Mickiewicza 33/1
58-310 Szczawno-Zdrój

Moja córka ma 23lata.Tylko rodzice którym dziecko umiera na rękach rozumieją koszmar i bezgraniczną niemoc.P.Doktor pojawiła się w naszym życiu w trakcie poszukiwań pomocy w walce o zdrowie mojego dziecka..Jest cudownym lekarzem i człowiekiem.Pomogła nam przejść przez najtrudniejszy czas w życiu.Moja córka jest ogólnie zdrowa i cieszy się życiem.Wierzę,ze zawdzięczamy to właśnie P.Doktor i jej wiedzy.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.POLECAM WSZYSTKIM MAMOM KTÓRE DRŻĄ O SWOJE POCIECHY. Aurelia Urbańska

dr n. med. Wojciech Duchiński

Neonatolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124
02-952 Warszawa

Bardzo dobry pediatra ! Ma super podejście do dzieci, jak i do rodziców :)

lekarz Tadeusz Błażewicz

Pulmonolog, Pediatra

Żeromskiego 8a lok. 21
19-500 Gołdap

Lekarz godny polecenia,bardzo uprzejmy leczy moją 3 dzieci i nie żałuję że są u niego zapisane.Zawsze ma czas by wysłuchać Polecam:-)

lekarz Barbara Leonowicz

Warmińska 25 lok. 12
11-100 Lidzbark Warmiński

Najlepszy lekarz pod sloncem!!! polecam kazdemu, kto ma dzieciatko!! Pani Basi zalezy na dobru dziecka, a nie na pieniadzach, zawsze pomoze, wytlumaczy! ZUCH kobieta!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Katarzyna Szkiłłądź

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Pani Doktor jest rewelacyjna Polecam wszystkim mama!!!!
Opinia dodana przez: gabi07

lekarz Jan Tesla

Boguckiego 6
01-502 Warszawa

Leczę się u dr Tesli od wielu lat. Praktycznie zawsze wybierał leczenie mało inwazyjne, co uchroniło mój organizm przed obniżeniem odporności.Jest bardzo uprzejmy oraz zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów. Moim zdaniem lekarz najlepszy z najlepszych!
Doskonały pediatra! Rzeczowo, fachowo podchodzi do problemu. NA dodatek prawdziwy gentelman jakich mało! Szarmancki

lekarz Barbara Fułek

Kwiatowa 40
Ząbkowice Śląskie

Pani doktor bardzo kompetentna!!! Po wielkich zaniedbaniach ze strony poprzedniego ośrodka zdrowia( zareklamuję - "ZDROWIE" Ząbkowice Śl.-dkr.Antas, dkr.Tunik..., po wizycie w szpitalu na wycięciu trzeciego migdała przerośniętego tak, że dziecko zatrzymywało oddech w nocy! Po 3 w roku zapaleniach oskrzeli i zatok! po wizycie pod koniec MAJa z córka w szpitalu z tak złym CRP że dożylnie antybiotyki brała - wczesniej leczona przez dkr.Antas i Tunik syropkami! zdecydowałam sie wkoncu ...

lekarz Jerzy Maćkiewicz

Bazarowa 9
Łódź

Świetne podejscie do dzieci i spanikowanyh rodzicow. Dziecko wita z usmiechem, a rodzicom wszystko cierpliwie tlumaczy. Polecam!
Pani Doktor wspaniala fantastyczne podejście do dzieci. Dyspozycyjna nawet w święta nie lekceważy problemu trafnie stawia diagnozy. Podaje antybiotyk tylko gdy jest on niezbędny. Koszt wizyty zadowalajacy:)

lekarz Agnieszka Zubrzycka

Internista, Pediatra

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność i szczerą radość z usług Pani doktor Agnieszki Zubrzyckiej, która zajęła się badaniem moich dwóch synków. Jej profesjonalizm, empatia i troskliwe podejście do pacjentów są niesamowite. Pani doktor Zubrzycka nie tylko wykazała się głęboką wiedzą medyczną, ale również okazała się być niezwykle życzliwą i ciepłą osobą. Jej umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi sprawiła, że nawet mój bardziej nieśmiały syn czuł się komfortowo i zaufał lekarzowi. ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Anna Klamut-Paduch

Al.Krasnicka
Lublin

Doskonały lekarz i człowiek. Lekarz, dla którego naprawdę ważny jest pacjent. Zawsze znajduje czas na dokładną analizę przypadku.
Opinia dodana przez: an

lekarz Małgorzata Chudobiecka

Os. Winiary 48/6
60-665 Poznań

Pani doktor prowadzi wszystkie moje dzieci, jest niezwykle troskliwa i bardzo dokładnie przeprowadza badania. Zawsze mogę zadać pytanie i nie zostanę bez odpowiedzi. Rozwiewa moje wątpliwości i w razie niepokoju zleca badania dodatkowe. Zna każde dziecko, nawet jak często nie choruje. Super lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta!!!

Małgorzata Kucharska

Internista, Pediatra

Enel-Med
Wrocław

Wspaniały lekarz który nie zbywa pacjęta tylko szuka przyczyny choroby i ją leczy! Oby było więcej takich lekarzy jak pani doktor!