Lekarze Pediatra

dr n. med. Agnieszka Bujnowska

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

Gorąco polecam Panią Doktor Agnieszkę Bujnowską. Bardzo dobry lekarz,wspaniały człowiek. Podejście do małego pacjenta cudowne. Diagnoza i leki zawsze trafione. Jesteśmy pod opieką Pani Doktor już 11 lat. Wszystkim serdecznie polecamy Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Martyna

dr Hanna Pieklik

Szeligowskiego 6 lok. 36
62-510 Konin

świetny lekarz, profesjonalistka, duża kultura osobista. Dzieci to nasze skarby więc tylko takiemu lekarzowi można oddać pod opiekę i leczenie. Oby wszyscy lekarze byli tacy.

Anette Pałasz-Piszczek

Poradnia dla dzieci i dorosłych NZOZ Centrum Zdrowia SZYRMEL
Sienkiewicza 9
44-190 Knurów

Pani doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą. Bardzo dużo czasu przeznacza na badanie, jest dokładna i kompetentna. Dokładnie wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Dodatkowo potrafi polecić znakomitych lekarzy z innych dziedzin, co bardzo się przydaje w trudnych sytuacjach. Szczerze polecam wszystkim rodzicom. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Wioletta

dr n. med. Roman Wazowski

Pediatra, Wizyty domowe

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
reta śmiłowicka 11a
43-190 Mikołów

Bardzo dobry lekarz, zawsze trafiona diagnoza, ma fantastyczne podejście do dzieci. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy i potrafi uspokoić nawet najbardziej zdenerwowanego rodzica :) polecam pana Romana z całego serca!
Opinia dodana przez: Justyna
Bardzo sympatyczne pani doktor z super podejście do dziecka. Trafne diagnozy oraz dobrze dobrane leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Agnieszka Ziembowska

FIZJO - med
Kilińskiego 6
26-600 Radom

Naprawde dobry Pediatra ! Moją córkę która ma obecnie 1.5 roku prowadzi od samych narodzin dr. Ziębowska. Nie mam żadnych zastrzeżeń w przeciwieństwie do konowałów z mojej osiedlowe przychodni w radomiu ! Widać różnice naprawde ale przekonać sie trzeba samemu. Agata

dr Szczepan Więckowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
Warszawa

Zdecydowanie polecam. Leczyłem się długo u pożal się Boże lekarki, która sypała antybiotykami na wszystkie strony. Pan doktor był zdecydowany, pewny tego co robi, zna się na rzeczy. Oby więcej takich lekarzy, którzy patrzą na pacjenta tak jak dr Więckowski, a nie na kopertę !

lekarz Jolanta Krasowska

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kadłubka 10/11 , Sczecin
71-521 Szczecin

Zawsze miła ; uśmiechnięta ; pomocna ; stawia trafne diagnozy. Polecam każdemu rewelacyjny kontakt z pacjentem. :)

Marian Szołtysik

Bystrzyca Kłodzka

Bardzo miły lekarz. Moja córeczka pierwszy raz dała się osłuchać bez płaczu. Lekarz podchodzi do dziecka bardzo spokojnie i powoli, tak, że nie było nawet mowy o żadnym stresie. Zdecydowanie "zdobył serce" małej Majusi:) Co do kompetencji nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wyjaśnił nam (nieświadomym rodzicom) wszyściutko dokładnie i o chorobie i o leczeniu. Wyszliśmy z gabinetu doinformowani i z szczerze dobrym nastrojem. Naprawdę bez najmniejszych obaw polecam tego doktora.

dr n. med. Małgorzata Filipiak

NEUROLOGIA I EEG
Piasta 30
05-822 Milanówek

Super podejście do dzieci jak i do rodziców zdecydowanie polecam! Doktor leczyła mnie i moje rodzeństwo a teraz leczy i moje dzieci. Nie mieliśmy ani jednej przykrej sytuacji za to same pozytywy

lekarz Maria Kampa-Gałązka

Ossowskiego 24a lok. 1
40-843 Katowice

Do Pani dr. Gałązki chodzę ze swoimi dziećmi od kilku lat. Zawsze stawia trafną diagnozę, jest uprzejma i ma świetne podejscie do dzieci. POLECAM

lekarz Eleonora Kluba

Neonatolog, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Oławska 26
57-100 Strzelin

Rewelacyjny pediatra!!! Wszystko dokładnie wytłumaczy, skrupulatnie zbada małego pacjenta a na dodatek bardzo miła.

dr hab. n. med. Ryszard Korczowski

N.Z.O.Z. BAZO-DENT Tomasz Barlik
Króla Stanisława Augusta 29F
35-210 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Wybitny specjalista w dziedzinie pediatrii. Niejednokrotnie oszczędził moim dzieciom nieuzasadnionych pobytów w szpitalu całkowicie odwracając błędne diagnozy lekarzy ( pediatrów rodzinnych), za co jesteśmy mu z mężem niezmiernie wdzięczni. Każda wizyta to kompleksowe badanie dziecka ze wskazaniem cennych opinii i porad. Naprawdę polecam.

lekarz Anna Wichrowska-Mikoś

Neonatolog, Pediatra

klinika ginekologii, położnictwa i neonatologii
dyrekcyjna 5/7
Wrocław

Bardzo profesjonalna osoba z odpowiednim podejściem. Nie traktuje człowieka "z góry", w przystępny sposób przekazuje niezbędne informacje dotyczące leczenia. Zdecydowanie rekomenduję !
Pani dr Wysłouch jest uprzejma, kompetentna, ma dobry kontakt z dzieckiem, a rodzicowi dokładnie tłumaczy co się dzieje (lub że nic się nie dzieje:-)) Polecam wszystkim tę pediatrę oraz jako lekarza rodzinnego dla dorosłych.

dr n. med. Jolanta Zabłocka

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Najlepszy lekarz a przede wszystkim człowiek . NAJLEPSZA MATKA OPIEKUNKA NADZIEJA NASZYCH BARDZO CIĘŻKO CHORYCH DZIECI. Gdybym mogła nadałabym Jej tytuł PROFESORA W DZIEDZINIE KARDIOLOGI DZIECI
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Krzysztof Sulkowski

Alergolog, Pediatra

Pionierska 28/1
82-300 Elbląg

Pan doktor to wspaniały lekarz. Mamy za sobą kilka wizyt,jak to zazwyczaj bywa,dzieci rozkłada przed weekendem. Pan doktor nigdy nam nie odmówił pomocy. Nigdy nie zignorował telefonu. No i przede wszystkim sumiennie bada. Ogromna wiedza i intuicja. No i mieliśmy sytuację że oprócz dwuletniego synka chcieliśmy osłuchać też drugie dziecko mające dwa miesiące, ponieważ coś nas niepokoiło. Pan doktor,zrobił to przy okazji,nie obciążając nas podwójnie,co było dla nas sporym zaskoczeniem ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

Jolanta Trojnar

Laryngolog, Pediatra

LEKARZ OTOLARYNGOLOG PEDIATRA JOLANTA TROJNAR SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
02-036 Warszawa

Świetny lekarz laryngolog kompetentna i bardzo dokładna Polecam z całego serca. Pani doktor zdiagnozowała chorobę u naszego syna z którą przez rok inni lekarze sobie nie radzili
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Małgorzata Kościelniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, trafnie stawia diagnozę. Jako osoba i lekarz z dużym zaangażowaniem traktuje dzieci, jak również osoby starsze.

lekarz Renata Duchnik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Częstochowska 4/13
70-121 Szczecin

Wspaniała Pani Doktor z sercem i z powołania. Zawsze wysłucha i pomoże, wystawi trafną diagnozę. Przyjmuje do ostatniego pacjenta nawet po godzinach pracy. Polecam wszystkim, bo takiego lekarza, oddanego pacjentowi bardzo ciężko znaleźć.
Opinia dodana przez: Mama Mateusza i Klaudii