Lekarze Pediatra

lekarz Krzysztof Jarmuszkiewicz

Berkowo 22
62-265 Berkowo

Zawsze dokładnie przeprowadzone badanie i trafna diagnoza. Super lekarz, Niestety często nieobecny...
Opinia dodana przez: Mama 3ki

lek. med. Maciej Bugajec

Wizyty domowe
Kraków

Cudowny pediatra, kompetentny i rzeczowy. Mamy do niego pełne zaufanie. Zawsze potrafi pastwić trafną diagnozę.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agnieszka Kud

Szpital Zachodni
ulica Daleka 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jestem zachwycona Panią Doktor. Wspaniały lekarz!! Poświęciła nam tak dużo czasu, wytłumaczyła bardzo dokładnie każdy szczegół. Nigdy nie widziałam nikogo tak pełnego pasji. Wspaniałe podejście do dzieci. Moja córka była zachwycona ja również !! Polecam z całego serca !!!!!!
Opinia dodana przez: Anna

Sylwia Domżalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia "Błonie" w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Witam, własnie jesteśmy z dzieckiem po wizycie u Pani doktor, uważam ją za świetnego lekarza, bardzo skupiona przede wszystkim na małym pacjencie, świetne podejście, tłumacząca, słuchająca, skupiona na tym co się do niej mówi. Bardzo uprzejma, jestem zachwycona, wierze, że leki przepisane szybko zaczną działać. Chciałabym tak przy okazji pochwalić i podziękować ośrodkowi zdrowia na ul.Ogrody, zostałam natychmiast przyjęta, bez kolejek, bez zbędnych pytań, szybko i bardzo sprawnie, Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Włodzimierz Wojciechowski

Pediatra, Alergolog

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Anna Ramel-Król

Budrysów 9/28
04-119 Warszawa

Lekarz godny zaufania. Zawsze ma czas dla chorych dzieci, nigdy nie odmówi przyjęcia małego pacjenta, nawet po godzinach pracy. Niezwykła kultura. Poza kompetencjami jest to też Człowiek wielkiego serca. Opinie te potwierdza fakt, że do pani doktor od rana do nocy rodzice z chorymi dziećmi "walą drzwiami i oknami".
Opinia dodana przez: PZ
Trafilam do Pani doktor na całodobowej w Kolmedzie i pisze dlatego że zostałam bardzo mile zaskoczona . Pani doktor uprzejma i miła gdzie rzadko sie to zdarza na calodobowce i co najwazniejsze diagnoza trafna i leczenie, zasugerowała również ze dziecko jest blade i ze należy zrobić morfologie , rowniez trafna diagnoza. Polecam Pania doktor.
Tak ciepło i życzliwie zająć się noworodkiem potrafi chyba tylko pani doktor Grosicka! To moje 3 dziecko, ale nigdy nikt nie traktował gorączki u 3 tyg bobasa tak poważnie jak p.doktor . bardzo mnie to ucieszylo, poniewaz brakuje takich lekarzy, ktorzy są z powolania. Godna polecania !
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Ida Posiadała

Limanowskiego 10
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Najlepszy lekarz pediatra z jakim mieliśmy do czynienia, wspaniałe podejście do dzieci i niespotykane w XXI wieku zaangażowanie w wykonywany zawód, mnóstwo serca i cierpliwości, dobre diagnozy, serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Mariusz Fik

Lekarz rodzinny, Pediatra

"MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRZYCHODNIA NR 1
ulica 9 Maja 2
32-590 Libiąż

O zmarłych nie mówi się źle ALE TO PRAWDZIWY LEKARZ, BARZDO PRZYKRO ŻE TAK SZYBKO ODSZEDŁ No i cóż pozostał tylko w pamięci jako wspaniały lekarz, dobry człowiek Na pewno nie jednemu uratował życie

lekarz Marta Mrozik

ul. Magellana 12A/42
80-288 Gdańsk

Doktor Marta Mrozik to najwspanialszy pediatra u jakiego byłam z córka. Pełna empatii i wsparcia, zawsze wysłucha obaw rodzica i wnikliwie zbada małego pacjenta. Jestem wdzięczna, że trafiłam z córka pod skrzydła tej cudownej Pani doktor!
Opinia dodana przez: Klaudyna

lekarz Marta Bittner

ul. 3 Maja 340f/15
41-800 Zabrze

U Pani Doktor leczymy się od 2 lat. Jest bardzo konkretna, wszystko dokładnie tłumaczy. Ma świetny kontakt z dziećmi, moja córcia wprost nie chce wychodzić z jej gabinetu. Zostaliśmy przez Panią doktor dokładnie wyedukowani kiedy i jakie nebulizacje stosować u naszego dziecka dzięki temu nieraz udało nam się uniknąć wizyty w naszej poradni gdzie pewnie skończyłoby się na antybiotyku.. Wszystkim mamom alergików polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Anna
Pan doktor z Medixu jest bardzo miła, wizyta przebiegła w swobodnej atmosferze. Przeprowadzona bardzo sprawnie, a zalecenia póki co przynoszą pożądany efekt.

lekarz Zdzisław Kubat

Specjalistyczna Przychodnia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Andrzeja Struga 86
90-557 Łódź

Myślę, że jeden niewielu lekarzy w Polsce, który podchodzi holistycznie do pacjenta, wyjaśnia szczegółowo przyczyny zmian chorobowych. Bada od stóp do głowy. Poświęca pacjentowi ok. 1 godzinę zegarową. Daje nagranie wizyty pacjentowi, żeby nie zapomniał co było na wizycie. Daje zalecenia na piśmie łącznie z przepisami potraw. Wyjaśnia szczegółowo wpływ wielu potraw, minerałów i witamin na zdrowie. Godny polecenia. Czasami niestety trzeba długo czekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Ewa Moska-Hełka

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Wieruszów
Warszawska 104
98-400 Wieruszów

Super empatyczna Pani lekarz. Wszystko rzetelnie wytłumaczone i dziekujemy za poświęcony czas dla córki.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Anna Maciaś-Jonczyk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

lekarz Hanna Grobelna-Wysoczańska

Rehabilitant, Pediatra

Grottgera 54B
40-681 Katowice

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Mam do niej pełne zaufanie. Moi synowie nie mogli lepiej trafić. Pani doktor uprzejma i ma wielkie serce ❤️
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Adamski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Ogólnego Piotr R. Adamski
Rynek 4/2
66-330 Pszczew

Lekarz godny polecenia i zaufania, znam go od wielu lat, korzystam z jego wiedzy i z pełnym przekonaniem polecam każdemu. W czasie pandemii nie zamykał przychodni jak inni i z pełnym zaangażowaniem leczył ludzi, mimo realnego zagrożenia dla siebie i pracowników. Znakomity lekarz i porządny Człowiek.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Joanna Puławska

Reumatolog, Internista

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wyrozumiała szlachetna .Ma czas dla pacjenta i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć dziecku i przerażonemu rodzicu .Ma zawsze dla nich czas .

lekarz Krystyna Krawiec

NZOZ "DANMED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Kołodzieja 42 A
40-749 Katowice

Bardzo profesjonalna, miła, uśmiechnięta kobieta. Zawsze stawia dobrą diagnozę, dobiera odpowiednie leki.Nigdy mnie nie zawiodła, jest świetnym lekarzem. Wizyty są miłe, konkretne i przyjemne ( dzieci się nie boją). Polecam wszystkim- nie tylko rodzicom, ponieważ doktor Krawiec jest również bardzo dobrym lekarzem rodzinnym.