Lekarze Pediatra

Neonatolog, Pediatra

Specjalistycza Praktyka Lekarska Przemysław Kozanecki
Macieja Rataja 11
64-100 Leszno

witam skorzystalismy z rankingu i opini lekarzy z tej stronki i sie nie zawiedlismy .Bardzo dobry lekarz , zna sie na swoim fachu, slucha co rodzice maja do powiedzenia itd warto skorzystac i polecamy !!!

dr Anna Szewczyk

Lux Med
Warszawa

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, dokladnie tłumaczy swoje spostrzeżenia oraz sran dziecka. Doradza nawet w kwestiach wychodzacych poza ramę bieżącego problemu. Empatyczna, swietnie komunikuje sie z rodzicem.
Opinia dodana przez: Anna
Doktor Tarasinska to doktor Anioł... Tak ją nazywamy. Niezwykle kompetentna, czuła i oddana. Pani Doktor... Dziękuję ❤️
Opinia dodana przez: Mama Julka

lekarz Jerzy Biowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pielęgniarstwo i Położnictwo Domowe Zofia Traczyk i Wspólnicy Spółka Jawna
Brzozowa 10
13-230 Lidzbark

Dziękuję serdecznie Panu Doktorowi za kompetencję, wyrozumiałość, cierpliwość i pomoc. Ogrom wiedzy, wysoka kultura osobista powinny być wzorem dla lekarzy z większych miast.

Urszula Kowszyn

Ziemowita
ul.Ziemowita
Wrocław

bardzo polecam pania doktor jest wspaniałym lekarzem zeby wiecej takich lekarzy było

lekarz Bogumiła Szczecińska

Centrummed
Nowy Dwór Mazowiecki

lekarz z powołania,sympatyczna,kompetentna.Pomoże o każdej porze dnia i nocy,dostępna pod telefonem zawsze odbierze i poradzi.polecam tego pediatre

lekarz Bożena Karniewska

Listopadowa 22 lok. 6
46-320 Praszka

Dobra mila wie jak podejsc do dziecka zna sie dobrze na swej pracy przez co szybko potrafi postawic diagnoze i zaczac kuracje dzieki czemu moje dzieci jak juz zachoruja to nie boja sie isc do lekarza Polecam .

lekarz Maria Kozakowska

ulica Szymanowskiego 46
73-110 Stargard Szczeciński

Pani Maria Kozakowska do dla mnie najlepszy lekarz pediatra,mam dwoje dzieci 6 latka i 4 latka,i leczę je od urodzenia u Dr.Mari, dzięki Pani doktor rozpoznano u starszego syna astmę i alergię,jestem jej za to wdzięczna dzięki niej mój syn już tak często nie choruje na płuca i oskrzela, a bywało ze dwa razy w miesiącu teraz sporadycznie, zawsze można na Panią doktór liczyć, stałych pacjentów potrafi przyjąć nawet w ...

lekarz Halina Wicherat-Waśko

Wizyty domowe
11-500 Giżycko

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani doktor. Zawsze trafna diagnoza i leczenie, wszystko fachowo wyjaśni, odpowie na każde pytanie.Wielki żal iż Pani Doktor opuściła Giżycko- w chwili obecnej brak jest kompetentnego pediatry jakim była Pani doktor. Wielki szacun.

lekarz Ewa Sołecka

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Przede wszystkim bardzo kompetentna. Trafia z diagnozą. Ma niesamowitą intuicje wynikającą z doświadczenia. Przepisuje niedrogie leki, jeśli jest taka możliwość. Bardzo ciepła, taktowna, życzliwa - nie tylko do dziecka ale też do rodzica. Widać, że bardzo lubi swoją pracę. Mój Synek Ją uwielbia :)
Opinia dodana przez: Tit

lekarz Jolanta Drewniak-Muszyńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

GZZOP
Jawor

PRZEMIŁA PANI DOKTOR.ODDANA PACJENTOWI,BARDZO DUŻO ROZMAWIA Z PACJENTEM O CHOROBIE I METODACH LECZENIA.JA AKURAT LECZĘ U NIEJ DZIECI I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.PORAD UDZIELI CI PRZEZ TEL.JEŚLI JEST TAKA POTRZEBA O KAŻDEJ GODZINIE BEZ KONIECZNOŚCI PŁACENIA ZA WIZYTĘ.PIENIĄDZE DLA NIEJ TO NIE WSZYSTKO NAJWAZNIEJSZE POMÓC CHOREMU.POLECAM '

Krystyna Sikora

Alergolog dziecięcy, Pediatra

zamojski szpital niepubliczny zamosc
zamosc ul peowiakow1
22-400 Zamość

Lekarka fachowa, uprzejma, cierpliwa, nie zleca niepotrzebnych badań, wpiera w procesie leczenia , pomaga dobrać optymalną kurację. Szczerze mówiąc, brakuje gwiazdek na skali
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Zofia Zmysłowska

Walasiewiczówny 10
86-032 Niemcz

Polecam Panią dr w 100%, jest bardzo dokładna i można jej zaufać, wysyła na wszystkie potrzebne badania i widać że zna się na rzeczy. My jesteśmy bardzo zadowoleni, jeździmy do Pani doktor ponad 10 km do przychodni, ciężko teraz o tak dobrego pediatrę. Pozdrawia Filip, Kubuś i Kacperek J. :)
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Beata Goławska-Kornaś

Prywatny gabinet stomatologiczny
Piłsudskiego 1A
Stoczek Łukowski

Kompetentna, wspaniała i bardzo sympatyczna Pani Doktor. Fantastyczny człowiek, profesjonalistka, prawdziwy lekarz z powołania. Po raz pierwszy trafiłam do Pani Doktor w 2010 roku, gdy towarzyszyłam babci podczas wizyty lekarskiej. Po zbadaniu babci, Pani Doktor zwróciła uwagę na mój „niepokojący kaszel”, zbadała mnie i przepisała lekarstwa, mimo że nawet nie byłam zarejestrowana. (Miałam wówczas tylko niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, a w Polsce nie byłam zapisana do żadnego lekarza pierwszego kontaktu. ) ...

lekarz Adela Sklebic-Kostrzewa

Powstańców Śląskich 3 lok. 52
47-100 Strzelce Opolskie

Nic dodać nic ująć. W 100 procentach zgadzam się z poprzednimi opiniami. Super Lekarka.

lekarz Grażyna Witkowska

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Doskonały pediatra Polecam Panią Doktor. Moja córeczka ją uwielbia. Bardzo dokładnie bada dzieci Kompetentna osoba i bardzo miła.
Opinia dodana przez: KrystynaZbigniew

lekarz Lucyna Domaradzka

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Pani dr. Domaradzka jest rewelacyjnym lekarzem!!! odpowiada na wszystkie pytania dokładnie, rzeczowo, poświęca pacjentowi dużo czasu, rewelacyjne podejście do dziecka, wszystko dokładnie tłumaczy!!! moja dwumiesięczna córeczka na wizytach uśmiecha się i jest spokojna, dr. pogłaszcze dziecko jak płacze, każe wziąć na ręce jak mała się boi - wspaniały lekarz!!!100 % polecam!!! mama Julki

dr Anna Ziemba

ginekologiczno położniczy
Opole

Trafiłam z moją 3-miesięczną córką do Pani Doktor ze zmianami skórnymi na buźce. Niby nic takiego. Na rejonie dwukrotnie mówiono mi że córka słabo ciągnie główkę przy podnoszeniu za rączki ale mamy poczekać. Czekać, czekać i czekać. A Pani Doktor już przy rozmowie telefonicznej (kiedy umawialiśmy się na wizytę) zaleciła stosowanie maści na zmiany skórne i za trzy dni wizyta. Juz po pięciu minutach wizyty wiedziałam, że to najlepszy lekarz ...
Pod opieką Pana doktora wyrosło 3 moich dzieci. Jedno nawet wyleczył z nieuleczalnej astmy oskrzelowej! czy to cud.. czy niekompetencja lekarza alergologa nie wiem :) Jestem wdzięczny za wszystko Panu doktorowi i z czystym sumieniem polecam go maluszkom i nie tylko. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Joanna Englert-Jarczewska

Poradnia Terapia M. Kiełkiewicz -Spółka jawna
Jana Pawła II 3
63-910 Miejska Górka

Najlepsza Pani Doktor bardzo dobre podejście do dziecka jak i rodzica szczerze polecam panią Jarczewska