Lekarze Pediatra

Chodzę do Pani doktor ze swoimi córkami od dawna. Zawsze pomaga rozwiązać każdy problem zdrowotny, uprzejma i z sercem podchodzi do dziecka. Polecam w 100%

dr n. med. Eugeniusz Błaszczyk

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny
Na Stoku 5
61-663 Poznań

Rewelacyjny specjalista. Poswieca duzo czasu malemu pacjentowi, przeprowadza dokladny wywiad z rodzicem. Wspaniale podejscie do pacjenta!
Opinia dodana przez: K
Chciałbym gorąco polecić Pana Doktora P. Cegiełkę , który wykazuje niezwykłą troskę, empatię i profesjonalizm w opiece nad dziećmi. Jego podejście jest bardzo komunikatywne, zawsze starannie wyjaśniając diagnozy i plany leczenia. Dzieci czują się komfortowo w jego obecności, co sprawia, że wizyty u niego są mniej stresujące dla całej rodziny. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jego zaangażowanie i staranność w dbaniu o zdrowie naszych dzieci :)
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Barbara Barańska

Skarżysko-Kamienna

Dostępny zawsze nawet po godzinach pracy można dowiedzieć sie wszystkiego telefonicznie

lekarz Anna Wawrzyniak

Wiśniwa 6
12-220 Pisz

Było to dawno ,kilka lat temu kiedy moje dzieci były jeszcze w wieku przedszkolnym, bardzo pomogła mojej córce, choć to była niedziela wielkanocna , cóż choroba nie wybiera pory.Jeśli ktoś pyta mnie o dobrego lekarza z Pisza to tylko polecam panią doktor Wawrzyniak
Polecam tego lekarza. Jak dla mnie to najlepszy lekarz pediatra w Lukowie - posiada swietne kwalifikacje zawodowe
Wspaniały pediatra. Naprawdę mogę poleciać tą Panią Doktor. W każdym jej geście podczas badania mojej córeczki było tyle ciepła i czułosci, ze moje maleństwo nawet nie zapłakało ( co jeszce się nigdy nie zdarzyło podczas wizyty lekarskiej ).

lekarz Dorota Goryszewska

Prywatny gabinet
Pultuska 27
06-150 Świercze

Bardzo uprzejma, kompetentna zawsze dostępna Pani doktor nigdy nie zostawia swoich pacjentów bez pomocy jeśli nie może przyjąć pacjenta udziela wskazówek telefonicznie poprostu SUPER!!! POLECAM. Mama Oliwki

Grażyna Gawrońska

Mickiewicza
Gdańsk

Niesamowita pani doktor z powołania. Jestem leczona u niej od dziecka i nie zamieniłabym na żadną inną lekarke. Pani doktor posiada niesamowitą wiedzie i doskonale ją wykorzystuje. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Teresa Patan

Mó lekarz
Pocztowa
87-300 Brodnica

Pani Doktor to przemiła osoba i kompetentna .Leczyła moje dzieci od urodzenia do 18 roku.Leki zawsze dostosowane do choroby a antybiotyk tylko i wyłacznie w ostatecznosci.Jestem wdzieczna pani doktor za opieke nad moimi dziecmi.Dzieki pani są zdrowe i szczęsliwe.Pozdrawim serdecznie i do zobaczenia może z wnukami.

lekarz Maria Tychoniuk-Pogorzelska

Poliklinika MSWiA
Białystok

Najlepsza Pani doktor jaką znam od urodzenia ( mam 29 lat ). Leczyła mnie od zawsze i nigdy nie zawiodła. Polecam każdemu kto ma dziecko.
Opinia dodana przez: emilia

lekarz Małgorzata Lipiarz

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Brzoskwinia 197
32-084 Liszki

Najlepszy pediatra, do którego można mieć pełne zaufanie. Lekarz z powołania, lubiący dzieci i swoją pracę, empatyczna, cierpliwa, spokojna. Bardzo dokładne badanie i wywiad, konkretne i jasne zalecenia. Pani Doktor już nie pracuje w Anglii i jest dostępna przez cały miesiąc, dla nas rodziców to super. Ceny wizyt umiarkowane, a wręcz niewielkie zważywszy na to ile się dostaje w zamian.
Opinia dodana przez: Kasia

Andrzej Kwaśny

Gabinet lekarski
91-158

Wspaniały lekarz! Moja córka trafiła na tego lekarza już po raz trzeci, gdy kolejny raz pojechała z 2 letnim synkiem na na doraźną pomoc w Zgierzu. Wnuczek od Stycznia choruje. Mał zapalenie oskrzeli, które niby było wyleczone lecz zły stan i uporczywy kaszel nie chciał ustąpić.Pomimo ciągłych wizyt w przychodni, zmianie lekówi oraz inhalacji nic nie pomagało. Gdy dziecko dostało kolejny lecz najsilniejszy atak kaszlu, który trwał około 20 godzin ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Anna Celińska-Brzuchacz

ulica Sobieskiego 7A
22-300 Krasnystaw

Bardzo dobry lekarz z wieloletnim doswiadczeniem , kieruje na badania specjalistyczne szczerze polecam

lekarz Krzysztof Marchewka

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Świetny lekarz polecamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Najlepszy na świecie zawsze pomaga mojemu synkowi :)

lekarz Krystyna Mazurek

Karowa 18a lok. 26
00-324 Warszawa

moja córka chodzi doniej już z 4 lata ale NAPRAWDE POLECAM:))))))SUPER LEKARZ

lekarz Krystyna Rapacz-Bołdys

Zawiszy Czarnego 42a
43-140 Lędziny

Tylko Pani doktor nie zbagatelizowała przedłużającej się żółtaczki u mojego synka. Zleciła badania, które wykazały kilkakrotnie przekroczony poziom bilirubiny.
Bardzo dobra, kompetentna lekarka. Szkoda, że przyjmuje w przychodni na Rolnej.....

lekarz Iwona Lachór-Motyka

Centrum Pediatrii
41-219 Sosnowiec

Wyrozumiała, cierpliwa, dociekliwa, kompetentna. Zajmuje się pacjentem nie licząc czasu, tylko dobro dziecka. Uratowała moje dziecko. Dziękuję.
Moim zdanie Pani doktor Henryka Guzik jest wspaniałym pediatrą z ogromnym doświadczeniem.