- 45232 placówki

ul. Adama Mickiewicza 128a
71-104 Szczecin

Najlepszym lekarzem w tej klinice jest pani Barbara Potorska. Jest bardzo uważna, bardzo mądra, jej leczenie zawsze nam pomaga, jest to lekarz najwyższej klasy.
Opinia dodana przez Mariia

Jagiellońska 7
80-371 Gdańsk
tel. 58 763-93-00

Znakomici dwaj lekarze...Dr Chrobak i Michalski...skarby ..nie oddawać ich nigdzie...przedłużać kontrakty
Opinia dodana przez Herman
Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor internistka. Mimo młodego wieku widać, że jest lekarzem z powołania. Dziekuje za pomoc i na pewno jeszcze z niej kiedyś skorzystam
Opinia dodana przez Kamil

ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk
tel. 58 305 83 74; 519 077 118

Dentystów boję się panicznie, ale Pani doktor to uczucie odczarowala ;) jeżdżę na wizyty z drugiego końca Warszawy, bo tylko tu nie czuję bólu podczas samych zabiegów jak i podczas wstrzykiwania znieczulenia. I do tego wszystkiego Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą :) https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez Dentysta Chwarzno

KATOWICKA 67B/104
61-131 Poznań
tel. 600912769

Długo szukałam odpowiedniej dla nas szkoły rodzenia i trafiłam na szkołę DzieciOK. Jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż doskonale przygotowuje do porodu, panie położne bardzo sympatycznie i odpowiadają na wszystkie pytanie. Uwiodło mnie w tej szkole to, że oferuje bardzo dużo bezpłatnych warsztatów.
Opinia dodana przez Zośka

ulica Dobrego Pasterza 207A
31-416 Kraków

Henryka Sienkiewicza 53B/3
15-002 Białystok
tel. 85 67 51 479

Opieka lekarska na najwyższym poziomie. Dr. Leszczyńska to chodzące dobro i ciepło. P. Asieńka z rejestracji i panie z gab. zabiegowego cudowne.
Opinia dodana przez Bożena
Jestem bardzo zadowolona z wizyt w tej przychodni, z pracy Pań pielęgniarek, położnej, dziękuję za życzliwe podejście, sprawne pobrania krwi. Dziękuję też za wspaniałe prowadzenie mnie w ciąży przez Pana Doktora Adama Rajperta, rzeczowe i konkretne podejście, a przy tym serdeczne.
Opinia dodana przez Karolina

Jankowskiego 6/03
41-710 Ruda Śląska
tel. 32 24 20 788

Polecam tę przychodnie. Należę tutaj od 30 lat i nigdy sie nie zawiodłam. Personel medyczny jest profesjonalny, uśmiechnięty i życzliwy. Niedawno miałam straszne zatrucie i nigdzie nie otrzymałam pomocy przez pandemie, a w tej przychodni lekarze i pielęgniarki udzielili mi pomocy dzięki której stanęłam na nogi. Poza tym zadowolona byłam jeszcze kiedy moja córka należała do przychodni dla dzieci więc polecam wszystkim👍
Opinia dodana przez Beata

ks. Norberta Bończyka 36
41-400 Mysłowice
tel. 32 2038875

Nie polecam usług ortodontycznych w Codzienna Stomatologia Łukasz Babczynski. Nie ma specjalizacji z ortodoncji co poskutkowało tym, że wypowiedział mi umowę leczenia kierując do kompetentniejszych specjalistów. Kasy nie oddał. By kontynuować leczenie u innego lekarza trzeba zdjąć te 8 tys. które zapłaciło się Babczyńskiemu za przereklamowany aparat Damona(który zamiast poprawić mi wygląd całkowicie pogorszył) i kupić sobie nowy bo po tym konowale leczenia nikt przejąć nie chce. Wyrywa bezzasadnie zdrowe ...
Opinia dodana przez aparatka

Nad Przemszą 81
41-412 Mysłowice
tel. 32 2231139

Opinia dodana przez aparatka

ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia
tel. 58 66 99 0 11

Lekarz bardzo delikatny, wszystko przebiegało bez komplikacji. Polecam każdemu, kto to czuje obawy przed pójściem do dentysty. Szczerze polecam to miejsce. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez Dentysta Chwarzno

Lubicka 11
87-122 Grębocin
tel. 56 65 50 864

Jestem bardzo zadowolona, miła i fachowa obsługa. Z sercem do pacjenta, serdecznie polecam przychodnie i lekarzy

Kościuszki 25
25-316 Kielce
tel. 41 34 31 186

Prężnie rozwijająca się placówka z wysoce wykwalifikowanym personelem. Do tego personel bardzo przyjazny i z bardzo dobrym podejściem do Pacjentów. Co ważne ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Leżał tam mój brat, a ja codziennie go odwiedzałem. Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem opieki jakim został tam otoczony.
Opinia dodana przez Olex

Ksawerego Bronikowskiego 55
02-796 Warszawa
tel. 22 405 63 75

Panie na recepcji są uprzejme i kompetentne. W Vertimed+ leczy się cała moja rodzina. Widać, że jest to miejsce dobrze zarządzane.

Górczyńska 17
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95 7151164

Polecam, najlepsza placówka w Gorzowie, lekarze w porządku, przyjazna atmosfera , super rehabilitacja!
Opinia dodana przez Krzysztof
placówka godna polecenia jeśli masz problem z alkoholem, terapeuci poświęcają ci na maksa czas , zawsze można na nich liczyć, polecam
Opinia dodana przez kasia

ul. Krakowska 45a
42-200 Częstochowa

Mój mąż był pod opieką całego Zespołu Hospicjum Palium. Był leczony w różnych klinikach . Nigdzie nie miał tak profesjonalnej opieki medycznej.Choroba była silniejsza pokonała go. Odszedł w godnych warunkach. Dziękuję Wszystkim Lekarzom, Pielęgniarką Pani Psycholog- Całemu Zespołowi za pomoc i opiekę. Bóg zapłać.
Opinia dodana przez Krystyna
Wspaniałe miejsce w sieci warte zapamiętania. W ostrej sytuacji umówiłem telefonicznie wizytę domową specjalisty z dnia na dzień. Osoba, z którą rozmawiałem musiała tylko sprawdzić, czy lekarz da radę. W nocy sytuacja radykalnie się poprawiła i wizyta przestała być konieczna. Jeszcze przed 7 rano mogłem bez żadnych problemów wizytę odwołać. W mojej ocenie ci ludzie wykazują wielką determinację i oddanie, by służyć swoim pacjentom. Bardzo dziękuję!

ul. Stefana Drzewieckiego 9/8
80-464 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolony z leczenia w gabinecie. Solidnie, sprawie oraz porządnie, czyli tak jak lubię najbardziej. Lekarze rzeczowi i bardzo fachowi. Polecam
Opinia dodana przez Hubert