- 45232 placówki

ulica Kukuczki 5/6
50-570 Wrocław

Als Ausländer ohne Polnischkenntnisse ist es schwer einen guten Arzt zu finden, der deutsch oder englisch spricht. Glücklicherweise fand ich Golden Care in Breslau. Ich bekam sofort telefonisch einen Termin wegen meiner Herzprobleme und wurde zuerst von einem Herzspezialisten (Prof. Witkowski) betreut und im nächsten schritt von einem weiteren Spezialisten (Dr. Szepanski), der eine Komplettuntersuchung machte. Beide nahmen sich sehr viel Zeit, um alle Fragen zu beantworten und mir die ...
Opinia dodana przez hjpospie

M. Mokwy 7/1
81-718 Sopot
tel. 58 551 01 36

Same szóstki mogą powodować wątpliwości i pytanie czy ocena nie jest tylko emocjonalna a nawet swego rodzaju lizusostwem - otóż nie. Ta kameralna przychodnia oferuje wszystko czego może oczekiwać pacjent przychodzący po poradę medyczną, życzliwe przyjęcie i profesjonalną wizytę u lekarza. Pani doktor Maria Filipkowska - Walczuk jest osobą o niezwykłej dozie empatii oraz gotową do poświęcenia właściwej ilości czasu swojemu pacjentowi. Udziela informacji o chorobie, a w przypadku skierowania ...
Opinia dodana przez Marek

Niecała 15
20-080 Lublin
tel. 817408181

Nowoczesne Centrum Medyczne. Wyśmienici specjaliści. Lokalizacja w centrum Lublina. Bardzo czysto, miła obsługa. Polecam.
Opinia dodana przez Joanna

Przybyszewskiego 94 b
93-110 Łódź
tel. 0-42 672-49-78

Doskonała opieka.Doktor Kujawski-rewelacja.Pani Jola Palus-również.Doktor De Corde-nie spotkałem lepszej.
Opinia dodana przez Robert

Lawendowa 8j
56-300 Milicz
tel. 506 085 587

Praktyka dentAL Aleksandry Lis to miejsce, w którym profesjonalizm, nowoczesna stomatologia oraz pasja współtworzą harmonię terapii i gwarantują usługi najwyższej jakości. Pomogli mi tam świetni specjaliści, zajmujący się stomatologią estetyczną, protetyka, leczeniem kanałowym oraz implantami. To co wyróżnia praktykę dentAL i zasługuje w moim odczuciu na podkreślenie to napewno są: - doświadczeni lekarze dysponujący najnowszymi technologiami i wiedzą - najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne - profesjonalizm oraz indywidualne podejście ...
Opinia dodana przez Armani

Lubartowska 11/13/1
20-115 Lublin
tel. 81-5321818

Panią dr Joannę Skulimowską znamy juz wiele lat. Jeździmy do Niej całą rodziną. Jest wspaniałym stomatologiem. Wizyty u Pani doktor to przyjemnosc, wiem że jestem w dobrych rękach i nie mam obaw przed kolejną wizytą. Ma profesjonalne podejście do pacjenta a co jest dodatkowym atutem zawsze pamięta swoich pacjentow. Zawsze życzliwa i usmiechnięta. Serdecznie polecam, Monika
Opinia dodana przez Monika

Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210
03-982 Warszawa
tel. 507 414 232, 507 414 428

Sprawna i kompleksowa obsługa pacjenta, profesjonalni lekarze zajmujący się moimi schorzeniami oraz miła atmosfera w przychodni.
Opinia dodana przez Użytkownik zalogowany

Floriańska 2/24
32-300 Olkusz
tel. 660072616

Gorąco polecam Panią Ksenię! Ma ogromną wiedzę, menu opiera się o produkty które lubimy :-) Bierzę pod uwagę tryb naszej pracy - nasze potrzeby. Ja np. chciałam dużo sałatek, zup i koktajli i tak właśnie mam ustawione menu (by zawierało odpowiedni bilans kaloryczny, odpowiednie wartości odżywcze zachowując przy tym nasze upodobania smakowe ). Pani Ksenia wszystko dokładnie tłumaczy, co z czego wnika i jakie niesie dla naszego zdrowia konsekwencje. Doradza ...
Opinia dodana przez Ksenia

Czechosłowacka 3
81-963 Gdynia
tel. 58 6608170

Wszystko w porządku. Naprawdę nie mogę do niczego się przyczepić. Badania wstępne medycyny pracy wzorcowo. Polecam!

Jana Kilińskiego 166
42-200 Częstochowa
tel. 34 314 71 07, 781 754 45

Polecam placówkę. Naprawdę dobrzy lekarze. Ściągają specjalistów z różnych dziedzin i udaje im się zgrać organizację placówki. Uprzejme Panie na rejestracji. Elegancko, z klasą. Polecam
Opinia dodana przez Natalia

Karola Adamieckiego 13
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 32 26 23 671

Leczę się w tej przychodni od dziecka i nie zamierzam zmieniać, od 4 lat u doktor Polak,świetna lekarka, zawsze uśmiechnięta,miła,bardzo dokładna,diagnoza zawsze trafiona,szybkie skuteczne leczenie, inni lekarze też ok,sama przychodnia bardzo dobra-dużo specjalistów,winda, rentgen,badania,wszystko na miejscu,rejestracja ok, miły i pomocny personel. Tak trzymać

rynek Rynek 2a
34-370 Rajcza
tel. 33 8643018

W dniu 03.08.2016 podczas pobytu na wakacjach w górach przydarzył mi się mały wypadek. Po konsultacji telefonicznej pojechałem do ośrodka i wciągu pół godziny zostałem kompleksowo obsłużony. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie szybkość działania i profesjonalizm personelu. Serdeczne podziękowania dla całego zespołu.
Opinia dodana przez Piotr

Spółdzielców 46/9p
62-510 Konin
tel. 063 245-46-85

Wszystko jest na wielki plus.Panowie BMM godni polecenia.Doktor Borowiecki Krzysztof prowadził wszystkie moje ciążę(4), zawsze miło,profesjonalnie a wręcz wesoło.
Opinia dodana przez Beata

ul. Osiedlowa 25/15-16
55-011 Siechnice
tel. 71-311-52-57

Chyba jakiś błąd w adresie, bo gabinet jest na ul. Piłsudskiego, ale reszta się zgadza. Polecam wszystkim z całego serca, nie ważne na kogo bym trafiła w gabinecie, cały zespół jest super sympatyczny i z pasją podchodzi do swojej pracy. pacjenci są tam mile widziani - aż chce się wracać! :)
Opinia dodana przez Anonim
Bardzo polecam! Kompetentny i miły personel. Bez kolejek, wizyta tego samego dnia. Szybko, zwięźle i na temat.
Opinia dodana przez Wiktoria

Rzuchowa 474
33-114 Rzuchowa
tel. 14 68 92 144

W przychodni znajduje się gabinet stomatologiczny oraz przyjmują lekarze rodzinni . Stomatolog świetny : kontakt z pacjentem, kompetencja i bardzo dobre efekty leczenia. Wszystko bezboleśnie plan leczenia podany z różnymi wariantami więc bez niespodzianek. Bardzo dużo ludzi korzysta i wszyscy zadowoleni .Przy fotelu rtg - zdjęcie zęba na ekranie komputera . Lekarze rodzinni bardzo mili . Sprawna szybka obsługa . I jest coś czego jeszcze nigdzie nie widziałem ani nawet ...
Opinia dodana przez Kamil
Panie doktor bardzo miłe, kompetentne, ze świetnym podejściem do dzieciaków. Gabinet po generalnym remoncie, sterylnie czysty, z nowoczesnym sprzętem i atrakcjami dla maluchów. Nasze maluchy chcą chodzić tylko do tego gabinetu.
Opinia dodana przez Andrzej

TOPOLOWA 78
33-113 Zgłobice
tel. 515 323 247

W 100% mogę polecić ten gabinet. Młodzi, bardzo doświadczeni lekarze bardzo mi pomogli. Bardzo kulturalni, mili i widać, że dbają o pacjenta. Sam gabinet bardzo nowoczesny. Polecam!
Opinia dodana przez Michał
Bardzo dobra przychodnia POZ. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemów zdrowotnych. Miły i kompetentny personel, bardzo polecam tą przychdnię.

ulica Kozia 3A
25-514 Kielce

Profesjonalna opieka, zarówno pan doktor Janusz Cieślik jak również Panie pielęgniarki i Panie w recepcji bardzo miłe, zespół podczas operacji jak bardzo zgrany i wyszkolony , każdy wie co ma robić, jestem pod ogromnym wrażeniem i serdecznie dziękuję za "oświecenie" bo dotychczas żyłam w ciemności.