- 45232 placówki
Polecam! Najlepsza przychodnia w okolicy! Dobry dostęp do lekarzy, dwóch pediatrów, ginekolog na NFZ. Polecam!
Opinia dodana przez Anonim
Bardzo polecam miałem uraz stawu kolanowego i jestem młodym człowiekiem więc się trochę bałem zabiegu ale niepotrzebnie :) Cieszę się, że właśnie tutaj trafiłem, lekarze zajęli się mną profesjonalnie, do tego po operacji rewelacyjna opieka, teraz wracam do normalnego życia. Dziękuje wam!!!
OCHOTA MEDICAL CENTER

Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Warszawa
tel. 22 612 88 33

Z czystym sumieniem polecam placówkę Ochota Medical Center. Lekarze jak i cały personel są naprawdę bardzo profesjonalni i pomocni. Byłam na wizycie u dr Gardockiego i na pewno będę wracać do tego lekarza i placówki. POLECAM
Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach

ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice
tel. Rejestracja: +48 32 781 66 66, +48 32 200 05 13 tel. kom: +48 601 41 29 42, tel./fax +48 32 781 98 93

najlepsza placówka okulistyczna w kraju !!! miałam kłpoty z powiekami z którymi inni specjaliści nie mogli sobie poradzić a tu uzyskałam profesjonalną pomoc. gorąco polecam!!
Centrum Medyczne IPS

Korzona 111
03-571 Warszawa
tel. tel./fax (22) 678 15 65; (22) 678 15 75; (22) 678 15 85

Polecam placówkę na Mokotowskiej. Wyważone podejście do pacjenta, dyskrecja i atmosfera pełna zrozumienia. Dodatkowo przyjazne podejście od pierwszej wizyty. Niebagatelne znaczenie ma wystrój placówki, który wręcz kojąco wpływa od samego wejścia. Polecam.
Filia nr 2 CENTRUM LECZENIA JASKRY Mega-Lens

Polna 30A
00-632 Warszawa
tel. 22 875 96 51

Przystępne terminy i godziny wieczorne. Badanie przebiegło szybko i sprawnie podobnie jak wybranie okularów. Życzliwa obsługa, polecam.
HENDIMED CENTRUM MEDYCZNE

Kondratowicza 25
03-285 Warszawa
tel. 690 011 939

Bardzo miła obsługa, szybkie terminy do stomatologa. Pani Doktor Grądkowska - przemiły lekarz z powołaniem. Przyjęła zarówno mnie jak i mojego syna. Polecam
Opinia dodana przez Kamil
Nikamed Centrum Zdrowia

Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa
tel. 698 877 014

Byłem pacjentem dr Waligóry. Profesjonalizm, życzliwość, empatia. Tylko tyle i aż tyle. Wyjątkowe miejsce, bardzo miła obsługa pacjenta, punktualność, życzliwość, polecam, polecam i jeszcze raz polecam wszystkim którzy szukają nie tylko pomocy w leczeniu ale zrozumienia i zaangażowania. Mariusz
Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed

Rzeszowska 1A
60-468 Poznań
tel. 695 707 095

Świetna przychodnia oferująca szereg usług medycznych. Fachowa pomoc i miła obsługa. Należę do przychodni od początku jej istnienia i nigdy się nie zawiodłam. Polecam!

Szczecińska 59
41-500 Chorzów
tel. 32 24 19 111

B. dobry gabinet i fachowe podejście do pacjenta. Polecam znajomym i nieznajomym. Dogodny dojazd i bezpłatny parking.
Opinia dodana przez Halina S

Rynek 21
05-082 Stare Babice
tel. 22 722 90 02

Jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam tą placówkę medyczną. Bardzo szeroki zakres usług i wielu lekarzy specjalistów z psychologiem włącznie.
Opinia dodana przez Marcin

Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice
tel. 502479949

рунетки, runetki, секс чат, видеочат, секс видео чат, секс чат онлайн, эротический видеочат, секс с девушками, бесплатный видео чат, онлайн секс https://pl.x-cam4.com https://rt.x-cam4.com/ https://x-cam4.com/male
Opinia dodana przez runetki
Bardzo dobra klinika,przede wszystkim zabiegi prywatne przeprowadzane są w rozsądnych cenach porównując do innych podobnych placówek, personel bardzo pomocny ,miły i kompetentny ,wszystko odbywa się bardzo sprawnie bez zbędnego czekania .
Opinia dodana przez Maja

CYNAMONOWA 2/U6
02-777 Warszawa

Z całego serca polecam wizytę w Akademii Medycyny Estetycznej przy ulicy Cynamonowej 2/U6 w Warszawie. Dwukrotnie korzystałam już z usługi usuwania zmarszczek botoxem oraz rewitalizacji skóry twarzy. Za każdym razem wychodzę stamtąd zachwycona. Dzięki profesjonalizmowi pracujących tam lekarzy, czuję się "zaopiekowana" na najwyższym poziomie. Pani Ola i Pan Jacek, którzy przeprowadzali moje zabiegi, doskonale znają się na swoim fachu. W przyjazny sposób podpowiedzieli mi, na co warto zwrócić w przyszłości ...
Opinia dodana przez Ewa

Naftowa 35
41-200 Sosnowiec
tel. 32 2933331

Polecam tą poradnie z całego serca. 10/10 ! Mili lekarze oraz obsługa. Natomiast placówka na ul. Sobieskiego 29 też tej firmy jest również w porządku.
Opinia dodana przez Weronika
Klinika Okólna

ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn
tel. 89 541 00 34; 506 300 683

Opieka i podejście i do pacjenta jest w pełni profesjonalne. Bardzo konkretny lekarz. Uznaje zdrowie pacjenta za wartość najwyższą, nawet jeśli nie można uniknąć krótkotrwałego cierpienia. (Problem ze stanami zapalnymi pod napletkiem) - . Proszę wierzyć, że w innych gabinetach specjalistycznych było znacznie gorzej.
Opinia dodana przez Monika

Nowowiejska 17
71-219 Szczecin
tel. 607 220-572

Znakomita fachowa diagnoza i skuteczne leczenie.Tutaj ratuje się zęby nie do uratowania ,gdy nikt inny nie chce się podjąć leczenia.Byłem świadkiem rozwoju tej kliniki a obecny stan jest w kosmicznym postępie.Pozdrawiam i jak zwykle do zobaczenia na kontrolach.
Opinia dodana przez Mirosław

ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 726 726 726

Trafiłem do doktora Błacha przypadkiem, bolały mnie kolana. Doktor po zebraniu wywiadu i wnikliwym badaniu zaproponował zastrzyki z kwasu hialuronowego, bałem się ale muszę teraz powiedzieć na wyrost. Szybkie dwa nakłucia i kolana jak nowe. Cena podania także bardzo przystępna 150zł za zastrzyk z podaniem. polecam
Opinia dodana przez Artur

gen. Jerzego Ziętka 30
41-940 Piekary Śląskie
tel. 32 2882002

Najlepszy ośrodek jaki można sobie wymażyć Personel sympatyczny Jestem zawsze miło obsłużona Profesjonalizm to znak tej firmy💖
Opinia dodana przez Mariola

Krakowska 9
15-875 Białystok
tel. 85 74 99 443

Miałam wykonywany zabieg laserowego leczenia żylaków. Przed zabiegiem odbyłą się konsultacja, lekarz (dr Gryko) udzielił mi wyczerpujących informacji, rozwiał wszystkie wątpliwości, do tego, co istotne był kompetentny i przyjazny. A efekty zabiegu rewelacyjne, noga wygląda dużo lepiej i nie puchnie, jak to bywało wcześniej. Polecam