Lekarze Protetyk

lekarz Agnieszka Berbeć-Łazuka

Stomatolog, Protetyk

Pelikanów 2D/30
05-500 Piaseczno

Nie mogę zgodzić się z opinią iż Pani Doktor dba tylko o pieniądze. Panicznie boje sie dentysty a dzięki Pani Agnieszce udało mi sie ten lęk opanować, leczy też ząbki mojej 4 latki, a do tego ma całkiem przystępne ceny:)Szczerze Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Łukasz Kowalczyk

BEZ STRESU Gabinety Dentystyczne Łukasz Kowalczyk
Browarna 13a
43-300 Bielsko-Biała

Moja wyobraźnia jest bardzo rozwinięta. Na ból nie jestem wytrzymały. Gdy to zsumujemy – otrzymamy obraz typowego pacjenta, który patrząc na reklamy produktów dentystycznych ze wszystkich sił uwierzy w prawdziwość ich przekazu i sam się na własne życzenie doprowadzi do stanu, w którym wizyta u dentysty niestety będzie konieczna. Jak wszystkim wiadomo, koszmarne wspomnienia wizyt u dentysty skutecznie blokują nas do regularnego odwiedzania specjalisty i do bieżących kontroli stanu uzębienia, ...

Małgorzata Struzik

Działkowa 10
89-120 Potulice

Witam Byliśmy na wizycie u tej Pani. Brak podejścia do pacjenta w tym wypadku do dziecka. Dziecko wystraszone nic nie tłumaczy, krzyczy, źle się odnosi do dziecka. Zleciła aparat na zęby nie robiąc nawet zdjęcia chyba leczy na "oko" może się uda może nie. TRAGEDIA NIE POLECAM. Poszliśmy do Myszkowa bo terminy na NFZ były bardzo szybkie ale teraz wiemy dlaczego. Nie powinna leczyć nie nadaje się !!!!
Opinia dodana przez: Wojtek

dr n. med. Ewa Fajt

Ortodonta, Stomatolog

Przychodnia Nr 5
Zawiszy Czarnego 7a
40-871 Katowice

Jakby się dało to bym nawet tej jednej gwiazdki nie dała. Umawiając telefonicznie pytałam i zapewniano mnie, że Pani dr przyjmuje dzieci z mlecznym zębami (4-latek). Wizyta prywatna, w poczekalni pusto, w gabinecie pusto, rejestracja wiedziała że jesteśmy, bo wypisywałam dokumenty... Ale czekałyśmy ponad pół godziny. Ja zwolniłam się z pracy żeby zdążyć, dziecko prosto po przedszkolu. Jak zapytałam czy w końcu możemy wejść już zniecierpliwione, bo mamy po tej ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Danuta Górniak

Protetyk, Ortodonta

Andrzejewskiego 21
Szczecin

Raczej nie polecam z kilku względów: 1. Bardzo długo się czeka w poczekalni na umówioną na godzinę wizytę. Dr Danuta się spóźnia zawsze, podobno przez korki. Nie szanuje czasu pacjentów, potrafi pół godziny rozmawiać z Panią technik, a pacjent w tej czasie siedzi na fotelu i czeka. 2. Nie ma podejścia do dzieci. 3. Bardzo niemiła atmosfera panuje ogólnie w gabinecie. Dotyczy to obu Pań dr i asystentki.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Iwona Jędrzejczyk

40-710 Katowice

Potrzeba chwili, protezy zębowe niezbędne, refundowane przez NFZ przez rok w okolicy Tychów nie dostępne. Trafiłem do Pani Iwony, po trzech wizytach i trzech tygodniach wyszedłem w protezami. W wyniku bardzo dokładnych pomiarach, gotowe protezy pasowały, bez dopasowań, od razu. Nie wiem skąd się biorą negatywne opinie, najczęściej, krzywdzące. Odnoszę wrażenie, że ludzie mają tak namieszane w głowach, że nie do końca wiedzą czego chcą.Uważam, zdecydowanie,że Pani Dr Iwona, jest ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Piotr Okoński

Gabinet Stomatologiczny
ul. Pruszkowska 19/21
02-119 Warszawa

Najlepszy ze stomatologów z jakimi miałam kontakt w swoim życiu. Z usług doktora Okońskiego korzystamy całą rodziną od kilkunastu lat. Jest kompetentny, dokładny, delikatny i doświadczony. Poza tym jest to lekarz o wysokiej kulturze, postępujący etycznie.
Opinia dodana przez: NB

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Famildent Centrum Stomatologii
Dożynkowa 13 A/lokal U1
20-152 Lublin

Absolutnie nie polecam! Pani chyba nigdy nie pracowała z dziećmi. Przy umawianiu wizyty prosiłam o dr Janus informując, że to pierwsza wizyta mojej dwulatki u stomatologa. Usłyszałam, że dr nie ma terminów ale dr Gałązka z pewnością sobie poradzi... Już od wejścia zero kontaktu z dzieckiem, a córka nie należy do strachliwych. 3 panie za fotelem rozmawiające ze sobą, po czym córka, przypominam 2-latka usłyszała od 4 pani - p. ...

Arleta Jażdżewska

Stomatologia Uśmiechnij się
Wołodyjowskiego 2
77-300 Człuchów

Mogę polecić ten gabinet. Jestem bardzo zadowolona. Dla dzieci to raj a nie wizyta u dentysty. Bajka na monitorze nawet znieczulenie dało sobie zrobić. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Justyna Jasińska

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Krystian Szumiński
Zimowa 4
60-592 Poznań

Dziwią mnie negatywne opinie; poniewaz ja man bardzo dobre doświadczenie. Pani Justyna zrobiła mi dwie kanałowki i kilka plomb. O wszystkich kosztach informowała mnie na bieżąco. Ja z czystym sumieniem polecam usługi świadczone przez panią doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Anna Niemiec

ks. Tischnera 73
43-100 Tychy

Jeden z lepszych lekarzy w Tychach. Lekarka, bardzo empatyczna wytłumaczyła mi wszystko w bardzo zrozumiały sposób

Iwona Dorobisz

ulica Grunwaldzka 1/10
42-500 Będzin

Polecam, jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w gabinecie :)

Grażyna Kajdasz

Poznań

Parę lat temu przez praktykanta Pani Dr. straciłam zęba. Pani Dr. niekompetentna, umawia się na termin, po czym dzień wcześniej odmawia ( niby choroba) nie polecając innego dentysty- mimo pilnej sprawy, ani tez nie podając żadnego konkretnego innego terminu wizyty. Odkłada słuchawkę tel., informując,że jej to nie interesuje... Ostrzegam wszystkich, że TA PANI ma gdzieś pacjenta, jego czas, pieniądze itd.
Opinia dodana przez: Marysia

lek. dent. Maria Kruglak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Więckowskiego Stefana 63/1
90-747 Łódź

szybkie i bezbolesne leczenie zębów, bardzo miła pani doktor. elastyczne godziny przyjęć, polecam wszystkim

Bogdan Sawicki

Chirurg stomatolog, Protetyk

"PRO VITA" Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Basztowa 5
31-134 Kraków

Bardzo dobry stomatolog. Bardzo uprzejmy i miły. Polecam!!!!

lek. dent. Renata Świercz-Sroka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wałbrzyska 19
Warszawa

Godna polecenia doskonała specjalistka. Z sukcesem przeprowadziła bardzo trudne leczenie ortodentyczne, polegające na sprowadzeniu zatrzymanych zębów u dorosłej osoby. Mam do niej pełne zaufanie. Leczy od lat moja rodzinę. Dobre ceny.
Opinia dodana przez: Ewa

Dorota Szczepaniak-Cebula

Zgoda 9 lok. 4
76-010 Koszalin

Wreszcie jest to lekarz jakiego szukałem. Pełen profesjonalizm. Wspaniałe podejście do pacjenta, Najważniejsze, że nie ma żadnych powodów do reklamacji, jak to miewałem u moich poprzednich lekarzy.Polecam.
Bylam ostatnio u Pani doktor z moim synem (13lat). Dokladnie wytlumaczyla co i jak bedzie robila a przy tym byla bardzo uprzejma. Cala rodzina sie u niej prywatnie leczymy. Polecam

lek. dent. Ewa Sobczyk

Protetyk, Stomatolog

Poradnia Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów NZOZ T - MED s.c.
al. marsz. Piłsudskiego 42
43-100 Tychy

Świetny fachowiec, kompetentna, solidna bardzo dokładna i precyzyjna....bardzo dobre podejście do dzieci..mimo "białego" fartucha wzbudza zaufanie

lek. dent. Krzysztof Wojtkiewicz

Prodental
ul. Piłsudskiego 21
78-500 Drawsko Pomorskie

Miałem przyjemność korzystać z usług dr. Krzysztofa Wojtkiewicza i jestem bardzo zadowolony z doświadczenia. Dr. Wojtkiewicz to prawdziwy profesjonalista o niezwykle wysokim poziomie kompetencji. Już od pierwszej wizyty poczułem się bardzo komfortowo, dzięki jego życzliwemu podejściu oraz umiejętnościom komunikacyjnym. Dokładnie wyjaśnił każdy krok zabiegu, co znacznie zmniejszyło mój stres związany z leczeniem dentystycznym. Gabinet dr. Wojtkiewicza jest nowocześnie wyposażony, co pozwala na przeprowadzanie zabiegów na najwyższym poziomie. Podczas wizyt zawsze ...