Lekarze Psychiatra

Pani dokror to lekarz z powałania. Miła, cierpliwa, potrafi słuchać. Stawia właściwą diagnozę i przepisuje właściwe lekarstwa.
Opinia dodana przez: Kaja

lekarz Roman Janik

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra

Był taki moment w moim życiu, że byłam w rozsypce. Cierpiałam na bezsenność, była trudna sytuacja, o której nie chciałam nikomu mówić- myślałam o sobie wtedy- że chyba mam być ofiarą. Odważyłam się panu doktorowi opowiedzieć co wydarzyło się w akademiku. Dzięki lekom udało mi się zasnąć, pan doktor zasugerował wizytę u psycholog- terapię. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Pan doktor ma nie tylko podejście jako psychiatra, ale także jako ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Wspaniały specjalista jakich mało godny polecenia dla osób które naprawdę potrzebują pomocy mnie leczy i jestem bardzo zadowolona ponieważ przywraca mnie do życia chociaż wiem że jeszcze długa droga ale dopiero dzięki Panu doktorowi wróciły do mnie chęci do codziennego funkcjonowania

Halina Spoz

Kaprysowa 7
Lublin

Przemiła Pani doktor, wybrała dla mnie bardzo odpowiedni sposób leczenia, który się sprawdził . Teraz leki przyjmuję tylko sporadycznie.Serdecznie polecam Panią Dr.Spoz.

lekarz Adam Małecki

Chojnice
8 Marca 14 A
89-600 Kościerzyna

Muszę iść do lekarza jednak nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego oni ze mną nie rozmawiają np. Skupiają się wyłącznie na moim zachowaniu, mówiąc co robię lub przerywają rozmowy głównie na czatach. Jeżeli coś mówią to zawsze znajdą jakiś pretekst, aby zakończyć rozmowę. Rozmawiałam z jednym kolega przez prawie 3 miesiące i dialog dobiegł końca, sam powiedział ze nie wie czy wróci do mnie na czat. Niestety to ja muszę słuchać ...

lekarz Anita Pląder

ulica Gliwicka 55
40-853 Katowice

Świetna, i kompetentna lekarka. Bardzo uprzejme podejście, osoba ciepła i serdeczna oraz oczekiwane efekty leczenia. Pisze po latach satysfakcji i bardzo dziękuje Pani Doktor. Z całego serca!
Opinia dodana przez: Tamara

lekarz Urszula Urbaniak

al. Aleja Wojska Polskiego 19/2
10-900 Olsztyn

Wspaniały człowiek i lekarz jakich dziś już mało! Szkoda, że nie będzie już przyjmować w poradni w Lancecie.

Dariusz Borkowski

ulica Dworcowa 12
78-100 Kołobrzeg

...super lekarz oby takich więcej...polecam tym,którzy naprawdę potrzebują pomocy dobrego" fachowca od leczenia dusz" i nie tylko!!!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Luiza Dziubińska

Psychiatra dziecięcy

Luiza Dziubińska
Puławska 11/69
Warszawa

Pani Doktor ma bardzo dużą wiedzę i wszystko dobrze tłumaczy. Leczyłem się u niej przez prawie trzy lata. W trakcie również korzystałem z psychoterapii, u jednej z Pani Doktor znajomych. Terapię zasugerowała Pani Doktor. Nie będę pisał co mi dolegało ponieważ nie chce się tym dzielić. Napiszę jedynie, że jestem bardzo wdzięczny i cieszę się, że trafiłem akurat na nią. Bo właśnie do tego wszystko jest to fajna, ciepła, pozytywna ...
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Janina Bielska

Psychiatra, Neurolog

Ossowskiego 12a lok. 7
40-843 Katowice

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

lekarz Małgorzata Krentorz

Osińska 27a
44-240 Żory

Naprawdę fachowe podejście. Pani Doktor nie bała się zmienić diagnozy innego lekarza, przez co wprowadziła u mnie jak się okazało skuteczne leczenie. Pani Doktor zawsze była dla mnie bardzo miłą, spokojną i uprzejmą osobą. Bardzo mi pomogła i jestem jej za to wdzięczna, podejrzewam że bez zmiany diagnozy stałą bym dalej w miejscu.

lekarz Rafał Harmazy

Ego Centrum Terapeutyczne
Pułaskiego 21
Pabianice

Kompetentny i uprzejmy, zainteresowany pacjentem, ma dużą wiedzę. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

lekarz Justyna Sipowicz

Wyczółkowskiego 1E
86-032 Niemcz

Witam panią pani Ordynator Jest pani bardzo dobrym psychiatrą Lekarzem jestem pani pacjentem Bardzo dobrze i z uśmiechem podchodzi Pani do mnie i innych pacjentów Odnośnie leczenia nas ustawienie leków Które nasze organizmy wchłaniają do dalszej remisji Nie spotkałem takiego lekarza jak pani Ordynator oddana pracy kochająca ludzi
Opinia dodana przez: Andrzej Miszczuk

lekarz Zygmunt Woźniak

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

Pan dr bardzo skrupulatnie i sumiennie wykonuje swoją pracę, bardzo uprzejmy empatyczny i zaangażowany co w dzisiejszych czasach jest rzadkością wśród lekarzy wszystkich specjalności, nie tylko psychiatrów. Zdecydowanie polecam osobom rzeczywiście potrzebującym pomocy i wsparcia lekarza psychiatry
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Szczepan Ligara

Psychiatra

os. Urocze 2 (Przychodnia rejonowa)
31-952 Kraków

Niesłychanie czuły, wnikliwy, profesjonalny. Wyszłam z wizyty w głębokim poczuciu zaopiekowania mojego dziecka. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kamila

Stanisław Porczyk

Elbląska 65 lok. 15
01-737 Warszawa

Polecam. Bardzo profesjonalny lekarz. Od razu widać, że pasjonuje się tym, co robi (widać to również po ilości i jakości fachowych tekstów pana dra, które można znaleźć w sieci). Pan doktor dużo czasu poświęca na dokładny wywiad (który sporo psychiatrów traktuje po macoszemu), jest na bieżąco z najnowszą wiedzą psychiatryczną, cierpliwie i profesjonalnie wszystko tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania (a ja zupełnym laikiem nie jestem, sporo czytam na temat ...

lekarz Krzysztof Zielke

Gabinet
Henryka Wieniawskiego 3 B
68-200 Żary

Wspaniały człowiek, zdystansowany, miły personel sie go boi... Ale doskonale i szybko leczy... Jestem pod wrażeniem. Obyśmy się w takiej sytuacji więcej nie spotkali. Zdrowia życzę i dziekuje z calego serca :)

lekarz Wojciech Jędrysiak

Zajęcza 5/26
98-200 Sieradz

Lekarz jest kompetentny, konkretny, zaangażowany i wnikliwy. Zaproponowane leczenie pozwoliło mi pozbierać się, by przy kolejnej wizycie jeszcze bardziej efektywnie omówić problematyczne zagadnienia. Polecam. Leczenie skuteczne. Sympatyczna atmosfera w gabinecie.

lekarz Marcin Jabłoński

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Wysłucha, doradzi, wyleczy. Zawsze pomocny. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM
Opinia dodana przez: D.S.

lekarz Krzysztof Iwańczuk

krychnowice
Radom

Pan dr. Iwańczuk jest bardzo zaangażowany w swojej pracy i wprowadza różne innowacyjne metody współpracy z pacjentami