Lekarze Psychiatra

lek. med. Paweł Nowak

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Lekarz godny polecenia. Kompetentny z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wzbudza zaufanie, wspiera rozmową.
Najlepszy psychiatra, fachowiec, moje uznanie budzi nie tylko jako psychiatra ale też lekarz i człowiek
Rewelacyjny specjalista i prawdziwy człowiek. Lekarz z zasadami i szacunkiem dla pacjenta. Pełne poświęcenie i zaangażowanie. :)
Opinia dodana przez: Mirek

lek. med. Małgorzata Jabłońska

Gabinet Małgorzata Jabłońska
Bursztynowa 3 , lokal U2
Lublin

Bardzo dobry specjalista ,z dużą wiedzą Profesjonalne podejście do pacjenta,cierpliwość i zrozumienie,Bardzo dobrze tłumaczy i poświęca dużo czasu dla pacjenta. polecam.....
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Natalia Fabryczna

ul. por. Halszki 40/8
30-611 Kraków

Świetna i fachowa pomoc ze strony Pani lek.med.psychiatry..Szczególnie jeśli chodzi o dalsze leczenie - terapia. Dziękuję i życzę sukcesów w dalszej pracy zawodowej.
Opinia dodana przez: Artur
Rzeczowa konsultacja. Trafnie dobrane leki. Pani dr zna się na rzeczy, nie od dzisiaj do niej chodze. Pozdrawiam i polecam Panią Dr Małgorzatę Kuźmitowicz z Medixu
Pan Wojciech ma super podejście. Dokładnie tłumaczy jak radzić sobie z choroba, na czym ona polega Wykazuje zrozumienie i dokładnie analizuje wszystkie objawy. Nie robi wszystkiego "na pałe" i jest naprawdę cudowny w tym co robi.

lekarz Szymon Niemcewicz

Leszczyńska 10/40
00-339 Warszawa

U p. dr Niemcewicza leczę się od ponad trzech lat. Inni lekarze wymyślali różne schorzenia na które mnie leczyli, ale leki nie pomagały,dopiero p. dr dostrzegł,że moja choroba to nie jest zwykła depresja(której zresztą nabawiłam się również ,żyjąc w strachu bez dobrej diagnozy i z dokuczliwymi objawami choroby). Zlecił badanie i dostosował leki indywidualnie do mnie, tłumacząc wszystko dokładnie, a jednocześnie stara się nie denerwować przy tym pacjenta. Pan dr ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Iwona Milewska-Tyszkiewicz

Adeste Warszawskie Centrum Psychoterapii
Filtrowa 83 lok. 16
02-032 Warszawa

Pełny profesjonalizm,życzliwość.Wysoka chęć udzielenia pomocy. Wizyta przebiegała on line w bardzo miłej atmosferze. Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Ewa Lamparska

ul. Bolesława Chrobrego 16/3A
81-756 Sopot

Najlepszy specjalista na jakiego trafiłem. Depresja w remisji dzięki skutecznej farmakoterapii i świetna pomoc, gdy poradnia leczenia bólu uzależniła mnie od opiatów oraz gdy byłem w zespole serotoninowym, który zaserwował mi inny "fachowiec" .
Opinia dodana przez: Dominik
bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc

lekarz Aleksandra Witek-Józefowska

Psychiatra

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Bardzo dobrze dobrane leki mialem,tylko ostroznie I pod opiekom w szpitalu.Po tych lekach nie mialem objawow choroby I dobrze sie czulem.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       dr n. med. Tomasz  Gondek

dr n. med. Tomasz Gondek

Gabinet Teatralny
pl. Teatralny 3 pok. 44
Wrocław

Pan Tomasz Gondek to najlepszy psychiatra, u jakiego byłam. Szczerze polecam wizytę u niego, zwłaszcza tym, którzy się wahają/boją. Pan Gondek nie ocenia i uważnie słucha pacjenta.

lekarz Tomasz Rogoziński

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

Polecam każdemu z adekwatnymi do specjalizacji problemami wizytę u tego lekarza. Pierwszy raz poczułem się podczas wizyty zrozumiany, cały stres minął po wejściu do gabinetu, moja samoedukacja i pochodząca z niej wiedza została doceniona, a podjęta taktyka wypracowana w trakcie przyjemnej wizyty była wypadkową wiedzy zarówno lekarza jak i pacjenta, bez wartościowania, bez ocen, właściwie bez negatywów.

lekarz Małgorzata Soszyńska-Romanowska

ul. Bronisława Czecha 1/23
85-794 Bydgoszcz

Super podejście do pacjenta,wysoka kompetencja,pełen profesjonalizm.Pani doktor bardzo miła i życzliwa dla pacjenta.Pełna satysfakcja z wizyty i leczenia. Polecam innym pacjentom w 100%.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Iwona Timek

ulica Królowej Jadwigi 26C
34-400 Nowy Targ

The best doctor I have ever knew,I. Highly recommend dr.Iwona Timek.Her prices are not so expensive compare to other doctors than I have contact before

lek. med. Grzegorz Witkowski

Psychiatra

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Jestem zadowolona zarówno ze sposobu zbierania wywiadu jak i z zaordynowanego leczenia. Bardzo dobre, empatyczne podejście do pacjenta.

lekarz Monika Wickowska

38-220 Łazy Dębowieckie

Świetny lekarz. Przed pierwszą wizytą u Pani Moniki miałem już 2 lekarzy. Dopiero tutaj leczenie zostało "trafione". Symptomy choroby w większości zanikły. Niesamowicie uprzejma. Rozmawia z pacjentem tyle czasu, ile on potrzebuje. Dokładnie tłumaczy schemat działania leków. Potrafi rozładować napięcie podczas rozmowy. Jest moim lekarzem od wielu lat i wiem o czym piszę. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy
Profesjonalne podejście do pacjenta.mily i empatyczny człowiek,usługi na najwyższym,profesjonalnym poziomie.
Opinia dodana przez: Szymon Kowalski
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       lekarz Wojciech Tylewicz

lekarz Wojciech Tylewicz

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ