Lekarze Psychiatra

ulica Szpitalna 2 A
64-600 Oborniki

dr n. med. Jacek Radzik

PORADNIA PSYCHIATRYCZNO-ODWYKOWA
Pomorska 51 (Wspólne wejście z apteką Dr. Max)
Wrocław

Kiedy przyszedłem a właściwie dotelepałem się do Pana Doktora nie miałem już wiary w cokolwiek. Próbowałem wszelkich chyba prób pokonania demona alkoholizmu ! Nikt z rodziny ani ze znajomych nie wierzył, że cokolwiek w moim życiu mogłoby się jeszcze zmienić. Cuda się jednak zdarzają - Pan Doktor okazał się nie tylko osobą miłą ale natchnął mnie optymizmem, którego już nie miałem od lat. Skutecznie wyciągnął mnie z bagna - faceta, ...
Opinia dodana przez: Maricin

lekarz Dagmara Dudzik

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Poznań

To mój trzeci lekarz psychiatra. I wreszcie czuję się zaopiekowana i wreszcie wierzę, że wyjdę z choroby. Wizyta nie opiera się na wystawieniu recepty i krótkiej pogawędce. Wizyta trwa nieraz pół godziny i dłużej, pani Doktor uważnie słucha i odpowiada na pytania. Zawsze pyta dokładnie o aktualną sytuację, dyskutuje i podpowiada rozwiązania trudnych sytuacji. Dla mnie to wyjątkowy lekarz, empatyczny, uważny, chcący pomóc. Nie spotkałam jeszcze takiego pscyiatry. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Joanna Pokraśniewicz

Psychiatra

NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne S.C.
gen. Józefa Hallera 39
07-410 Ostrołęka

Moim zdaniem dr. Pokraśniewicz jest dobrym lekarzem. Leczę się u niej ponad 10 lat. Wczuwa się moim zdaniem w sytuację pacjenta i potrafi dobrać odpowiednie leki, czasami zmienić lek gdy nie działa odpowiednio. Ogólnie polecam Panią Doktor.

lekarz Paweł Gałek

Centrum Dobrej Terapii MINDART
ul. Miłkowskiego 9/U3
30-349 Kraków

Dzień dobry wszystkim. Mam na imię Dorota. Jestem pacjentką Dr Pawła Gałka od podajże 3-4 lat. Jestem alkoholiczką. Co prawda Pawłowi Gałkowi udało się mnie wyciągnąć z nałogu lecz podczas czytania tych wszystkich bzdur na jego temat mam ochotę sięgnąć po kieliszek wódki. Bardzo Państwa proszę, nie wypisujcie na temat Pana Doktora tak złych i kiepskich wiadomości/opinii. Jeśli nie chcecie zrobić tego dla Niego to zróbcie to dla mnie. Byłam ...
Opinia dodana przez: zdrowadorotka

lekarz Wiesława Krajewska

Cogito
Jana Pawła II 3g
Wałbrzych

Nadchodza Swieta Bozego Narodzenia 2013, prawie dwa lata uplynely jak moj syn zaczal leczenie u Pani Doktor Wieslawy Krajewskiej I po wielu latach matchynej udreki musze powiedziedziec ze moj syn jest wolny od nalogu!!!!!! Nikt nie mogl mu pomoc (a bylismy u wielu lekarzy). W domowej atmosferze I cieplym podejsciu Pani Doktor moj syn jest teraz zdrowym, pelnosprawnym i 100% funkcjonalym czlowiekiem. Ja I moj syn jestesmy niesamowicie wdzieczni Pani ...
Opinia dodana przez: Grazyna

dr n. med. Wojciech Datka

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

Bardzo polecam tego doktora , ale prywatnie. Próbowałam się dostać publicznie i ... nie dość, ze kolejka to jeszcze bardzo odległe terminy. Na pierwszej wizycie byłam publicznie i widać było, że doktor jest bardzo zapracowany- w końcu kolejka do doktora była na ok 30-40 osób!!! Drugi raz wybrał się prywatnie i nieco inaczej to wygląda, można umówić się dokładnie na daną godzinę, czekałam w kolejce około 10 minut, a nie ...

lek. med. Anna Pawłowicz-Górska

Gabinet Psychiatryczny
Raciborskiego 1A
Pruszcz Gdański

Wspaniały lekarz- miałam problemy z depresja lękową, ale to już przeszłość .Pani doktor pomogła mi jak nikt w życiu.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Irena
Ja miałem depresję od czasu, jak zacząłem chorować na serce. Miałem skierowanie od kardiologa. Dobrze mi dopasował leki na depresję, ale po nich też mi się wyrównało bardzie ciśnienie krwi.

lekarz Piotr Markowski

ul. Nowołęczna 9A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Fantastyczny człowiek i specjalista w swoim fachu wyciągnął mnie z piekła choroby teraz mam wszystko o czym marzyłem - zdrowie!
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Agnieszka Kozłowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowtonej CATHMED
Przyjaźni 66/6
53-030 Wrocław

Stres związany z pierwszą wizytą u psychiatry był niepotrzebny, spokojna i poważna rozmowa, dostałem leki, które mi pomogły.

dr hab. n. med. Piotr Gałecki

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Prywatny gabinet psychiatryczny
90-350

Bardzo miła i opanowana osoba, uprzejmy, cierpliwy. Jest w nim coś dziwnego, nie czułam się jak u psychiatry (a bywałam u kilku). Polecam, bardzo dociekliwy w diagnozie, zlecił mi wiele badań dodatkowych, wytłumaczył sedno lęku i paniki, i niestety pozbawił złudzeń ... u mnie bedzie nawracać - pierwszy miał odwage mi to powiedzieć polecam

Halina Ściesińska

Psychiatra dziecięcy

Toruń

Bardzo cenie sobie opinię pani doktor i cieszę się, że mogę leczyć u pani doktor swoje dziecko. Pani doktor pomogła mojej córce, za co jestem wdzięczna.Gorąco polecam Panią Halinkę.Jest to osobą ciepłą i uprzejmą. Zawsze ma czas dla pacjenta. Prawidłowo postawiła diagnozę mojemu dziecku, dzięki niej jest już dużo lepiej.
Opinia dodana przez: Toruńczyk

lekarz Janina Simińska

Psychiatra, Ginekolog położnik

Staszica 1
66-300 Międzyrzecz

Pani doktor jest super!!! polecam. Pani doktor gdzie Pani jest?

lekarz Elżbieta Kanarecka-Pawlak

ulica Grunwaldzka 78
60-311 Poznań

Polecam-Pani doktor ma wyjatkowa intuicje i ogromne doswiadczenie co pozwala stawiac trafne diagnozy:)ja dzieki niej dzis sie trzymam ...a bywalo ze mna kiepsko...wyjatkowy lekarz-mily czlowiek
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Tomasz Jaroszewski

NZOZ "RODENTIS"
ulica Limanowskiego 11/2
02-943 Warszawa

Mój pierwszy w życiu psychiatra który do mnie "przemówił" chociaż mówił niewiele. Jest niezwykle ciepłym i mądrym człowiekiem. Dał mi poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że w każdej chwili mogę liczyć na jego wsparcie. Nie patrzy na zegarek (dlatego czasem trzeba trochę poczekać), poświęca naprawdę dużo czasu na wizytę co daje prawdziwy komfort - możliwość obgadania i wyczerpania "tematu. Naprawdę polecam, tak ja i mnie poleciła go znajoma.
Opinia dodana przez: Ewa
Pan doktor świetny specjalista, bardzo uprzejmy i kompetentny. Wyczerpująco poinformował mnie na temat mojej choroby. Godny polecenia.
Lekarz z powołania!! Nigdy wcześniej nie spotkałem lekarza,który słucha i rozmawia z pacjentem. Po rocznej przerwie oraz zmianie miejsca przyjmowania, i poszukiwaniu Pana doktora rozpoznał mnie przez telefon. Pamiętał mnie i moje problemy. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pan doktor Tomasz Karoń to w naszym społeczeństwie żyło by się zdecydowanie lepiej. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Tomasz