Lekarze Psychiatra

Cudowny człowiek,kompetentny,cierpliwy o złotym sercu!Potrafi dostosować leki i podnieść na duchu.Wizyta u P.dr Malejki to czysta przyjemność,potrafi wysłuchać pacjenta,wytłumaczyć działanie leków.Zawsze wychodzę z gabinetu z uśmiechem na ustach i pozytywnie nastawiona do świata
Opinia dodana przez: Beata
polecam b.dobry specjalista jak coś robi to nie po łebkach
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       dr Anna Poleszczyk

dr Anna Poleszczyk

Przystań psychologiczna
Warszawa

Bardzo polecam Panią Annę, poświęciła mi dużo czasu, przed pierwszą wizytą doczytała dokumentację medyczną dostępną w placówce i starała się podejść najbardziej kompleksowo jak to możliwe. Zwróciła uwagę na aspekty niezauważone wcześniej przez lekarza. Bez wahania polecam każdemu, kto szuka kompetentnej i życzliwej jednocześnie pomocy.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Magdalena Hauser-Michalska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Bardzo sympatyczna i przystępna pani doktor.Z uwaga i zrozumieniem wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia a trochę czasu to zajęło.Widac było ze naprawdę chce mi pomoc-zadawała dużo pytan.Nie czułam się skrępowana opowiadając o moich problemach i objawach.Na razie miałam tylko jedna wizytę ale wiem ze będę kontynuować u niej leczenie.
Jestem uzależniony krzyżowo, głównie alkohol ale kiedyś byłem pewny że mam "tylko" depresję. Doktor "ustawił" mi myślenie, zdiagnozował właściwie, pomógł podjąć terapię uzależnieniową. Spotkania z nim to prawie psychoterapie czyli poświęcał tyle czasu aż był pewny że wyjdę z lepszym nastawieniem niż przyszedłem. Gorąco polecam

lekarz Piotr Antoni Woźniak

PTUiW od alkoholu
Elektoralna 26
00-899 Warszawa

Serdecznie polecam. Pan Woźniak to niezwykle kompetentna osoba, którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu w potrzebie. Bardzo uważnie słucha, zadaje trafne pytania i bardzo rzeczowo odpowiada na pytania. Idealny człowiek na idealnym miejscu. Polecam :)
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Augustyn Wasik

Ziemowita 1/9 (pok. 106)
53-604 Wrocław

Pan Profesor jest naprawdę wspaniałym lekarzem! Kilka lat temu wyprowadził moją siostrę z ciężkiej nerwicy natręctw a obecnie także i ja znajduję się pod jego opieką. Pan Profesor posiada ogromną wiedzę, jest miły, uprzejmy i zawsze uważnie słucha swoich pacjentów. Jest to człowiek, któremu bez obaw można zaufać.
Opinia dodana przez: aniak90

lekarz Anna Zdzymira

Psychiatra, Psychoterapeuta

Prywatny gabinet psychiatryczny i psychoterapia
25-017 Kielce

Jestem przekonana, że gdyby nie pomoc Pani Doktor mojej mamy już by nie było wśród nas. Jestem z serca wdzięczna i polecam wszystkim, którzy są w kryzysie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jarosław Lipczyński

Grunwaldzka 15 / 5
Wrocław

Gorąco polecam tego lekarza, jest bardzo naturalny i prawdziwy w kontakcie z pacjentem, potrafi słuchać i przewidywać, co jest istotne w rzetelnej diagnostyce i leczeniu.
Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, na którego trafiliśmy. Wspaniałe, wspierające podejście zarówno do dziecka, jak i rodzica. Dzięki Pani doktor wychodzimy na prostą po kilkuletnim błądzeniu w poszukiwaniu diagnozy. Życzę nam wszystkim takich specjalistów i życzliwych ludzi.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Izabela Fadel

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz

Wielokrotnie odwiedzałam psychologa i słyszałam , że już taka moja natura , że się tak wszystkim przejmuje. W końcu z polecenia trafiłam do Pani Doktor. I SZOK ! Doktor wysłuchała i POMOGŁA. Już na następny dzień poczułam poprawę. Byłam wyciszona ale nie otępiała. Po 2 m-cach zaczęłam się uśmiechać. Polecam Pania Doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Jurawska

Przychodnia wielospecjalistycznej opieki zdrowotnej
Grabieniec 13
91-140 Łódź

To nie jest Lekarz to dar od wszelakiej siły sprawczej. Nie byłoby już mnie pośród żywych lub byłbym trzęsącą się galaretą. Jestem nowym człowiekiem dzięki Pani Małgorzacie. Już niczego się nie boję patrzę na każdy dzień jak przynosi mi rzeczy kiedyś nie osiągalne. Jestem zrównoważony i spokojny. Patrzę w jutro z radością. Jestem pewien, że nic mi nie grozi. Nie potrafię opisać jak tego dokonała. To nie stało się od ...

lekarz Marcin Wróbel

Psychiatra, Psychoterapeuta

Gabinet Psychiatryczny
Emilii Plater 22 lok.7
Suwałki

Normalny człowiek, punktualny, uprzejmy i co najważniejsze kompetentny i z aktualną wiedzą. Wywiad z pacjentem od a do z ,a do tego proponowane leczenie na miarę naszych czasów a nie średniowiecza jak było u poprzedniego "specjalisty". Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Kris

lekarz Włodzimierz Koniarski

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Dr Godny polecenia byłem pierwszy raz zastanawiam się jak to będzie na wizycie u psychiatry pan doktor zachował się jak lekarz z powołania wysłuchał rozważył nie poganiał doradził wyjaśnił bardzo polecam Złoty Człowiek w dzisiejszych czasach !!
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Kazimierz Bereza

Dentiz Stomatologia Renata Izdebska
AL. RACŁAWICKIE 44D.
20-043 Lublin

Profesjonalne i ludzkie podejście do problemu pacjenta. Wysoka kultura osobista jak również życzliwe podejście do pacjenta. Trafne diagnozy i dobór leków.

lekarz Małgorzata Rozpara-Wyrębska

Psychiatra dziecięcy

NZOZ "Zdroje"
Szczecin

Bardzo przyjemna kobieta. Lubię z nią rozmawiać. Bardzo uprzejma i życzliwa. Polecam każdemu i życzę każdemu takiego lekarza.

lekarz Beata Bakalarz

Wojewódzka Przychodnia Specjalistyczna Szpitala w Czerwonej Górze
JAGIELLOŃSKA 72
25-734 Kielce

Polecam Panią Doktor Bakalarz. Bardzo dobry lekarz A przede wszystkim człowiek pełen empatii i zrozumienia.
Opinia dodana przez: Paulina

Zdzisław Cichoń

Cichoń Zdzisław Gabinet Psychiatryczny
46-200 Kluczbork

Polecam. Pan doktor bardzo uprzejmy. Spokojnie rozmawia i tłumaczy. Jestem pacjentka już 3 lata. I bardzo mi pomógł.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Katarzyna Strzebońska

Psychiatra

Świętokrzyska 53 (Centrum Stomatologiczne)
88-100 Inowrocław

dobry lekarz,skromny czlowiek ,cierpliwa ,dobry psycholog, Ostrozna w diagozie.Szybko nawiazuje kontakt z pacjentem ,darzac ja pelnym zafaniem. Polecam

lekarz Dominika Białas-Kopystecka

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Moniuszki 39
87-100 Toruń

Lekarka niezwykła! Niezwykle skromna, niezwykle kompetentna, niezwykle życzliwa i zawsze gotowa do pomocy. Podjęła się leczenia bardzo trudnego przypadku, na pograniczu niemożliwego. A zatem jest też niezwykle odważna i zdeterminowana, żeby pomóc. Odpowiada na każdy telefon i zawsze wysłucha. Polecam wszystkim, którzy oczekują od lekarza nie tylko profesjonalizmu, ale też empatii i zrozumienia.
Opinia dodana przez: Danuta