Lekarze Psychiatra

lekarz Krystyna Górska

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62/3
00-545 Warszawa

Kompetentna i konkretna a przy tym ciepła i ujmująca. Zainteresowana pacjentem w wielu aspektach. Wspaniale i z wyczuciem prowadzi rozmowę, aby poznać pacjenta i jego problemy. Klasa sama w sobie. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Violeta Dajaka-Kałuszka

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

To lekarz z powołania Wybitny specjalista W Polsce i na świecie nie wielu poświecą się z sercem oddaniem w pracy jak Pani Doktor
Opinia dodana przez: Janek

lekarz Włodzimierz Batorowski

97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry lekarz, pełny profesjonalizm, ujmująca kultura osobista, a nadto indywidualne podejście do pacjenta i jego choroby. Szczerze polecam.

lekarz Janusz Majewski

Psychiatra

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Człowiek, który lubi ludzi i chętnie ich słucha i z nimi rozmawia. Polecam, miałam krótki kontakt, ale bardzo fajnie się rozmawiało....
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       dr n. med. Patryk Piotrowski

dr n. med. Patryk Piotrowski

Centrum Zdrowia Parkowa 10
Parkowa 10
51-616 Wrocław

Wizyta dotyczyła mojej mamy (92 lata), która od dłuższego czasu ma problemy psychiatryczne (stany lękowe, urojenia, depresje). Pan Doktor w ciepły i delikatny sposób nawiązał kontakt z pacjentką, wzbudził jej zaufanie i przeprowadził nieskomplikowane testy które pozwoliły szybko zdiagnozować problem. Zaproponował adekwatną terapię farmakologiczną. Mama zgodziła sie na leczenie. Podziwiam profesjonalizm i empatyczne podejście Pana Doktora do pacjentki, co w przypadku osób starszych jest bardzo ważne. Polecam miłą atmosferę w ...
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Zbigniew Kamiński

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji Ośrodek Obsługi Osób Źle Słyszących "ACUSTICA"
Hynka 73 A
80-465 Gdańsk

Dr Kamiński jest psychiatrą do którego chodzę bez skrępowania . Traktuję go jak dziadka , któremu mogę sie wygadać , a on pilnie słucha , obserwuje , obstukuje swoim mloteczkiem - i tak wie swoje ! Mam wrażenie ,że on już po wejściu pacjenta do gabinetu wie wszystko. Czasami nie trzeba mu nic mówić - sam widzi że coś nie tak . Ma wielkie doświadczenie , przenikliwy , ale ciepły ...

lekarz Krzysztof Gawroński

NZOZ
76-200 Słupsk

Pan Dr. Gawroński opiekuję się Mną już długi czas dzięki niemu jestem zdrowy i wiem że mam stałą pewną opiekę Zawsze jest metodyczny i konsekwentny

lekarz Katarzyna Porwoł

Rudzka 114
44-200 Rybnik

Cudowna osobowość. Odpowiednia osoba na właściwym miejscu.Lekarz z powołania. Pani doktor jest ciepłą, serdeczną osobą.Bardzo pomogła mojemu synowi,a tym samym mnie, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jest bardzo delikatną, taktowną osobą, do której chętnie idzie się na wizytę. Potrafi pomóc osobie nawet w bardzo złym stanie psychicznym.Podsumowując jest lekarzem ,którego każdy powinien spotkać na swjej drodze, kiedy znajdzie się w potrzebie.

lekarz Małgorzata Śmiarowska

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Bardzo dobra Pani Doktor , od kilku może nawet i od kilkunastu lat pomaga mojej mamie , i mama jest bardzo , ale to bardzo zadowolona z konsultacji z Panią Doktor. Lekarz naprawdę godny polecenia. Pani nie patrzy na zegarek a pacjenta potrafi diagnozować nawet jak trzeba to i 2 godziny . Świetny kontakt poprzez SMS . Dużo zdrówka życzę Pani - jest Pani najmilszym i najdokładniejszym lekarzem jakiego przez ...
Opinia dodana przez: LESZEK
Bardzo miła i empatyczna, ale też konkretna. Wzbudziła od razu moje zaufanie. Polecam każdemu

lekarz Tomasz Oskar Szewczyk

Główna 4
Wałbrzych

Bardzo dobry psychiatra. Mogę polecić każdemu. Przez kilka lat męczyłam się z depresją i żadne terapie nie przynosiły poprawy. Pan doktor tak dobrał leki i dawki, że odczułam poprawę już po miesiącu leczenia. Co za ulga !!! Polecam na 100%
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. med. Anna Telichowska-Leśna

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Leczę się u Pani doktor od kilku lat mimo kilku kryzysów zawsze potrafiła mi pomóc. Za każdym razem kiedy czuje się gorzej mogę liczyć na pomoc
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Mariusz Boral

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Opiekuje sie moja mamą, robi wrażenie bardzo zorientowanego w problemach pacjenta , poswieca sporo czasu i zaangazowania kazdemu pacjentowi , młody wiek jest tylko jego atutem.
Opinia dodana przez: Dorota
Zdecydowanie lekarz wart zaufania. Duży plus za podejście do pacjenta - jak do człowieka z problemem
Opinia dodana przez: Alicja

dr Elzbieta Kostro

szpital wojewodzki
Gniezno

o kompetencjach w ogóle nie wspominam, ale bardzo miła a zarazem rzeczowa pani doktor !!! cud, że się tacy zdarzają. Ma podejście.

dr n. med. Ewa Murak-Kozanecka

ZOZ ul. Aleksandrowska 159
Łódź

Polecam bardzo z całego serca. Najlepszy lekarz z jakim miałam styczność a było ich sporo. Mądra kobieta, życzliwa, serdeczna, od lat w zawodzie. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

lekarz Katarzyna Ratkowska

Psychiatra, Psychoterapeuta

opus
gdańska 15b
89-600 Bydgoszcz

wyniki mowią same za siebie. polecam ta lekarke

lekarz Joanna Suchecka-Bembnista

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Chudoby 16, Gniezno
62-200 Gniezno

Super lekarz. Najlepszy psychiatra. Godny polecenia. Super kompetentny fachowiec. Bardzo mi pomogła w życiu i z całym sercem polecam.

lekarz Rosita Chodubska-Wiszniewska

Psychiatra

Szpital Mrągowski im. Michała Kajki Sp. z o.o.
Wolności 12
11-700 Mrągowo

Polecam Panią doktor,kompetentna ,rzeczowa bardzo miła atmosfera podczas wizyty.Najlepsxy lekarz w naszym województwie.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Tomasz Masiak

Michała Wołodyjowskiego 1/21
21-400 Łuków

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu podejścia do pacjenta i poświęconego czasu. Pan doktor idealnie dobrał dla mnie leki
Opinia dodana przez: Małgorzata