Lekarze Psychiatra

Bardzo dobry specjalista, zdecydowanie polecam tym, którzy mają przewlekły problem ze snem. W moim przypadku pomogło, a specjalista bardzo wnikliwie podchodzi do problemu

Barbara Kaźmierczak

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Mysłowice

Jest naprawdę lekarzem z powołania, z ogromną wiedzą i bardzo dobrym podejściem do pacjentów.Nie ma już takich lekarzy.Serdecznie Panią Doktor w tym miejscu pozdrawiam i życzę jeszcze długich lat pracy ku zadowoleniu chorych.

lekarz Marcin Ziółkowski

Prywatna Klinika Wident - Szpital
Szubińska 93-95
85-312 Bydgoszcz

Doświadczony fachowiec, o dużej specjalistycznej wiedzy, szybki w diagnozie. Wybiera właściwe lekarstwa do dolegliwości. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Iwona Kłoszewska

Narutowicza 51
90-130 Łódź

Pani profesor pomogla mi w mojej chorobie (schizofrenia) . Dzieki niej moge funkcjonowac na codzien. Kompetentna specjalistka w swojej dziedzinie. Polecem wszystkim serdecznie!!!
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Janina Piórecka

M. Kamieńskiego 5/174
80-170 Gdańsk

Pani Dr Janina Piórecka to świetna specjalistka w diagnozowaniu chorób psychicznych oraz w ich dalszym leczeniu
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. med. Jan Kaźmierczak

Praktyka Lekarska Jan Kaźmierczak
Kraków

Po pierwszym spotkaniu, miłe zaskoczenie. Lekarz dopytywał się o przebieg mojej choroby oraz sposobu leczenia. Zaproponował nowe leki, które nie będą miały negatywny wpływ na mój poziom cukru we krwi. Bardzo mile zaskoczyło mnie również podejście lekarza do cen psychotropów. Nie wybiera tych z najwyższej półki jeśli nie ma takiej potrzeby, a są dostępne tańsze odpowiedniki. Pozdrawiam Gosia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ewa Szmerdt-Sisicka

Ks. Popiełuszki Jerzego 16/9
01-590 Warszawa

Wspaniały lekarz specjalista najwyższej klasy-już takich wybitnych lekarzy jest bardzo mało. Znana głównie jako specjalista od leczenia uzależnień ale przede wszystkim wspaniały człowiek przyjaciel ludzi. Zawsze myśli o dobru pacjenta kiedy trzeba jest łagodna ,konkretna, wymagająca. Jest oddana swoim pacjentom i dostępna jest dla nich cały czas. Cechuję Panią Doktor ogromna empatia ,bywa ,że nie chce zapłaty za wizytę.Ta Pani to Misja
Opinia dodana przez: D

lekarz Aleksandra Koń

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

Bardzo dobry specjalista,mam zaufanie do Pani Dr. Zostalem uważnie wysluchany,podczas rozmowy czulem się bezpiecznie.

Adam Szczypiorski

Chirurg plastyczny, Psychiatra

Szpital MSWiA
Wołowska
Warszawa

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, przybliżył mi w prostych słowach - co mi jest. Jestem prawie , po leczeniu - ale chodzę bo się przyzwyczaiłam do rozmów z panem doktorem - jest taki otwarty ...no i nie pogania że czax się kończy :-) Ewa
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Barbara Rawa-Kupis

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Absolutnie niesamowita lekarka. Bardzo mi pomogła. Podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i poświęca pacjentom dużo czasu. Polecam z całego serca.

lekarz Ewa Chmielewska

Centrum Terapii PROMITIS Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Stefana Wyszyńskiego 5/U1
01-015 Warszawa

Bardzo miła, spokojna, ciepła z uwagą słucha pacjenta. Budzi zaufanie. Rozmowa z panią Doktor daje taki, jakiś wewnętrzny spokój. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Magdalena Jakubowska-Niewmierzycka

Prywatna Przychodnia Lekarska JANIK - MED
al. Aleja Najświętszej Maryi Panny 14
42-200 Częstochowa

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Rewelacyjny kontakt z pacjentem. Polecam wszystkim, którzy obawiają się pierwszej wizyty, szukają dobrego psychiatry.

lekarz Igor Gaj

Królewska 90
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Znakomity psychiatra z niezwykle uprzejmym i pełnym zrozumienia podejściem do człowieka byłam u różnych lekarzy ale dopiero on mi pomógł
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Agnieszka Augustyniak-Siuba

Gabinet Psychiatryczny
Bolesława Prusa 44
50-319 Wrocław

Po przeżyciu traumy postanowiłam skonsultować się z lekarką Agnieszką Augustyniak-Siuba. Wahałam się skorzystać z porady lekarskiej ponieważ wcześniej nie miałam doświadczeń z psychiatrą. Dobrze, że zostałam namówiona przez rodzinę. Okazało się, że dr jest wspaniała, myślę że zrobiła wszystko aby mi pomóc. Wystarczyło kilka konsultacji aby zwalczyć depresję i traumę życiową. Nie spodziewałam się ,że Pani dr może być tak profesjonalną czy też kompetentną osoba w swojej dziedzinie. Oprócz super ...
Super Pani doktor ,bardzo pomocna .Dziękuję za fachową pomoc polecam Pani doktor zna się na swojej pracy
Opinia dodana przez: Beata
Leczyłem się u Pani Dr. Piegzy i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Tacy powinni być psychiatrzy, uprzejma, uważnie słucha pacjenta. Polecam.

lekarz Adam Kojtych

ul. Sitkowskiego 1
21-300 Radzyń Podlaski

Super Lekarz szkoda że nie przyjmuje już w Radzyniu Podlaskim .Bardzo miły , sympatyczny i co najważniejsze bardzo pomocny Bardzo dużo pacjentów miało Bardzo pozytywną opinię w poczekalni .
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Zofia Kołtowska

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry kekarz , jako meżczyzna sam korzystam z pomocy Pani doktor. Wczesnie korzystala znajoma , ktora byla w trudnym polozeniu swojej choroby / wczesnie wykryto u niej nowotwór. W wyczekiwaniu na wynik , zycie jej zamieniło sie w koszmar nie mogla dawac sobie rady , wizyty u roznych lekarzy okazaly sie wielka pomylka - dopiero wizytu u Pani Kołtowskiej okazały sie przynosic pożądane rezultaty. Skoro tak to i z ...
Opinia dodana przez: Sławomir
Pan Mariusz jest bardzo dobrym psychiatrą. Potrafi słuchać, świetnie tłumaczy i troszczy się o swoich pacjentów. Bardzo mi pomógł kilka lat temu, dzięki niemu przestałam miewać bardzo silne napady paniki. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Aneta Tylec

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Zdrowia Psychosomatycznego VIAMED
ulica Leonarda 12
20-625 Lublin

Pani doktor jest Profesjonalistą ogromnej klasy. Potrafi wysłuchać, ale i potrafi powiedzieć, jak coś robimy nie tak i porządnie zmobilizować do działania ( ;) ). Leki dobierane są odpowiednio, zawsze znajdzie czas na rozmowę i wizyty u Pani Doktor to sama przyjemność. Naprawdę psychiatra godny polecenia - jestem już pacjentem Pani Doktor ponad rok :) Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Jędrzej