Lekarze Psychiatra

lekarz Grzegorz Matyjaszczyk

"Dagmadent"
ul. Bohaterów Monte Cassino 3, Katowice
40-231 Katowice

No, to jest PRAWDZIWY DOKTÓR!!! ------------------------------------------- Rzeczowy i konkretny. Dżentelmen w każdym calu. Nie to, co inni... Tutaj nie nadmienię. Na początku byłam sceptyk, przyznaję tu szczerze. Ale jak mnie te leki zaczęły pomagać, to ja czuję, jakbym znowu miała 50 lat mniej! Zakochałam się na nowo, życie mnie znowu smakuje, jak dawniej. Chodzę na randki i dancingi, kolegom robię po dwie malinki... I za to ja Doktora uściskać muszę! ...
Opinia dodana przez: Aurelia

dr n. med. Agata Karnowska

Baczyńskiego
41-203 Sosnowiec

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz. Na przestrzeni kilku trudnych lat w moim życiu leczyłam się u Pani Doktor dwukrotnie. Nerwica, depresja, stany lękowe-ciężko było sobie z tym samodzielnie poradzić, tym bardziej, że co rok lub dwa nawracało kiedy pojawiał się jakiś kryzys. Pani Agata w każdym moim dołku potrafiła postawić mnie na nogi bez zbędnego i długotrwałego faszerowania lekami. Super dopasowane leki sprawiały, że w ciągu kilku miesięcy wracałam do ...
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Marek Sternalski

al. Wolności 22
Częstochowa

Znam doktora Marka od jakiegoś czasu, konkretnie od pięćdziesięciu lat. Dużo wokół nas się zmieniło, nastał nowy świat, ale doktor Marek zdaje się stać w miejscu. Ani wiek świata, ani jego własny zdają się nie sprawiać na nim wrażenia. W moich oczach jest to człowiek, który się nie zmienia. Jaki był pięćdziesiąt lat temu – gdy zgłosiłem się jako pacjent z chorobą dwubiegunową – takim zdaje się pozostawać do dziś. ...
Opinia dodana przez: AND

lekarz Ewa Sołtysiak

Psychiatra, Internista

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Bardzo godna polecenia Pani doktor, oaza spokoju i cierpliwości, rozmawia długo z pacjentem nie traktuje jako następnego, dobór leków bardzo ostrożny i rozważny, można porozmawiać dosłownie o wszystkim, jestem szczęśliwy,że trafiłem do Pani Ewy, bardzo dziękuję za pomoc. Polecam Panią doktor z całego serca, życzę Pani dużo zdrówka,jest Pani nam bardzo potrzebna taki lekarz to skarb.🌹
Opinia dodana przez: Radek

lek. med. Kamil Ruciński

gabinet psychiatryczny
Marcinkowskiego 5
48-300 Nysa

Świetny lekarz. Jestem w trakcie leczenia, dostałem zupełnie inne leki niż przepisał mi poprzedni psychiatra i widzę poprawę. Godny zaufania człowiek. Jestem bardzo zadowolony i polecam Dr Rucińskiego.
Opinia dodana przez: Endrju

lekarz Rajmund Piwowarczyk

Rynek 15
72-320 Trzebiatów

Wspaniały człowiek! Poświęca pacjentowi dużo czasu i zaangażowania, nie zostawia w potrzebie. Poza tym sam głos doktora ma działanie terapeutyczne. Inteligentny i empatyczny człowiek z którym można porozmawiać na każdy temat. Bardzo szanuję i zdecydowanie polecam- najlepszy w zachodniopomorskim!

lekarz Piotr Behnke

Grabskiego 28
58-200 Legnica

Pana doktora Behnke znam od lat 90-tych. To wybitny praktyk, niezwykle skuteczny w odpowiednim diagnozowaniu chorób i zaburzeń psychicznych, jak i stosowaniu leczenia farmakologicznego. Jestem całkowicie przekonany , ze warto skorzystać z jego porady. Ma bogate doświadczenie profesjonalne. Mówiąc krótko : jeśli masz problem z psychiką ( a to nie wstyd ) zwróć się o pomoc do dr Behke. Piotr Dariusz Golecki
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Wioletta Woźnowska

tel kom. 793 312 397
Sienkiewicza 28
84-300 Lębork

Mogę z pewnością polecić. Pani słucha bardzo uważnie, jest sympatyczna i kompetentna. Nie jest tak, jak ktoś tutaj napisał, że rozdaje leki na lewo i prawo, tylko stosuje je jako ostateczność, co zdecydowanie świadczy o jej profesjonalizmie.
Opinia dodana przez: Tomasz

Anita Glińska

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej
Targowa 1F
55-300 Środa Śląska

nic dodać nic ująć, Pani doktor Anita Glińska dobrała mi leki które biorę już od 5 lat i dopiero od tego czasu zaczęło się moje normalne życie... życzliwość i profesjonalizm, także innych członków 'załogi' poradni na najwyższym poziomie. warto.
Opinia dodana przez: Michał

Urszula Libera

Zespół Długoterminowej Opieki Domowej
Dąbrowskiego 87
93-271 Łódź

Pani Doktor zdecydowanie jest jednym z lekarzy, których mogę polecić. Jest zaangażowana, cierpliwa, profesjonalne. Buduje podczas wizyty atmosferę zaufania in zaopiekowania.
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Cezary Żechowski

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Instytut Psychiatrii i Neurologii
Warszawa

Bałam się wizyty córki u Psychiatry, tym bardziej mężczyzny ale pierwsze chwile z Dr Cezarym Żechowskim rozwiały nasze wątpliwości i strach. Jest niesamowicie uprzejmym lekarzem, dla którego widać, że pacjent i jego problemy są niezwykle istotne. Czułam, że oddaje dziecko w najlepsze ręce. Dziękuję
Opinia dodana przez: M.
Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Nigdy nie spotkałam lekarza, który podchodziłby do pacjenta z takim poświęceniem. Wiedza, wieloletnie doświadczenie i jakiś charyzmat współodczuwania. Pani Doktor nie trzeba polecać, jest naprawdę wspaniałą osobą.
Opinia dodana przez: Ela
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lek. med. Jolanta Białousz

lek. med. Jolanta Białousz

Szpital MSWiA- Poradnia Alzheimera
Wołoska 137
Warszawa

Po trzynastu latach choroby (i ciągłego leczenia), w trakcie której nigdy nie zdarzyło się, żebym czuł się dobrze (normalnie, tak jak przed chorobą), dowiedziałem się od pani doktor Białousz, że jestem zdrowy. Pani doktor uznała tak po kilku minutach rozmowy (przesłuchania) ze mną. Pani doktor zupełnie zbagatelizowała objawy, które dodatkowo pojawiły się w ostatnim okresie, a które były wyszczególnione w historii choroby, takie jak wyraźny spadek wagi, problemy z zasypianiem, ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Monika Curyło

Psychiatra dziecięcy

Prywatna Praktyka Lekarska
Influmed, ul. Twardowskiego 37/1
31-525 Kraków

Super specjalista. Pani doktor trafiła w punkt z leczeniem naszego dziecka z nadpobudliwością i adhd. To pomogło odbudować samoocenę naszego syna który teraz nawet sam z siebie bierze ksiażkę do ręki i ma chęć się starać. Wcześniej to były nerwy, łzy i nasza bezradność. Dzięki tej pomocy odzyskaliśmy nasze dziecko.

lekarz Dorota Wystańska

Władysława Jagiełły 4
89-600 Chojnice

Bardzo dobra pani doktor. Aż chce się do niej przychodzi. Bardzo miła i sympatyczna. Poświęca czas pacjentowi. Polecam wszystkim którzy nie chcą być zbywani tak jak to robią niektórzy lekarze...

lekarz Jacek Koprowicz

Psychiatra, Wizyty domowe

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

Lekarz kompetentny i empatyczny. Poświęca swój czas i widać, że naprawdę zależy mu na pacjencie. Dodatkowo przemiły, uprzejmy i kulturalny. Pierwszy raz w życiu spotkałem tak FANTASTYCZNEGO lekarza psychiatrę. Panie doktorze - dziękuję.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Jadwiga Budziszewska

pl. Kościuszki 4 lok. 3
50-029 Wrocław

Niezwykle mądra i energetyczna Osoba, pobudzająca do sensownych kroków i chroniąca innych przed wszelkim złem . Dobro pacjenta jest dla Niej priorytetem. Trafnie ocenia wszelkie kryzysy oraz ..niebezpieczne związki. Rozmowa z tą Panią w gabinecie działa jak balsam na zranioną duszę. Zachowuje zdrowy dystans.Nie ocenia, nie osądza i nie diagnozuje pochopnie tylko ujmuje w lot sedno problemu inspirując do ratowania samego siebie.Szczerze polecam !

lekarz Marcin Bardel

Gabinet prywatny
Tarnów, ul. Kościuszki 35 , I piętro
Tarnów

Jestem wymagająca. Oddalona. Zdystansowana. Mało komu udaje się nawiązać ze mną kontakt i sprawić, by trwał on dłużej niż pięć minut. W przypadku doktora Bardela wszystkie moje zahamowania zniknęły. Jest to człowiek tak empatyczny i tak mądry, że słowa, nawet te najbardziej nieprzyjemne, same płyną. Nigdy wcześniej nie napotkałam osoby, która podchodziłaby do pacjenta z takim zrozumieniem, otwartością, tolerancją.. Tutaj są kompetencje, jest wiedza, ale wszystko podparte jest jednocześnie cierpliwością ...
Opinia dodana przez: haaltia

dr Beata Piekarska

Psychiatra, Psychoterapeuta

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa

Pani doktor doskonale ustawia leki. To jest dla mnie najistotniejsze. Leczę się bardzo długo i nigdy w tym czasie nie miałam nawrotów choroby. Jest osobą konkretną, która szybko podejmuje dobre decyzje. Bardzo polecam Panią doktor.

dr n. med. Grzegorz Opielak

Szpital Rejonowy
J. Zamoyskiego 149
23-300 Janów Lubelski

Super lekarz, bardzo pomocny i miły! Zawsze pomaga pacjentowi i jest niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Lekarz z powolania <3