Lekarze Psycholog dziecięcy

mgr Magdalena Javed

L'atelier des psychologues
Rozbrat 34/36 lok.53
Warszawa

Wspaniała psycholog. Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji i kultury osobistej . Poświęciła mi ponad godzinę tłumacząc problem , chętnie odpowiadała na moje pytania. To nie był monolog jak u innych psychologów. Polecam
Opinia dodana przez: Gośka

mgr Barbara Żukowska

Integra Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji
Warszawska 34, III piętro
15-004 Białystok

Po skończonej terapii u Pani Basi Żukowskiej mogę śmiało powiedzieć, że miałam to szczęście, że na swojej drodze spotkałam właśnie taką pomocną osobę. Psychoterapeutkę , która dała mi siłę, odwagę i motywację do zmiany. Która potrafi słuchać i słyszeć, która przekazała mi ,,dobrą energię" , ażeby zmierzyć się z bolesnymi i dramatycznymi zdarzeniami z mojej przeszłości. Podążała za mną w mojej drodze krok po kroku. Cały czas czułam akceptację, ciepło, ...
Opinia dodana przez: Maria
Pani Maria jest bardzo ciepłą osobą, która podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie z widoczną chęcią pomocy. Czułam od niej bardzo duże wsparcie, zrozumienie i jest jedną z nielicznych osób której udało mi się w pełni zaufać. Pani Maria nie raz powiedziała mi coś, co było dla mnie bardzo niewygodne i niekoniecznie się z tym dobrze czułam, ale było to niezbędne w procesie terapii, która pozwoliła mi zrozumieć moje patologiczne mechanizmy ...
Opinia dodana przez: Magda

mgr Aleksandra Chodecka

Poznań

Pani Doktor bardzo dobrze zna się na sprawach związanych z dysforią płciową i tranzycją ludzkiego ciała. Szkoda tylko, że jej wypowiedzi są przede wszystkim w fachowej literaturze medycznej, jak i w filmikach internetowych. Warto by te poglądy popularyzować szerszej opinii społecznej w Polsce, gdyż społeczeństwo miało by jasny obraz dlaczego ludzie cierpią duchowo będąc więźniem własnego ciała, kiedy to transkobieta (dawny mężczyzna) czuje się kobietą w nie swoim męskim ciele.
Opinia dodana przez: Kazimierz Taczanowski
Wszystkich wahających się zachęcam do wizyty u psychologa. To naprawdę nie boli, a "duszę" też trzeba leczyć. Pan Jarek pomógł mi. Sama jestem zdziwiona, że "to" się udaje wyleczyć. Dopiero teraz widzę różnicę pomiędzy "wtedy" a "teraz". Pan Jarek przekazuje mechanizm radzenia sobie w różnych sytuacjach, z których nie potrafimy wybrnąć właściwie. Wystarczy czerpać z tej wiedzy i potem wcielać ją w życie, a sukces gwarantowany!
Opinia dodana przez: kucyk

mgr Dagmara Woja

Gabinet Psychoterapii Dagmara Woja
ul. Podwale 37/38
50-040 Wrocław

Bardzo dobry psycholog. Pomogła mi wyjść z depresji. Pokazała gdzie w moim życiu popełniłem błędy i jak je mam rozwiązać. Zna się na tym co robi.
Opinia dodana przez: Kacper

mgr Dorota Jaworska

Ośrodek Pomocy Psychologicznej Therapeuticus
Biała 4 lok 81
00-895 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pani Jaworska jest osobą godną polecenia. Wychodząc z gabinetu mam inne spojrzenie na swoje życie. Wizyty dodają mi siły by pracować nad sobą, a efekty są naprawdę widoczne. Wielkie dzięki za wszystko :)
Opinia dodana przez: monika500

mgr Dominika Widelska-Łasińska

Psychoanalityk, Psycholog

Psychoterapia psychodynamiczna
ul. Fredry 7
61-842 Poznań

Do Pani psycholog zgłosiłam się w momencie nagromadzenia problemów w różnych sferach mojego życia. Konflikty w pracy, ciągłe nieporozumienia i kłótnie z partnerem, pretensje rodziny, czułam się osamotniona, smutna i bezradna. Nie miałam już siły, nie wiedziałam czy naprawdę to ja ciągle robię coś nie tak czy też jestem niesprawiedliwie osądzana. Wtedy chyba po przeczytaniu jakiegoś artykułu w Internecie zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Miałam nadzieję, że to jakoś ...

mgr Bogumiła Konieczna

Seksuolog, Psycholog

Ośrodek Psychoterapii i Seksuologii
Reymonta 29, I piętro
Opole

Dzięki pomocy Pani Koniecznej udało mi się przezwyciężyć swoje problemy seksualne. Gorąco polecam dla osób, par, które ze względu na problemy seksualne i osobiste nie mogą współżyć. Poznanie przyczyny problemu oraz własna ciężka praca przy wsparciu i zaangażowaniu Pani Koniecznej spowodowała, że dzisiaj ciesze się razem z mężem swoim życiem seksualnym no i planujemy dziecko. Gorąco polecam!!!!
Opinia dodana przez: kat_por

mgr Agnieszka Grabarczyk

Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny PRP
ul. Św. Piotra 9/11
Legnica

Moim zdaniem wizyta u psychologa może pomóc w rozwiązaniu problemu i dzięki temu mozna inaczej spojrzeć na świat. Dla mnie juz nie jest tak smutno i beznadziejnie. Zobaczyłam, że można się cieszyć życiem.
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Małgorzata Reiter

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej
Nowy Świat 27A/lok7
00-021 Warszawa

Polecam, terapia była pomocna, teraz wszystko wróciło do normy, polecam tym, którzy poszukują bezstresowej terapii
Opinia dodana przez: Maria

mgr Marta Marzec-Gierczuk

Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny Marta Marzec–Gierczuk
Zimna 1 (Gabinet nr 107 i 108 I piętro)
65-707 Zielona Góra

Piszę tę opinię, bo nigdy wcześniej nie spotkałem osoby tak wspierającej, a zarazem potrafiącej dopingować do działania! Pani Marta pomogła mi uwolnić się z toksycznej relacji i zaplanować nowe życie. Kilka spotkań, a ja czuje się jak nowo narodzony. Polecam, bardzo dobry specjalista z sercem i ogromnym wyczuciem.
Opinia dodana przez: Bartosz

mgr Sylwia Bartczak

Terapeuta, Psycholog

Sylwia Bartczak - PROINSIDE
Świetojerska 4/10
00-236 Warszawa

Bardzo dziękuję za pomoc. Ciepłe przyjęcie Dostałam tyle ciekawych podpowiedzi na nurtujące mnie problemy. Tera wiem co mogę i chcę zmienić w swoim życiu .
Chodzę tu do pani Małgosi i jestem bardzo zadowolona bo terapia dużo daje. Myślę,że wszystko jest na dobrej drodze. Mam chorobę nowotworową i nie mogę sobie z tym poradzić.. Chodzę na leczenie i tak dalej więc są szanse,że wyjdę z tego. W skrócie świetny psycholog. Polecam.
Opinia dodana przez: Agata

mgr Inka Frajnt

FertiMedica Centrum Wspierania Płodności
Warszawa

Psychoterapeutka ze świetnym podejściem do kobiet leczących niepłodność. Po drugim miesiącu spotkań patrzę na świat innymi oczami.
Opinia dodana przez: Borka

mgr Renata Hebdowska

Gabinet Psychologiczny
Grażyny 13/15 lok.323
02-548 Warszawa

Bardzo kompetentna osoba, wzbudza zaufanie, godna polecenia. Poświęcony czas został bardzo bobrze wykorzystany. Miła i sympatyczna atmosfera. Polecam wszystkim takie spotkania w trudnych momentach swojego życia.
Ze swojej strony mogę polecić terapię małżeńską. Zawsze miałam mieszane uczucia, jeśli chodzi o tego rodzaju "wsparcia". Nie ufałam psychologom. Moje zdanie radykalnie się zmieniło po współpracy, już po kilku wizytach zaczęliśmy z mężem odczuwać efekty spotkań oraz rozmów. Mamy jeszcze umówioną jedną, prawdopodobnie ostatnią wizytę. Znów jesteśmy szczęśliwi, chociaż jeszcze kilka miesięcy temu nie dawałam temu ani odrobiny szansy.
Opinia dodana przez: Kujawianka

mgr Anna Kulikowska

Psycholog

Nature and Medicine
30-556 Kraków

Pani Ania jest bardzo ciepłą osobą. Jest też bardzo konkretna i wymagająca. Wcześniej próbowałam innych terapii, ale dopiero Pani Ania do mnie dotarła.
 Psycholog
                                       mgr Magdalena Witkowska

mgr Magdalena Witkowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Nienawidziłam psychologów zastanawiałam się czy jaki kolwiek w ogóle może mi pomóc okazało się że tak! Na pierwszą wizytę szłam ze strachem i niezadowoleniem po prostu nie chcialam znowu sie zawieść. Po pierwszej rozmowie poczułam ze to w końcu ktoś kto wie co mowi i robi . Chodzę na terapie od roku i dzięki niej radzę sobie z problemami. Dzięki Pani Magdzie znajduję się w swoim życiu o wiele dalej ...
Opinia dodana przez: Madzia
Pani Jarzębowska różni się bardzo od stereotypu psychologa (bardzo pozytywnie się zaskoczyłam). Psychodietetyka to najnowocześniejsze podejście w leczeniu otyłości i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najbardziej skuteczne ze znanych. Bardzo polecam. Pani Jarzębowska prowadzi też ciekawy blog- www.jarzebowska.com