Lekarze Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy, Psycholog kliniczny

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Rzeszowie
ul. Siemieńskiego 17
Rzeszów

Pomógł mi, gdy miałem zatrzymane prawo jazdy. Miło i rzeczowo ze mną porozmawiał. Nie prawił morałów, nie wzbudzał poczucia winy. Z szacunkiem odnosił się do mnie. Poinstruował, co mam dalej robić. Takiej pomocy potrzebuje człowiek, gdy znalazł się na życiowym zakręcie.

mgr Olga Wawrysewycz

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

sympatyczna,budzaca zaufanie Psycholog, polecam.

mgr Agata Potapska-Skwara

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Pracownia Badań Psychologicznych
Eustachiewicza 3
24-100 Puławy

U mojego dziecka Pani doktor postawiła hipotezę autyzmu. Zostaliśmy skierowani do lublina, diagnoza się potwierdziła.
Jeśli chodzi o uprzejmość zabrakło pola :) niestety.Bardzo bardzo uprzejma.

Natalia Wiśniewska

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Swojczycka 113A
51-502 Wrocław

W dzikim świecie, w którym każdy może być coachem, terapeutą, doradcą, Pani Natalia jest spokojną wyspą w oceanie nic niewartych, samozwańczych specjalistów. Dzięki Pani Natalii moje życie stało się lżejsze. Bardziej rozumiem i siebie, i życie, które toczy się wokół mnie. Pracujemy razem już prawie rok, więc myślę, że mogę być wiarygodnym źródłem. Nie mogłam trafić lepiej. Spokój, ogromna wiedza, zaangażowanie Pani Natalii, pozwalają mi burzyć kolejne mury nierozumienia. Czuję, ...
Opinia dodana przez: Anna G.

mgr Katarzyna Tomaszek-Ścisłowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków
Zamkowa 4 / 4
Kraków

Z czystym sumieniem mogę polecić spotkania z tą Panią Psycholog! Uzyskałam fachowa pomoc i rozwiązanie w problemach, które od lat nie pozwalały mi spokojnie spać...Dzięki wizytom u Pani Katarzyny poradziłam sobie z lękami i w efekcie poprawiły się także relacje z moim partnerem:) Wszystkim, którzy wciąż nie mogą sie zdecydować na fachową pomoc napiszę: Szkoda tracić czas i życie, łudząc się, że sami jesteśmy sobie z tym wszystkim poradzić! Bardzo ...

mgr Izabela Tenus

Prywatny Gabinet Psychologiczny
ul. Sportowa 4
Przemyśl

Nie wiedziałam co dodac w rubryce o czasie, bo mi troszke trudno było umówic sie na wizyty z racji napiętego grafiku. Niesamowicie się stresowałam, było mi ciężko.Terapia jednak nie ma byc miła i przyjemna pogawedką, nie o to chodzi. Mój problem to był paniczny lęk przed ludźmi. Dzis jest dobrze, nawet odważyłam sie na poznanie super chłopaka. Wczesniej prawie nigdzie nie wychodziłam,nawet do sklepu. Teraz jestem w trakcie spotkań i ...

dr Agnieszka Roszkowska

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

bardzo mi pomogła- byłam w trudnej sytuacji życiowej-jestem bardzo wdzięczna

mgr Jarosław Zabojszcz

Psycholog, Seksuolog

Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny Jarosław Zabojszcz
Bolesława Chrobrego 36a/9
80-24 Gdańsk

Zawsze po wizycie czuje się lżej, spokojniej. Praca nad sobą, choć czasami ciężka, jest warta efektów. Dziękuję Panu Jarkowi za dotychczasową pomoc i czekam na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Kasia
Uważam że pan Paweł Rasmus jest bardzo dobrym psychologiem pomagającym wielu ludziom spojrzeć na świat lepiej.

mgr Małgorzata Zadroga

Psycholog, Psychoterapeuta

Przychodnia Rehabilitacyjna
Sielecka 22
00-738 Warszawa

Polecam Panią Małgorzatę. Chodziłem do niej na terapię około dwóch lat. Podczas tego czasu zmieniłem na lepsze wiele aspektów mojego życia. Jest to osoba życzliwa, otwarta i profesjonalnie podchodząca do pacjenta.
Pani Monika nie była moim pierwszym psychologiem, ale dopiero u niej poczułam się na tyle swobodnie, że mogłam się w pełni otworzyć. Wspaniały specjalista o wielkim sercu. Jest bardzo miła i wyrozumiała, wiele rozjaśniła mi w mojej głowie. Przez wiele lat borykałam się z niską samooceną i poczuciem beznadzieji. U pani Moniki poczułam się dużo lepiej. Oczywiście na początku było trudno i się nawet zniechęcałam (tak jak u poprzednich), ale ...

mgr Justyna Breska-Kruszewska

Ab Intra - Pomoc Psychologiczna i Rozwój Osobisty
Gdynia

Chodzę regularnie do Pani Justyny. Cieszę się, że nareszcie ktoś potrafi mnie wysłuchać. Posiada dużą wiedzę, udziela wsparcia. Nie rozmawia ze mną o nie ważnych sprawach - nie naciska. polecam
Opinia dodana przez: p.

mgr Barbara Rajek

ul. Filaretów
43-100 Tychy

zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.

mgr Angelika Raczkiewicz

ulica Ligi Polskiej 12L
87-100 Toruń

Przemiła osoba z ogromną wrażliwością Nie znam większego fachowca Polecam

mgr Monika Chojnacka

Monika Chojnacka
Gałczyńskiego 14 m 39
09-400 Płock

kompetencja, profesjonalizm, kultura - super, polecam wszystkim potrzebującym.

mgr Bogumiła Białończyk

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet psychoterapii
44-240 Żory

Byłam na 1 wizycie, potrzebowałam rozmowy z kompetentną osobą w celu zrozumienia problemu. Pani Bogumiła bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim.
Wybitna terapeutka i fachowiec. Nie zawsze pierwsze spotkanie jest przyjemne ale to świadome działanie. Absolutnie zna się na rzeczy, szczerze polecam! Skuteczna, rzeczowa, wiarygodna. Jedna z najlepszych specjalistek w Polsce.

mgr Mateusz Gawiński

Psychoonkolog , Psycholog

Strefa Wzrostu Wiśniowa
Wiśniowa 48/11
Warszawa

Bardzo polecam pana Mateusza. Profesjonalne podejście. Dzięki niemu odzyskałam wiarę w psychologów i psychoterapeutów po moich wcześniejszych doświadczeniach.
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Anna Ręklewska

Psychoterapeuta, Psycholog

WiP - Warsztaty i Psychoterapia
Zachodnia 97
90-723 Łódź

Dziękuje i chciałam polecić tego znakomitego psychoterapeutę innym!